Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

Dziękuje Wam bardzo za dobre słowa. Dzisiaj Kasia mi podesłała filmik jak kotek zaczepia Emisie bawiąc sie jej ogonem :) jest sunia dobrą, cierpliwą istotką, bo kotek to rozrabiaka ;)

Faktycznie dość dobrze znosi niedogodności, ale jeszcze sporo dni przed nami niestety....

Na koncie Emisi 100 zł od limonki. Dziękuje ślicznie za taka niespodzianke <3 <3

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja poproszę o nr konta chciałam przekazać dla suni 100 zł z rozliczeń po Poli.

O wow. Dziękuję ślicznie że o nas pomyślałaś :))) bardzo bardzo

Konto jest zawsze moje to samo co wplacalas ostatnio, jeśli nie znajdziesz to dosle

DZIEKUJE

Link to comment
Share on other sites

Emi ma juz załozony nowy opatrunek- jeszcze tydzień musi w nim chodzić. Ma tez przedłużony antybiotyk no i czekamy. Oby za tydzień jej łapka została uwolniona

JUtro sie dowiem o koszty itd bo Kasia dopiero wraca z lecznicy- wetka przełozyła wizyte na bardzo późno :(

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, jankamałpa napisał:

Dziś poszedł przelew prosze o potwierdzenie na wątku Poli - nie wiem dlaczego, ale myśłałam cały czas , że to sunia z pola i tak zatytuowałam przelew :(

 

No słusznie... EMI to sunia z pola można tak powiedzieć. Dziękuję Ci kochana <3 oczywiście potwierdzę 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dziś poszedł przelew prosze o potwierdzenie na wątku Poli :)

 

DZIEKUJE. 100 zł spadku po Poli jest juz na koncie Emi <3 <3 na pewno się bardzo przyda

 

Kasia wczoraj nic nie płaciła za nowy opatrunek- rozliczenie dostaniemy przy ściąganiu szwów.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że wczoraj nie napisałam. 

Emi już ma ściągnięty opatrunek. Niestety nadal musi być w kolnierzu bo ranę trzeba jeszcze smarować mascia z antybiotykiem. Wydaje się że jest ok ale zobaczymy jak zacznie chodzić. W razie czego potrzebna będzie rehabilitacja ale to dopiero jak się wszystko wygoi

Biedna Emi :(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tianku napisał:

myślałam właśnie jak tam Emisia...

oj na pewno kołnierz nie jest komfortowy ale już nie długo..,

 oby tylko łapeczka była sprawna

W sumie dopiero 2 tygodnie minęły od operacji. Trzeba teraz zobaczyć jak będzie ustawiać ta łapkę i czy nie będzie odciazac. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...