Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

8 godzin temu, Nadziejka napisał:

Anulko jeszcze mialam 22 zl z kramiku na biedunie,

juz dawno zakonczony

22 zl przeznaczylam dla Ferusia,poslalam dzis ku Tobie 

Rozliczony Dziekuje! po 22 zl kazdemu Dla Ptysia Grzesia,drugiego Dla Nukuni zamojskiej.i dla dredzika Ferusia Zajrzyj Dobraduszko do 18.09..

Nadziejko,bardzo dziękuję.Ja te pieniążki umieszczę u wszystkich psiaczków bo i tak będziemy opłacać dwa nasze psiaczki.Ferri nie ma osobnego wątku.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

5 godzin temu, Havanka napisał:

Suczki są śliczne ! To zdjęcie w ubrankach posterylkowych z łazienki, u Murki, jest fantastyczne ! Na pewno wykorzystam je w przyszłym ogłoszeniu.

Kiedy dredzik Ferri opuści schron? Czy już znany jest termin?

Tego jeszcze nie wiemy.Ja tylko przypuszczam,że jak Miłeczka pojedzie do DS to wtedy zwolni się boks dla Ferri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Nadziejko,bardzo dziękuję.Ja te pieniążki umieszczę u wszystkich psiaczków bo i tak będziemy opłacać dwa nasze psiaczki.Ferri nie ma osobnego wątku.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Tego jeszcze nie wiemy.Ja tylko przypuszczam,że jak Miłeczka pojedzie do DS to wtedy zwolni się boks dla Ferri.

Boks już czeka, ale w tym tygodniu mam sporo zamieszania. Poza tym sunie muszą pojechać jeszcze do Zamościa na szczepienie na wściekliznę (10 dni od sterylki) i wtedy planuję zabrać dredzika. Do tego czasu mam nadzieję, że psiowóz będzie sprawny, bo kontrolka filtru paliwa się świeci. W piątek mechanik niby oczyścił ten filtr, ale dziś kontrolka się znów zaświeciła :/

 

Nasz wet powiedział, żeby odczekać ze dwa dni po zabiegu i można odrobaczać, więc podaję suniom tabletki Galces przez 5 dni. Zważyłam je i choć wydają się podobne wielkościowo, to Axa waży 7,5 kg, a Ayla tylko 6 kg:)

U Ayli rana po sterylce całkowicie ok, suchutko. U Axy coś się dzisiaj zaczęło sączyć. Musiałam już jej trzy razy zakładac ubranko. Jakoś je ściąga nie ruszając troczków, ale na szczęście szwów nie rusza. Ranę przemyłam rivanolem.

 

Ayla już zasuwa po schodach, ale jeszcze niepewnie. Tak samo w z wchodzeniem do domu: już jej nie muszę wnosić. Axa pcha się pierwsza i nie ma mowy, żeby jej nie wpuścić:)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Savi i Solar, byli beneficjentami bazarku, który już się skończył. Oboje w ekspresowym tempie znaleźli domy i o ich potrzeby zatroszczą się już nowi opiekunowie.

Dlatego postanowiłam, ze zebrane na bazarku pieniądze w kwocie po 120 zł, przeznaczę na dopłatę do czynszu u Murki dla Axy, Ayli i Ferriego. Pozostałą kwotę otrzyma kolejny szczęściarz, który opuści schron.

Kwotę 360 zł przelewam bezpośrednio na konto Murki.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Savi i Solar, byli beneficjentami bazarku, który już się skończył. Oboje w ekspresowym tempie znaleźli domy i o ich potrzeby zatroszczą się już nowi opiekunowie.

Dlatego postanowiłam, ze zebrane na bazarku pieniądze w kwocie po 120 zł, przeznaczę na dopłatę do czynszu u Murki dla Axy, Ayli i Ferriego. Pozostałą kwotę otrzyma kolejny szczęściarz, który opuści schron.

Kwotę 360 zł przelewam bezpośrednio na konto Murki.

Havaneczko,bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Anusiu calun czas sciskam za wszystkie lapucinki brzusie

 Anulenko teraz jest czas cudow! Klarcia od Jo jedzie do swojego domciu!

Malenka Savunia do swojego domciu!

Czarnulek zamosciaczek od Jaagi do swojego domciku!

                Cuda cuda niechaj dzieja najpiekniejsze 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Havanka napisał:

Savi i Solar, byli beneficjentami bazarku, który już się skończył. Oboje w ekspresowym tempie znaleźli domy i o ich potrzeby zatroszczą się już nowi opiekunowie.

Dlatego postanowiłam, ze zebrane na bazarku pieniądze w kwocie po 120 zł, przeznaczę na dopłatę do czynszu u Murki dla Axy, Ayli i Ferriego. Pozostałą kwotę otrzyma kolejny szczęściarz, który opuści schron.

