Jump to content
Dogomania

Zakończony - Krótki bazarek ciuszkowo-biżuteryjny -złoty pierścionek, Reserved, Medicine - do 2.11.2020 g.20sta

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

odebrane, dziękuję

Przesyłka już w domciu. Buty są super: mięciutkie i wygodne. Wielkie dzięki! Także za miły dodatek. :) Pozdrawiam. <3  

Posted Images

• iwna5702 changed the title to Krótki bazarek ciuszkowo-biżuteryjny -złoty pierścionek, Reserved, Medicine - do 2.11.2020 g.20sta
6 godzin temu, iwna5702 napisał:

A ja dopiero zajrzałam- bardzo dziękuję  :) - zapisane:)

Chyba to pójdzie paczką poleconą ?

Chyba wystarczy list polecony :) jeśli tylko pierścionek za 5,90

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Chyba wystarczy list polecony :) jeśli tylko pierścionek za 5,90

poczta polska zagubiła mi już trzecią przesyłkę poleconą i tym razem nie uwzględniła reklamacji - mam już na nich alergię,

dziękuję serdecznie za ich usługi

1 minutę temu, DarkWater napisał:

poczta polska zagubiła mi już trzecią przesyłkę poleconą i tym razem nie uwzględniła reklamacji - mam już na nich alergię,

O matko, to bieda.

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

O matko, to bieda.

10 godzin temu, DarkWater napisał:

O matko, ale prawdę mówiąc, ja też niezbyt lubię tą instytucję. Ceny za przesyłki windują na maksa, list polecony cieniutki gabaryt A  - to czasem nawet 7 zl, gruba przesada.

Nie wiem, jak wygląda ubezpieczenie przesyłki w Inpoście - ale miejmy nadzieję, że dotrze bez powikłań :). Zapakuję maksymalnie bezpiecznie.

Dnia 21.10.2020 o 16:37, iwna5702 napisał:

Rozliczenie:

1.    bukowa - fanty 27,-zl + przesyłka paczka w ruchu 9,99 zl mam już wpłatę- 38,-zl dziękuję bardzo :)

2.  DarkWater -  kupiła poz.1 za KT - dziękuję bardzo :) mam już wpłatę 360 zl - fant plus 10,- zl za Inpost

• iwna5702 changed the title to Zakończony - Krótki bazarek ciuszkowo-biżuteryjny -złoty pierścionek, Reserved, Medicine - do 2.11.2020 g.20sta