Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

Nie można szczepić psiaka przed uwolnieniem go z robali.Prawie każde szczenie ze wsi jest zarobaczone na maksa a więc nie ma się co dziwić.Dasz do badania kał i powinno być wszystko wiadome co w kale siedzi.

Zależy jak podchodzi wet do badania bo u nas każe przynosić 3 dni pod rząd.

Link to comment
Share on other sites

No ja mam z dziś, będę miała tez z jutra. Kłopot w rym ze jeśli nie oddam jutro kalu to nie będę miała wyników do soboty. Jak szczylek pojedzie do nowego domu i zadzownie ze dałam im w prezencie tasiemca to może być pewnie różnie. 
 

moze dobrze by było ich uprzedzić ze TrEba go porządnie odrobaczyc ? 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Madie napisał:

No ja mam z dziś, będę miała tez z jutra. Kłopot w rym ze jeśli nie oddam jutro kalu to nie będę miała wyników do soboty. Jak szczylek pojedzie do nowego domu i zadzownie ze dałam im w prezencie tasiemca to może być pewnie różnie. 
 

moze dobrze by było ich uprzedzić ze TrEba go porządnie odrobaczyc ? 

zawieź Madie to co masz. Trzeba to sprawdzić koniecznie. Zobaczymy co Twoja wetka powie.

Zapytaj tez Tianku dokładnie, bo maluch był odrobaczany kilka dni temu, nie wiem niestety jakim środkiem. Warto to podać wetce.

W kupie może być tez jakiś niestrawiony pokarm, przeciez on całydzień chodził z mamą po wiosce, może coś zjadł bylejakiego :( :(

Daj znac proszę. Ciekawe co z tym domem wyjdzie

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Madie napisał:

Jasne, trzymam rękę na pulsie. Generalnie młody ma wielki bebech i apetyt ale czuje się dobrze ;) 

no własnie...ten brzuszek bardzo wzdęty, kurcze, szkoda że nie pamiętam czym tamten wet u Tianku go odrobaczył :( eh....

Dzięki kochana za opieke nad maluchem. Zdjęcia sa rozczulające. Czuje że wyrośnie z niego śliczny, bardzo mądry i rezolutny piesek :D

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kiyoshi napisał:

no własnie...ten brzuszek bardzo wzdęty, kurcze, szkoda że nie pamiętam czym tamten wet u Tianku go odrobaczył :( eh....

Dzięki kochana za opieke nad maluchem. Zdjęcia sa rozczulające. Czuje że wyrośnie z niego śliczny, bardzo mądry i rezolutny piesek :D

Rozmawiałam z Tianku i wiem, że wet go odrobaczył. Ma mi dac jutro znać czym :)

 

Właśnie za plecami mój TŻ czyta to co napisaliśmy i skomentował że "same macie wzdęte brzuszki, piesek jest idealny i zostawcie go w spokoju" ;) ) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Antoś (po dzisiejszej nocy Pirania i Sapacz) zaczyna wreszcie łobuzować. Biega z kotami, szczeka, jest bardzo aktywny. Ale w okresach spokoju to istny słodziak. Kupa taka sobie, dwie na dworze jedna w kocyku w domu ( nie zdążyłam wyjść ;) ) kłopot z piciem, trzeba go do misku dostawiac z wodą bo sam nie pamięta że ma pić, no i liże własne siuśki. To do konsultacji z wetem dziś/jutro. Mój Marcin zaraz zbiera kupy do badania i czekam na wynik.

 

Tutaj podczas wczorajszej kolacji z naszym Ursusem:

8a5c5ba2d7dad5a1med.jpg

 

Spanie z Sadzą ( oczywiście przez 5 minut bo potem ją gryzieniem zgonił z posłania)

10ef2a9e07bdd81emed.jpg

 

No i jeszcze wczorajsza zabawa kostką. 

 

8527fcd5a8a91682med.jpg

 

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiemy, Antoś ma glistnicę, ale za to nie ma żadnego tasiemca, lamblii ani kokcydiów bo zbadaliśmy wszystko. idziemy więc do weta po 20 na podanie środka, szczepienie ( nie ma przeciwwskazań przy tym zarobaczeniu, a Pan doktor powiedział, że tym bardziej powinien być zaszczepiony przed podróżą do ewentualnego nowego domu w sobotę) i założenie książeczki. 

 

Ponieważ moje psy mają bliski bezpośredni kontakt to ich badanie za 1,5 miesiąca na wszelki wypadek ;)

 

Dam znać po wecie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Już wszystko wiemy, Antoś ma glistnicę, ale za to nie ma żadnego tasiemca, lamblii ani kokcydiów bo zbadaliśmy wszystko. idziemy więc do weta po 20 na podanie środka, szczepienie ( nie ma przeciwwskazań przy tym zarobaczeniu, a Pan doktor powiedział, że tym bardziej powinien być zaszczepiony przed podróżą do ewentualnego nowego domu w sobotę) i założenie książeczki. 

 

Ponieważ moje psy mają bliski bezpośredni kontakt to ich badanie za 1,5 miesiąca na wszelki wypadek ;)

 

Dam znać po wecie.

bardzo fajnie :)

 

a ja mam zdjęcia Mamusi, anioł z niej- nie piesek ;)

124687098_1795691097272560_6569015125446533911_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=-5qPQdO9QnMAX-7kevt&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=f9c5a21cc48ccd4b6d803a87e343a9ec&oe=5FD4458B

125407154_1711076232391956_8449485117839407497_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=4n8OS37Zd48AX9zUU_d&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=d2b5cf5d4732a70e1b855d73008160ca&oe=5FD1CEB7

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Szczylek po oględzinach i szczepieniach. Waży 4kg!, nie ma gorączki, ma czyste uszka, oczka i osłuchowo wszystko ok. 

 Szczepionkę należy powtórzyć w grudniu (wpisana data) a odrobaczamy 4 kolejne dni począwszy od dziś, więc ewentualny dom dostanie jeszcze tabletkę na niedzielę. 

A oto nasz model ;)

 

b1474e762e76542dmed.jpg

 

8db817e641ac9f13med.jpg

 

212915951323ba66med.jpg

 

3de0fca85de80fb9med.jpg

 

A i piciu siusków to tylko ciekawośc ;) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I chłopak super i mamusia rewelacyjna. :) Uwielbiam takie suczydełka. Jak ona bidulka leży, na własnym pewnie, posłaniu tylko pyszczkiem, żeby kota nie spędzić. Mój Figaro jest tak samo subtelny. Zawsze czeka, że ewakuuję koty z jego posłanka, żeby wreszcie mógł się położyć. Mam nadzieję, że państwo suńki też jej pomogą wywalczyć swój "kawałek podłogi"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...