Jump to content
Dogomania

Rozliczony 101 zl z gr! Dziekuje Cudnie! Swiateczkowo, kosz metal,nowa poducha ikea 70 cm na 80 cm! Nadziejkowo Dla Animalii do 15.11


Nadziejka

Recommended Posts

Fundacja dla Zwierząt Animalia

53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 

101 zl poslalam na konto Fundacji z dopiskiem,,Bazarek Nadziejkowy dla Animalii,,

 

Marudzia za wywol mam na koncie cudnie dziekuje! 35 zl przybylo!

Num 12 podusia biala jasiek nowy 5 zl

Num 33 pasta colgate white 5 zl

Num 39 poducha wielka ikea nowa Marudzia daje sercem 25 zl!

 

mila-ada kup teraz mam na koncie 15 zl dziekuje!

Num 1 Millennium,,Co nas nie zabije,, ksiega  za 15 zl!

 

caryca26 za wywol mam na koncie dziekuje! 15 zl a koszt przesyleczki zwyklej 6 zl 60 gr  9 zl dla lapeczek

Num 29 bombecki 5 sztuk  3 zl

Num 30 kilka szt nowe gumki w propeczki  0,50 gr

Num 31 skarpetunki damskie  2 pary po 2 zl    4 zl

 

Wujek Nuncek kup teraz mam na koncie 20 zl  dziekuje a 6 zl 60 gr wysyleczka zwykla ,wyslane drzeweczko!

Num 8 drzewko szczescia 10 zl dziekuje!  14 zl 40 gr dla lapeczek

 

Malgoska za wywol mam na koncie 10 zl dziekuje!

Num 6 dezodorant cudny zapach b ies la wanilla 7 zl

Num 20 a i b tasma klejaca 2 sztuki  razem 3 zl

 

Ciocia Nesiowata za wywol mam na koncie 10 zl dziekuje!

Num 21 biezniczek maly czerwony z fredzlami 8 zl

Num 22 b duza piszczalka pluszk ciasteczko pisa zabaweczka 2 zl

 

Jo37 kup teraz  mam na koncie plus 1 zl nadplaty

Num 37 a  serwetki papierowe, kolorowe obrazeczki w tle  3 zl 50 gr

 

Olena84 za wywol mam na koncie!

Num 38 ciasteczka jezyki dark cherry  3 zl 40 gr

 

                                               

                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

             

             Nadziejkowo  Calunkie na pomoc dla malutenkich i dla wiekszych lapucinek z tych wateczkow 

                                   Fundacja Animalia supergoga ratowala i ratuje dzien i noc

                   Dluga dluga walka o zycie kzdenkiej istotki

 

 

 

                                                                 Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum AllegroZapraszamy Cala Druzynka Nadziejkowa

kramik potrwa do 15 listopada godz 22.00

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 1 4 czesc Millenium po Stiegu Larsonie .. 

                  David Lagercrantz   ,,Co nas nie zabije,,

thiller swietny  okldka miekka

                moze byc na prezenta

stan nowa   str 608

cena wywol 10 zl 

kup teraz 14 zl mila-ada za 15 zl dziekuje cudnie!

 

illustration

,,Kontynuacja „Millennium” - książka, na którą czekał cały świat!

„Co nas nie zabije” to kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona, napisana przez Davida Lagercrantza.

Mikael Blomkvist przechodzi kryzys. Rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander, podejmując duże ryzyko, bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Kiedy profesor Balder – ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją prosi Mikaela o pomoc, drogi byłych kochanków znów się krzyżują.

Profesor wszedł w posiadanie szokujących informacji na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael bez wahania leci do Doliny Krzemowej zbierać materiały do sensacyjnego tekstu, który może nie tylko uratować karierę Baldera, ale też wpłynąć na losy całego świata...,,

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num  9  Platki kukurydziane pysznota

bez zadnych dodatkow,super tez jako przekaska dla naszych piesiow

  polecam,moze byc i z jogurciem zero procent wymieszane,

jako podwieczorek,czy drugie sniadanko

dla nas i dla naszych ukochanych lapeczek 

 a opakowanie  250 gram

a cena wywol 2 zl

b cena wywol 2 zl

   

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 13 lampion bialy metalowy ! moje ulubione mam kilka 

mialam kilkanascie lampionkow...polecam polecam

  srednica 13 cm a wysokosc 22 cm

caluni azurkowy z daszkiem otwieranym

bardzo ozdobny stan idealny

przecudny,bez zadnych pojemniczkow w srodku  jak tu na zdj 

tu zdj z google

cena wywol 13 zl     nowa cena 10 zl

kup teraz 14 zl

Metalowa klatka/lampion Ivory | Bonami

 

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 17 karty Swiateczna z kopertami  3 sztuki

slicznosci ozdobione polecam polecam

 niebieskie i czerwone kwadratowe

tutaj zdj zapozyczylam podobne z google

 a niebieska cena wywol 2 zl

b czerwona cena wywol 1 zl 80 gr

c niebieska cena wywol 2 zl

image.jpeg.02ceb0125959b214c2086d58b18880a4.jpeg

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Obnizeczka

Num 19  karty duze Swiateczne ozdobione przepieknie

    tu nizej podobne zdj z goole zapozyczyllam

 a duza ozdobiona z koperta srebrna cena wywol 3 zl mowa cena 2 zl

 

b duza prostokatna z duza koperta

odobiona naklejonymi jabluszkami i choineczkami cudna

cena wywol 3 zl 50 gr nowa cena 2 zl

https://www.google.com/search?q=karty+swiateczne+ozdobne&tbm=isch&ved=2ahUKEwiTguG54szsAhUWxioKHfOpAsEQ2-cCegQIABAA&oq=karty+swiateczne+ozdobne&gs_lcp=CgNpbWcQAzoECAAQQzoHCAAQsQMQQzoICAAQsQMQgwE6BQgAELEDOgIIADoGCAAQCBAeOgYIABAFEB46BAgAEBg6BAgAEB5QlKoDWJznA2Cj6QNoAHAAeAKAAVWIAdcXkgECNDWYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABAMABAQ&sclient=img&ei=KeCTX9PJOpaMqwHz04qIDA&bih=735&biw=1536&rlz=1C1GCEA_enPL871PL871#imgrc=t8WOUf1uJ0bivM&imgdii=Jzn-fq84QzA0TM

Wesołych Świąt - 2 kartki - Pakamera.pl | Christmas cards, Christmas cards  handmade, Xmas cards

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 21 bueznik kilim czerwony we wzorki z fredzlami

z welenki,mozna prac w pralce

 stan b dobry,bardzo fajna ozdoba

mam wiele lat ale moze jeszcze posluzyc dlugo

              dlugosci

             szerokosci

moze byc ozdobny lezacy i wiszacy

tu zdj podobnego z googla

cena wywol 8 zl Ciocia Nesiowata za wywol dziekuje cudnie!

Dom obrus - Sklep DecoBazaar

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 24 zestaw w pudeleczku bombki kolor bordowy 

sztuk chyba 10  lub 12  nowe

tu zdj z googla

bardzo ladne, leciutenkie nie sa szklane

cena wywol 4 zl

kup teraz 5 zl

  Bombka VELVET bordowa 6 cm                        Bombki - DEKORATOR    Bombka VELVET bordowa 6 cmBosco Bombka bordowa A min 6 szt. - Belldeco - meble i dekoracje do wnętrz  oraz ogrodów                                                                                     

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...