Jump to content
Dogomania

Bazarek dla Tobiego do 08.11. Zapraszamy :)


Paula&Kokonut

Recommended Posts

Aldrumka WYSŁANE OPŁACONE
2. Tunika Tatuum, rozmiar 40, używana, stan bdb,  3 zł
6. Narzutka, modny print a'la zwierzęcy, uzywana, stan bdb, rozmiar l/xl, bez suwaka, z przodu ściągacz, 11 zł
19. Sukienka Esprit, z metki S ale wg mnie M/L, jest uciągliwa jak wszystkie poprzednie, używana, stan DB +, 4 zł
31. Buty na podwyższeniu, Cropp nowe 38 rozmiar (24,5 cm), 10 zł-fant wycofany!
34. Buty nowe, tylko przymierzone, rozmiar 38, do wyczyszczenia, były u mnie w pudełku w piwnicy niestety trochę się przykurzyły, 7 zł

WPŁATA 33 ZŁ


koja

3. Tunika kolorowa, Tatuum rozmiar 40, używana. 10 zł
15. Bluza pudrowy róż, wstawki-lampasy, kaptu, stan BDB, rozmiar l/xl, 10zł

agasz 
4. Narzutka, kolor khaki, rozmiar l/xl, używana stan bdb, w talii fajny ściągacz, 10 zł
30. Krem Nivea Q10 pluc C, odmłodzona+pełna energii cera, przeciwzmarszczkowy krem na noc. Nowy, nieotwarty, 10 zł
35. Buty używane, rozmiar 39, "jeansowe" ze zdobieniami, na podwyższeniu, 6 zł


agat21 (WYSŁANE/ OPŁACONE)

7. Sukienka w pasy kokardka na ramieniu, używana 1 raz, stan bdb, rozmiar s/m, 10 zł
8. Sukienka ZARA rozmiar M, używana, stan bdb, sukienka trapezowa, 8 zł

WPŁATA 20 ZŁ


b-b wysłane/opłacone
10. Bordowa kosmetyczka, nieużywana, bez metki, firma Jenny Fairy, 4 zł
27. Kolczyki na prawie każdy dzień tygodnia ( w niedzielę uszy odpoczywają :P), nowe, stal, 5 zł

wpłata 15 zł

Elf i Mango (wysłane/opłacone)
13. Krem Alterra, nowy w opakowaniu, ważny do 04/2022, 5 zł
29. Celebrytka z mini serduszkiem w kolorze srebra, stal. Nowa, nieużywana, długość całkowita łańcuszka 42 cm, 4 zł

WPŁATA 20 ZŁ

Nuncek (WYSŁANE OPŁACONE)
16. Rękawiczki rozmiar S/M, chyba skóra, 10 zł

wpłata 20 zł

Negra & Anna (wysłane opłacone)
16. Rękawiczki rozmiar S/M, chyba skóra.

wpłata 16 zł

wpłata 16 zł

Nesiowata (WYSŁANE OPŁACONE)
17. Sukienka z kieszeniami, pudrowy róż, rozmiar S/M, 5zł

WPŁATA 5 ZŁ

Link to comment
Share on other sites

Spakowane paczki do wysłania:

Negra&Anna ( tunika i 3 szt body z poprzednich bazarków), Aldrumka, Agat21- paczka zbiorcza

Nucek

Elf i Mango

Niesiowata (spódniczka, książka Kuchnia Polska, kapcie męskie, skarpety złuszczające L'biotica, sukienka z kieszeniami pudrowy róż)- darmowa wysyłka z poprzednich bazarków

Alfa LS (filiżanka, skarpetki 2 pary- poprzednie bazarki

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, paczki wysłałam do Elf&Mango, Niesiowata, Nucek. Resztę paczek dla Osób, które podały mi adresy nadam w poniedziałek. Proszę również o potwierdzenie odbioru tu na forum, gdyby coś było nie tak to również zapraszam.

Nadane kolejne 3pak duża paczka na adres Aldrumki oraz paczka do B-B

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani,

Odnośnie tego bazarku:

Nie mam informacji od 1 osoby, która licytowała fanty, w związku z tym poczekam jeszcze tydzień, jeśli nie będzie odzewu to wystawiam je na kolejny bazarek. Niestety nie udało mi się zrobić bazarku przed Świętami tak jak pisałam, ponieważ byłam chora, teraz jestem na kwarantannie do 1 stycznia, także i tak nie byłoby ich jak wysłać.

Tak czy inaczej rozliczę ten bazarek bez tej 1. wpłaty, podjęłam też decyzję, że opłaty za przesyłki zostaną przekazane na zasilenie konta Tobiego. 

 

Kolejny bazarek będzie do 14.01.2021, mam kilka nowości. :)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Paula&Kokonut napisał:

Kochani,

Odnośnie tego bazarku:

Nie mam informacji od 1 osoby, która licytowała fanty, w związku z tym poczekam jeszcze tydzień, jeśli nie będzie odzewu to wystawiam je na kolejny bazarek. Niestety nie udało mi się zrobić bazarku przed Świętami tak jak pisałam, ponieważ byłam chora, teraz jestem na kwarantannie do 1 stycznia, także i tak nie byłoby ich jak wysłać.

Tak czy inaczej rozliczę ten bazarek bez tej 1. wpłaty, podjęłam też decyzję, że opłaty za przesyłki zostaną przekazane na zasilenie konta Tobiego. 

 

Kolejny bazarek będzie do 14.01.2021, mam kilka nowości. :)

Mam nadzieję ,ze już Ci lepiej :)

Zdrówka :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...