Kwotę 360 zł przelewam bezpośrednio na konto Murki.

Bardzo dziękujemy, zamojskie psiaki również :)serce-ruchomy-obrazek-0859.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Savi i Solar, byli beneficjentami bazarku, który już się skończył. Oboje w ekspresowym tempie znaleźli domy i o ich potrzeby zatroszczą się już nowi opiekunowie.

Dlatego postanowiłam, ze zebrane na bazarku pieniądze w kwocie po 120 zł, przeznaczę na dopłatę do czynszu u Murki dla Axy, Ayli i Ferriego. Pozostałą kwotę otrzyma kolejny szczęściarz, który opuści schron.

Kwotę 360 zł przelewam bezpośrednio na konto Murki.

Ja również od siebie Eluniu podziękuję za kolejną pomoc,która bardzo się przyda Axsie,Ayli i Ferri! :)  

                                                      89583299_207300427294135_1114705641521283072_n.jpg.fef20be196373dd37227024b78f7cf42.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2020 o 20:50, Nadziejka napisał:

Anusiu calun czas sciskam za wszystkie lapucinki brzusie

 Anulenko teraz jest czas cudow! Klarcia od Jo jedzie do swojego domciu!

Malenka Savunia do swojego domciu!

Czarnulek zamosciaczek od Jaagi do swojego domciku!

                Cuda cuda niechaj dzieja najpiekniejsze 

Rzeczywiście cuda.Dają nam nadzieję,że trzeba nie rezygnować z ogłoszeń i ogłaszać.Klara była ogłaszana przez 4 lata.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Martuni,że Ferri opuści schronisko w poniedziałek :) Odliczam dni do jego wybawienia.

Tak, schronisko powiadomione, Ferri czeka.

W poniedziałek Murka przywiezie też suczki do Zamościa do weta schroniskowego -  na zdjęcie szwów i szczepienie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawa Ferri - Dredzika:)

A sunieczki są bardzo fajne, pocieszne, przemiłe, bawią się razem. Cudnie by było, gdyby znalazły wspólny dom, ale to pewnie mało realne...

Jak szwy zostaną zdjęte i będzie można zdjąć ubranka to porobię im fotki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Jestem bardzo ciekawa Ferri - Dredzika:)

A sunieczki są bardzo fajne, pocieszne, przemiłe, bawią się razem. Cudnie by było, gdyby znalazły wspólny dom, ale to pewnie mało realne...

Jak szwy zostaną zdjęte i będzie można zdjąć ubranka to porobię im fotki.

Dziękuję Murko za wiadomości.Zdjęcie szwów w poniedziałek,aby było ładnie wygojone i będziemy szukać intensywnie domków aby zwolnić miejsce na następne bidy.

Czy po dredzika pojedziesz do schronu,czy ktoś inny?Zapewne trafi na dobę do weta?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anula napisał:

Dziękuję Murko za wiadomości.Zdjęcie szwów w poniedziałek,aby było ładnie wygojone i będziemy szukać intensywnie domków aby zwolnić miejsce na następne bidy.

Czy po dredzika pojedziesz do schronu,czy ktoś inny?Zapewne trafi na dobę do weta?

Najpierw pojadę do weta z suczkami, a potem do schroniska po Ferriego. Potem prosto do naszego weta. Jak wszystko będzie ok z Ferrim to nie zostanie w lecznicy. Na razie i tak będzie w osobnym boksie i osobno będzie wychodził na spacery.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Najpierw pojadę do weta z suczkami, a potem do schroniska po Ferriego. Potem prosto do naszego weta. Jak wszystko będzie ok z Ferrim to nie zostanie w lecznicy. Na razie i tak będzie w osobnym boksie i osobno będzie wychodził na spacery.

Kasiu myślę,że trzeba zrobić badanie krwi bo trochę niepokoi mnie zachowanie Feri.Dobrze jak to tylko jego spokojny charakter jest brakiem reakcji na otoczenie ale być może coś mu dolega.Jak sama wiesz dużo psów stamtąd ma lamblie i jeszcze inne paskództwa także proszę zwróc na to uwagę.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Bogusik napisał:

Kasiu myślę,że trzeba zrobić badanie krwi bo trochę niepokoi mnie zachowanie Feri.Dobrze jak to tylko jego spokojny charakter jest brakiem reakcji na otoczenie ale być może coś mu dolega.Jak sama wiesz dużo psów stamtąd ma lamblie i jeszcze inne paskództwa także proszę zwróc na to uwagę.

Jutro chyba nie pobierzemy krwi, bo raczej nie będzie przegłodzony.

Może na razie poobserwuję go, jak apetyt, koopki itd. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...