Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani, wiem, że Emi ma domek na zawsze i nie ma co dłużej czekac- spadek w kwocie 399 zł przelewam na watek suniek z W.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353135-nowe-sunie-z-w-psie-smutne-historie-i-my-po-to-by-je-odmienić-prosze-o-pomoc-finansowa-dla-nowych-suniek/

 

tam będzie również kontynuacja wpłat.

Oczywiście nowe wieści o Emi i Antosiu będziemy wstawiać co jakiś czas :)

DZIEKUJEMY wszystkim za pomoc, ratunek dla tej cudownej rodzinki z podkarpacia. Sa już bezpieczni i szczęśliwi <3

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przedwczoraj zadzwonił do mnie Pan Emisi. Akurat sobie spacerowal po okolicy. Mówił że Emi już chodzi bez problemu na 4 lapkach :))) na rehabilitacje chodzą tylko na elektrostymulacja, bo Emi panicznie boi się bieżni wodnej ale poprawa jest już spora. Emi biega, nawet ciągnie na smyczy zwłaszcza jak ma w zasięgu rowery to dzielnie wychodzi przed szereg by bronić Pana :) oszczekuje też samochody. Wszyscy ja kochają. Aha i ma teraz cieczke więc za 3 miesiące Pan umowi sterylizacje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Emisi wszystko dobrze. Troszkę przytyla i łapką w pełni wróciła do z prawnosci- mięśnie odbudowany, nie widać różnicy między prawa i lewa :)) 

Uff to mnie najbardziej cieszy i jeszcze raz chciałam podziękować Kasi za opiekę nad Emi w tych gipsach i za wyrozumiałość do mnie w tym pooperacyjnym czasie :)) 

Można powiedzieć że Emi żyje jak paczek w maśle (co widać po zdjeciach:)))) 

 

 

 

IMG_20210418_114102_01.jpg

IMG_20210418_114105_01.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...