Jump to content
Dogomania

Problem z Owczarkiem Niemieckim


Sebek199

Recommended Posts

Witam jestem nowy na tym blogu i nwm czy w dobrej kategorii pisze ale mam duży problem z psem.Szukałem po Internecie rozwiązania Ale niestety nie znalazłem :( więc pisze tutaj .

Mianowicie problem jest taki iż mam owczarka niemieckiego ma już około 3 lat i do tej pory piesek chodził swobodnie po ogrodzie i owszem robił szkody Ale to nie przeszkadzało bo każdy pies broi Ale ostatnio z nim jest taki problem że zaczął wskakiwać do zagrody dwóch innych psów które są mniejsze i są to kundle tak zwane .

Problem powtarza się dzień w dzień gdy wskoczy do zagrody to wszystkie trzy potem wyskakują na ogród A potem za ogrodzenie i latają po wsi . Nie wiem jak już się z nim uporać:( próbowałem długich spacerów do lasy na łąki żeby się wybiegal różnego rodzaju zabawy w ogrodzie i na nic. Od kąd wziolem tego psa on ciągle też siedział przy wejściu do zagordy tych psów Ale nigdy nie przeskakiwał przez ogrodzenie A teraz ja nie wiem co się z nim stało:( myślałem nad niewidzialnym ogrodzeniem Ale nie wiem czy to pomoże. 

Miał ktoś może z was taki przypadek? Bo już nie wiem co robić:( 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.11.2020 o 17:04, Sebek199 napisał:

Bo już nie wiem co robić:

Mieszkasz na wsi...poproś tatę,albo sąsiada,żeby podwyższył ogrodzenie w 'zagrodzie' dla psów.To nie jest skomplikowana sprawa.

Okropnie nieskładnie piszesz,ale mam nadzieję,że pojęłam.Nie rozumiem tylko,dlaczego z zagrody wyskakują wszystkie trzy psy,a jak się owczarek tam nie dostanie,to te dwa grzecznie tam siedzą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...