Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

Ferri to wyciskacz łez, cały ten watek jest taki, ale te z radości to niech kapią, a nawet się leją!

Wreszcie cieplutko, dbają, kochają!

Wczoraj dotarła umowa adopcyjna, a na niej doklejone serduszka i dopisana wiadomość: Ferii jest cudowny!

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boże jakie cudne zdjęcia.Jak ja się ogromnie cieszę się,że Ferri poszczęściło się i ma wynagrodzone 3 lata odsiadki w schronie przynajmniej to ponieważ o wcześniejszym życiu nie mamy wiadomości ale raczej nie było szczęśliwe bo dlaczego wylądował tam gdzie nie powinien być żaden pies.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Płaczę... ciągle tutaj płaczę ze szczęścia Ferri <3

A wydawało się na początku,że to taki jest niekontaktowy psiak,ze zdjęć ze schronu wynikało,że żyje w swoim świecie(mało podchodził do siatki,do człowieka) a w realu coś całkiem wynikło innego.Jak ja się ogromnie cieszę,że pomogłyśmy Ferriemu chodź było wiele wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2020 o 11:16, Tyśka) napisał:

Płaczę... ciągle tutaj płaczę ze szczęścia Ferri <3

To tak jak ja; te zdjęcia są przepiękne, ogromnie wzruszające no i dają siłę do dalszych działań!

Życzę wszystkim zdrowia, radości, rodzinnego ciepła na Święta Bożego Narodzenia!

kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obraze

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...