Jump to content
Dogomania

ZAKONCZONY Bazarek PTASI odcinek 1 sezon 3 do 28.11.2020


TZmestudio

Recommended Posts

23 godziny temu, TZmestudio napisał:

Dziękuję za zakupy. Tylko których puszek? Jumbo czy tych mniejszych?

Dzień dobry :)
Gapa ze mnie, nie podałam, że chodzi mi o mniejsze puszki. I jeszcze poproszę 5 szt tych mniejszych - dla równego rachunku :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, koja napisał:

Dzień dobry :)
Gapa ze mnie, nie podałam, że chodzi mi o mniejsze puszki. I jeszcze poproszę 5 szt tych mniejszych - dla równego rachunku :) 

Zaraz wyślę PW. Dziękujemy.

1 godzinę temu, Radek napisał:

Ptaki będą miały wyżerkę. 

Tak jest.

2 godziny temu, Livka napisał:

Dzień dobry ;)

Dobry. Dopiero oczy otworzyłem. Tak dziś zaszalałem. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Livka, Ty mi powiedz taką rzecz: jak to się stało, że zamówiłaś domki i gwiazdki a piszesz że puszki już wiszą. To mnie dziś niepokoi. 

Puszki kupiłam na poprzednim bazarku, a domki i gwiazdki na obecnym, taka sytuacja ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Livka napisał:

Puszki kupiłam na poprzednim bazarku, a domki i gwiazdki na obecnym, taka sytuacja ;)

Ty nawet nie wiesz jak taka sytuacja wpływa na moją psychikę. To powiedz mi czy te gwiazdki już wysłałem i je masz, czy też zapomniałem Ci wysłać? Bo nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia. 

Swoją drogą napotkałem drobny problem logistyczny spowodowany takimi zamówieniami niemal hurtowymi: zabrakło mi puszek :) Bunia musiała przejść na specjalną karmę sucha i zmniejszyła się ilość zużywanych puszek. To się nazywa paść ofiarą sukcesu.

Ale damy radę.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Ty nawet nie wiesz jak taka sytuacja wpływa na moją psychikę. To powiedz mi czy te gwiazdki już wysłałem i je masz, czy też zapomniałem Ci wysłać? Bo nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia. 

Swoją drogą napotkałem drobny problem logistyczny spowodowany takimi zamówieniami niemal hurtowymi: zabrakło mi puszek :) Bunia musiała przejść na specjalną karmę sucha i zmniejszyła się ilość zużywanych puszek. To się nazywa paść ofiarą sukcesu.

Ale damy radę.....

Nie, babeczek jeszcze nie dostałam - spokojnie, nic się nie dzieje - bazarek jeszcze trwa, a moje ptaszki głodne nie są ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...