Jump to content
Dogomania

Chihuahua chce kopulować z inną suczką


Jojasilk

Recommended Posts

Witam

Mam takie pytanie czy gdy moja 4-letnia chihuahua ( mam ją od roku ) chce kopulować z drugą sunią ( średniacy kundelek, w domu była wcześniej od swojej towarzyszki ) to czy oznacza to, że chce ją zdominować czy co innego?

Na codzien jest to pies wykazujący oznaki dominujące takie jak, gdy daje osobom jedzenie, nieważne czy do jednej czy do dwóch misek to ona musi poerwsza podleciec i spróbować, na spacerku musi zrobić siku w tym samym miejscu co druga sunia, oznacza swoim moczem tez jej kal ale tez każdy napotkany róg czy słup, jak wyczai gdzieś kałuże moczu to tez musi ja „ naznaczyć „

Na codzien jest to raczej spokojny pies, niezbyt szczekliwy, raczej tez niezbyt energiczny, nie za bardzo lubi się bawić chociaż ostatnio co raz częściej :D

 

Czy jest to coś czym należy się martwić? A jeśli tak to co mogę zrobić?

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć tyle to, że gdy widzę taką sytuacje to mówię psince spokojnie nie, jeśli się nie chce uspokoić to na chwile ją odizolowuje od drugiej psiny, zazwyczaj zdejmuje ją z łóżka i wpuszczam ją po jakimś czasie żeby ochłonęła 

chcialabym dodać, że do kopulacji dochodzi dosyć rzadko, zazwyczaj wyglada to tak, że psiny sobie leżą razem na łóżku i chihuahua nagle zaczyna drugą psinę podgryzać i następnie się do niej przystawia.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...