Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

Nasza Nesiowata pomogła naszym psiaczkom wpłatą 20,00zł dla Ayli i Ferri.Z całego serca dziękujemy.Bardzo się przydadzą pieniążki,ponieważ trzeba będzie się szykować do opłaty za Hotelik.Jak na razie raczej nie ma zainteresowania adopcją ale cierpliwie czekamy.

Murko co słychać u psiaczków?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Jak przeglądam olx co rusz wyskakuje mi Ferri - czyli jest widoczny. Aż dziwne, że nikt nie dzwoni :(

Puki co rozmawiałam tylko z jedną Panią z Warszawy,która ma roczne dziecko.Dla mnie taki dom odpada bo nie wiadomo czego można się spodziewać ze strony malca.Takie prawo małych dzieci,że krzyczą,płaczą i koniecznie chcą się bawić w różny sposób.Ferri  to nie zabawka a tak małemu dziecku,nie łatwo by było to wytłumaczyć.Nawet najłagodniejszy pies może stracić cierpliwość i chapnąć,a wtedy murowany zwrot z adopcji.Na szczęście Pani nie nalegała i wysłuchała mnie ze zrozumieniem :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Jak przeglądam olx co rusz wyskakuje mi Ferri - czyli jest widoczny. Aż dziwne, że nikt nie dzwoni :(

 

16 godzin temu, Bogusik napisał:

Puki co rozmawiałam tylko z jedną Panią z Warszawy,która ma roczne dziecko.Dla mnie taki dom odpada bo nie wiadomo czego można się spodziewać ze strony malca.Takie prawo małych dzieci,że krzyczą,płaczą i koniecznie chcą się bawić w różny sposób.Ferri  to nie zabawka a tak małemu dziecku,nie łatwo by było to wytłumaczyć.Nawet najłagodniejszy pies może stracić cierpliwość i chapnąć,a wtedy murowany zwrot z adopcji.Na szczęście Pani nie nalegała i wysłuchała mnie ze zrozumieniem :)

Jest taka statystyka OLX na Warszawę.Dziwne,że aż 21 osób obserwuje a telefonów brak.W tekście jest podane gdzie Ferri przebywa,może odstrasza odległość?

  • Statystyki
  • 843
  • 70
  • 21
Link to comment
Share on other sites

Telefony o Ferriego miałam dwa: pani z Krakowa, która się już nie odezwała i druga pani z Piaseczna z rocznym dzieckiem. 

W sprawie suniek był tylko ten jeden telefon o Aylę.

Wszystkie psiaki są super, więc po prostu trzeba poczekać.

 

Ferri okazuje się, że bardzo lubi towarzystwo innych psów, od razu się ożywia, biega, jest pewniejszy i wyraźnie szczęśliwszy. Jak go wypuszczam z boksu to zamiast pobiec sobie gdzieś, to podchodzi do sąsiedniego boksu i czeka aż wypuszczę kolegę, wtedy dopiero jest szaleństwo:)

Suńki już całkiem wygojone (u Axy też już wszystko ok), Ayla jest już śmielsza i przestała się bać gładkich podłóg:) 

Ayla nadal podkrada kapcie, ściereczki, skarpetki, ostatnio odchudziła mopa ze sznurków:)

Axa nieco bardziej poważna, ale to ona zaczepia Aylę do zabaw, szturcha ją itd.:)

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2020 o 23:12, Nadziejka napisał:

                                 Anulko poslalam przed chwila  z kramku 93 zl

 bedziesz miec jutro na koncie,miala byc stowka ale zrezggnowano z jednego fantku

         Przecudowne trzy serduszka sciskam ogromnie sciskam za wszystko   

                                               65 รูปภาพที่ดีที่สุดในบอร์ด | Elephants Is All Around | | ช้าง, ภาพวาด,  สัตว์

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

                                 Anulko poslalam przed chwila  z kramku 93 zl

 bedziesz miec jutro na koncie,miala byc stowka ale zrezggnowano z jednego fantku

         Przecudowne trzy serduszka sciskam ogromnie sciskam za wszystko   

                                               65 รูปภาพที่ดีที่สุดในบอร์ด | Elephants Is All Around | | ช้าง, ภาพวาด,  สัตว์

 

Bardzo,bardzo dziękuję.U mnie jest 100zł. a więc razem 193zł. Dołożę 13zł,będzie po 70zł dla każdego psiaka.Na Axę przypada 70zł - wyślę do Murki i w tytule napiszę,że ta kwota jest z Twojego bazarku.Czy tak może być?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękuję.U mnie jest 100zł. a więc razem 193zł. Dołożę 13zł,będzie po 70zł dla każdego psiaka.Na Axę przypada 70zł - wyślę do Murki i w tytule napiszę,że ta kwota jest z Twojego bazarku.Czy tak może być?

Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

             

      Ciociu Anulko pisz prosze ze z mojego  93 i ze Cegielki 100 zl

                dokladacie sercem swoim Anulka Bogunia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też po 3 tygodniach rozliczyłam w końcu bazarek bez wpłaty 72,00zł od Babcia Ania.Nie wiemy co się stało bo paczka z fantami została odebrana 04.11.20 a wpłaty nie ma.

Pieniądze dla Axy przelej Anulko na konto Mureczki bo tak ustałiłam z Martunią.Proszę o potwierdzenia skarbników otrzymanie wpłaty tu na wątku i bazarku.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352603-rozliczam-coś-do-szafykuchni-i-nie-tylkozapraszam-na-bazarek-do-241020/

ROZLICZENIE:

WPŁATY ZA FANTY 516,00zł + NADPŁATY 18,41,00zł = 534,41,00zł

Dla Axy  -             178,00zł

Dla Ayli i Ferri - 356,41zł

---------------------------------------

RAZEM :               534,41zł

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Babcia Ania zwykle jest bardzo terminowa. Coś się musiało wydarzyć  albo po ludzku zapomniała. Pisałaś do niej PW?

Wiem,że to bardzo rzetelna osoba i naprawdę nie wiem co się stało...Moje PW nie zostało odczytane.Jakiś tydzień temu dzwoniłam i zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej,a Anula wysłała smsa

Link to comment
Share on other sites

Dziś był bardzo fajny telefon o suńki z Wrocławia:) pani jest w kontacie z Tolą:)

 

Anulaakcesoria są: pluszaki, zabawki... ale takie znalezione i ukradzione jest lepsze:) Na szczęście najczęściej po prostu chomikuje na swoim legowisku, rzadko nad czymś pracuje.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Murka napisał:

Dziś był bardzo fajny telefon o suńki z Wrocławia:) pani jest w kontacie z Tolą:)

 

Anulaakcesoria są: pluszaki, zabawki... ale takie znalezione i ukradzione jest lepsze:) 

Mureczko,cudna wiadomość oby sunieczki znalazły domek.

Wysyłam do Ciebie przelew dla Axy z bazarków Bogusik i Nadziejka (178,00zł-Bogusik i Nadziejka-70,00zł=248,00zł)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Wiem,że to bardzo rzetelna osoba i naprawdę nie wiem co się stało...Moje PW nie zostało odczytane.Jakiś tydzień temu dzwoniłam i zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej,a Anula wysłała smsa

czas koronawirusowy...może zwyczajnie nie mieć siły :( oby wkrótce sie wszystko wyjasniło i obysmy wszyscy pozostali w zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

czas koronawirusowy...może zwyczajnie nie mieć siły :( oby wkrótce sie wszystko wyjasniło i obysmy wszyscy pozostali w zdrowiu.

Wszystko Izuniu możliwe....:( Straszne czasy nastały,w których nic właściwie nie można planować i nie wiadomo co może być za kilka godzin...:(  Tak jak napisałaś:  obyśmy wszyscy pozostali w zdrowiu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Dziś był bardzo fajny telefon o suńki z Wrocławia:) pani jest w kontacie z Tolą:)

 

Anulaakcesoria są: pluszaki, zabawki... ale takie znalezione i ukradzione jest lepsze:) 

Tola jest chora i przeprowadziła tylko wstępną rozmowę z Panią. Nie da rady popilotować dalej sprawy,więc na jej prośbę zrobię to ja. Martuniu wracaj szybko do zdrowia,do nas i psiaków! :)

Pani Ania mieszka wraz ze swoją mamą w mieszkaniu na parterze.Miały kilkunastoletniego pieska,którego pożegnały w zeszłym roku.Po przejściu żałoby postanowiły dać dom innemy psiakowi po przejściach i natrafiły na ogłoszenie Axy i Ayli.Obie są zdecydowane na sunie i obie są tego zdania aby ich nie rozdzielać.Obecnie p.Ania pracuje zdalnie w domu więc jest czas aby pomóc suniom w aklimatyzacji.

Poprosiłam naszą kochaną Poker o zrobienie wizyty p/a i jutro ma zadzwonić i się na nią umówić :) Z całego serca kolejny raz dziękuję!:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...