Jump to content
Dogomania

UWAGA NA SAMCA - Harley Star West


Estela

Recommended Posts

Poszukuję osób, które mają szczeniaki urodzone po ojcu o imieniu rodowodowym HARLEY STAR WEST pies urodzony 20.07.2017. Pies urodzony w czeskiej hodowli.
Pies ten przenosi chorobę cmo. Posiada w sobie gen dominujący tej choroby.
Poszukuje osób, które kupiły szczeniaki po nim.
Mam do was kilka pytań
1. Czy hodowca zataił przed wami wynik ojca?
2. Czy tak jak w przypadku moim otrzymaliście wynik testu matki?

Co zrobić w przypadku kiedy kupiło się szczeniaka na wystawy, a ma on objawy osteopatii? Czego można oczekiwać od hodowcy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Udało się ustalić, że szczeniaki po tym psie przyszły na świat w 4 hodowlach.
Jedna z hodowli oczekuje dwóch miotów po tym psie jest to hodowla prowadzona przez Panią Katarzynę Jurkowską z Gdańska Whisper Dusk  podaję adres do strony Internetowej hodowli  https://whisperdusk.wixsite.com
Numer telefonu 516 76 34 77
Pani w rozmowie telefonicznej nie zdradza, że pies jest psem chorym. Moja mama "ustawiła" się w kolejce po szczeniaka więc czekamy czy Pani poinformuje nas o możliwości choroby szczeniaczka. Obawiam się, że nie.

Pani Alina Kwiatek Gdańsk Amber Coast http://www.ambercoast.pl/ wypierała i nie chciała udzielić informacji na temat wyniku psa. Twierdząc, że pies nie jest jej własnością. W chwili obecnej nie ma szczeniąt po tym psie i od razu w rozmowie zostało zdradzone, że wiem o problemie Harleya. Pani nie rozumiała do końca w jaki sposób dzidziczy się tą chorobę i próbowała wmówić, ze CMO1 nie choruję. Jednak po kilku dniach chyba doczytała i sama stwierdziła, że jest to możliwe.



 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...