Jump to content
Dogomania

Białaczka czy chłoniak


Aska7

Recommended Posts

  • 4 months later...
Dnia 31.03.2021 o 20:00, Aska7 napisał:

patrzeć inaczej

Do tego to trzebaby się w środku przewarstwić. Można, ale wymaga wielkiej pracy, samo się nie zrobi.

U mnie prawie dziesięć lat mija, jedyne co, to nie myślę w kółko.

Czuję pod palcami sierść, jakbym przed chwilą dotykała.

Nie ma lekko, Asia.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam i usuwałam. Nie umiem pocieszać, bo jak?

Sama nie radzę sobie z odejściem mojego Dyzia. Ale kiedy beczeć mi się chce to sprzątam. Na początku mieszkanie lśniło. Latałam ze ścierą codziennie,  segregowałam ubrania itp itd. Teraz kiedy gula w gardle staje się coraz większa patrze na tę moje ściery i mopy. Trochę lżej A w mieszkaniu powraca biosfera.

Dzisiaj o 18:00 minęło 4 lata. 

 

Link to comment
Share on other sites

też nie pocieszę,bo i mnie też nic nie pociesza...w sierpniu minie ....11 (jedenaście!~) lat. Widzę,czuję,tęsknię,tęsknię bardzo...

Myślę,że jeśli w naszym życiu przewija się wiele zwierząt,to jest Jedno, takie Jedyne,takie,po którym wyrwy w sercu żadne inne,nawet najukochańsze - nie zapełni...

Link to comment
Share on other sites

Zawsze zabezpieczam kroplami i sprawdzam czochrając i nawet jak się jakiś trafił to był błyskawicznie usuwany. Tym razem zobaczyłam gada, jak sunia rozlizała łapę i okazało się, że tkwił już wysuszony między opuszkami. Jutro znowu pędzimy od rana do weta : (

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...