Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY-ZAKOŃCZONY-COŚ DO SZAFY,KUCHNI I NIE TYLKO....ZAPRASZAM NA BAZAREK DO 24.10.20


Bogusik

Recommended Posts

2 godziny temu, Negra & Anna napisał:

Potwierdzam odbiór pięknego obrusu :)

zagapiłam się, że bazarek się skończył bo jeszcze myślałam o butach 55. Może przy następnej okazji :)

 

Dziękujemy za potwierdzenie odbioru i cieszymy się,że obrus okazał się trafionym zakupem :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

W poniedziałek wracamy na zimę do Krakowa więc bardzo proszę Aniu o wysłanie w wolnym czasie moich fancików  :)

Mialam wysłać w piątek ale wstrzymałam się do poniedziałku bo poczytałam na Twoim wątku,że wracasz w następnym tygodniu do Krakowa.W poniedziałek wyślę paczkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Anula napisał:

Mialam wysłać w piątek ale wstrzymałam się do poniedziałku bo poczytałam na Twoim wątku,że wracasz w następnym tygodniu do Krakowa.W poniedziałek wyślę paczkę.

Ok   :)  Bardzo dziękuję i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.  Dziękuję  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Nadziejka napisał:

Wiebke Rauers Illustration: Photo | Cute animal illustration, Animal  illustration, Animal drawings

                             Bogusiu  Anulko

Serdenki ja dopiero dzisiaj wplace 

 Zaraz powinnam miec wyplate na koncie caly czas czekam..od kilku dni

                      Pozdrawiam lapenki

Ewuniu,na spokojnie czekamy także na inne wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bazarek zakończył się 3 tygodnie temu a my nie mamy jednej wpłaty od Babci Ani.Pw z rozliczeniem nie odczytane,dzwoniłam i zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej, a Anula wysłała smsa.Paczka z fantami została odebrana na poczcie 04.11.20. Nie wiem co się stało bo to stała i bardzo rzetelna klientka.To spora kwota i szkoda,że nie trafi do potrzebujących psiaków ale nic na to nie poradzimy. Rozliczyłam bazarek bez wpłaty 57,00zł+PP 15,00zł=72,00zł

ROZLICZENIE:

WPŁATY ZA FANTY 516,00zł + NADPŁATY 18,41,00zł = 534,41,00zł

Dla Axy  -             178,00zł

Dla Ayli i Ferri - 356,41zł

---------------------------------------

RAZEM :               534,41zł

Link to comment
Share on other sites

  • Bogusik changed the title to ROZLICZONY-ZAKOŃCZONY-COŚ DO SZAFY,KUCHNI I NIE TYLKO....ZAPRASZAM NA BAZAREK DO 24.10.20
  • 7 months later...
Dnia 15.11.2020 o 13:09, Bogusik napisał:

Bazarek zakończył się 3 tygodnie temu a my nie mamy jednej wpłaty od Babci Ani.Pw z rozliczeniem nie odczytane,dzwoniłam i zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej, a Anula wysłała smsa.Paczka z fantami została odebrana na poczcie 04.11.20. Nie wiem co się stało bo to stała i bardzo rzetelna klientka.To spora kwota i szkoda,że nie trafi do potrzebujących psiaków ale nic na to nie poradzimy. Rozliczyłam bazarek bez wpłaty 57,00zł+PP 15,00zł=72,00zł

 

 

Dnia 15.11.2020 o 17:45, Anula napisał:

Potwierdzam,że 356,41zł jest na koncie Ayli i Ferri a kwota 178,00zł dla Axy została wysłana na konto Murki.

Bardzo dziękuję.

 Ciociu czy macie moze wiesci od Babci Ani? z nadzieja zagladam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...