Jump to content
Dogomania

Czy owczarek niemiecki to dobry wybór???

Recommended Posts

Chciałbym kupić szczeniaka owczarka niemieckiego ale boje się że będę poświęcał mu za mało czasu bo w ciągu dnia roboczego mam zajęte 7-8h a reszta wolna (od 8:00 do 15:00 - 16:00 mam zajęte) za to weekendy mam wolne całe dni. Mam zamiar adoptować go Pod koniec wakacji. Zatem czy to dobry wybór ???? 
z góry dziękuje

2 minuty temu, Vincent_YT napisał:

adoptować go Pod koniec wakacji.

Za 9 miesięcy? Czy to owczarek,czy ratlerek - z pewnością będzie wymagał więcej Twojego czasu,na pewno w okresie dorastania,a i później też...Każdy pies chce byś z opiekunem,spędzać z nim czas itp.Może choć wakacje poświęciłbyś do nauczenia psiaka samodzielności, do spokojnego przebywania w domu?Wiele psów siedzi w domu,kiedy ludzie pracują,ale na pewno nie mozna tak postąpic ze szczenięciem.

9 godzin temu, bou napisał:

Za 9 miesięcy? Czy to owczarek,czy ratlerek - z pewnością będzie wymagał więcej Twojego czasu,na pewno w okresie dorastania,a i później też...Każdy pies chce byś z opiekunem,spędzać z nim czas itp.Może choć wakacje poświęciłbyś do nauczenia psiaka samodzielności, do spokojnego przebywania w domu?Wiele psów siedzi w domu,kiedy ludzie pracują,ale na pewno nie mozna tak postąpic ze szczenięciem.

Dodam że mam taki plus że obok są rodzice i oni mogliby się wyrazie co zajmować

5 godzin temu, Vincent_YT napisał:

Dodam że mam taki plus że obok są rodzice i oni mogliby się wyrazie co zajmować

"Masz taki plus",mówisz. A czy Ty jesteś pełnoletni,możesz zdradzić,czy jesteś dzieckiem jeszcze?

• 4 weeks later...