Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

8 godzin temu, Anula napisał:

Wygląda na to,że nie jest zainteresowany konsumcją.Miałam w tym kierunku zapytanie,odesłałam do Murki bo nie umiałam odpowiedzieć.

Dzwoniła ta pani, jest z Krakowa. Poprosiłam, żeby poczekała do czwartku, bo wtedy zapadnie decyzja odnośnie wcześniej zgłoszonego domu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Dzwoniła ta pani, jest z Krakowa. Poprosiłam, żeby poczekała do czwartku, bo wtedy zapadnie decyzja odnośnie wcześniej zgłoszonego domu.

Kasiu ale jak zrozumiałam to p.Ola z Otwocka ma przyjechać i zapoznać swojego psiaka z Ferri i wtedy będzie podjęta decyzja adopcji.Wizyta p/a+ zapoznanie.Ten czwartek jest chyba za wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Kasiu ale jak zrozumiałam to p.Ola z Otwocka ma przyjechać i zapoznać swojego psiaka z Ferri i wtedy będzie podjęta decyzja adopcji.Wizyta p/a+ zapoznanie.Ten czwartek jest chyba za wcześnie.

Faktycznie. Pani ma do mnie dzwonić w czwartek to jej przekażę (znając życie pewnie i tak nie zadzwoni). Ja jestem niemal pewna, że nie będzie problemu przy zapoznawaniu psiaków. Ferri jest bardzo ugodowy. Z kotkami się chciał zapoznać, machał delikatnie ogonkiem, ale jak kotek jakiś dźwięk wydał lub co gorsza ruszył w jego stronę, to Ferri się wycofywał, taki odważny:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wizyta wypadła bardzo dobrze. Dom ze sporym ogrodem. Dużo miejsca do biegania.

Miejsca do spacerów też są. Piesek rezydent otwarty, dał się pogłaskać po kilku chwilach bo na początku mnie obszczekał. Później położył się obok mnie na kanapie. Cztery osoby dorosłe w domu.

Oby się psiaki dogadały. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Jest po wizycie,która wypadła bardzo dobrze :) Joasia jak znajdzie chwilę czasu to sama napisze.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za jej przeprowadzenie serce-ruchomy-obrazek-0026.gif

 

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Wizyta wypadła bardzo dobrze. Dom ze sporym ogrodem. Dużo miejsca do biegania.

Miejsca do spacerów też są. Piesek rezydent otwarty, dał się pogłaskać po kilku chwilach bo na początku mnie obszczekał. Później położył się obok mnie na kanapie. Cztery osoby dorosłe w domu.

Oby się psiaki dogadały. 

Bardzo się cieszę, bardzo, bardzo, że Ferri będzie miał własny domek:).

 

On szczególnie długo czekał, a nikt go nie zauważał.

Moja wdzięczność dla Bogusik i Anuli jest więc ogromna:)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Bardzo się cieszę, bardzo, bardzo, że Ferri będzie miał własny domek:).

 

On szczególnie długo czekał, a nikt go nie zauważał.

Moja wdzięczność dla Bogusik i Anuli jest więc ogromna:)

 

Martuniu dobrze,że akurat u Kasi było miejsce i dzięki temu Ferri mógł opuścić schronisko :)

Pani Ola mi napisała,że  po uzgodnieniu z Kasią jadą na zapoznanie w niedzielę.Teraz tylko odliczać czas, a w niedzielę mocno trzymać kciuki, aby między psiakami pozytywnie zaiskrzyło! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed nami weekend pełen wrażeń i emocji dla nas i psiaków.Jutro Ayla,Axa i Polcia wyruszają do swoich domów we Wrocławiu.W niedzielę być może i Ferriemu się poszczęści i też pojedzie do swojego domu w Otwocku.

Kasia ma pewnie pełne ręce roboty przed jutrzejszą wyprawą, zawsze dba o najmniejsze detale :)Trzymam kciuki za jutro bo przed psiakami i kierowcami długa droga do pokonania!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2020 o 19:59, Bogusik napisał:

Martuniu dobrze,że akurat u Kasi było miejsce i dzięki temu Ferri mógł opuścić schronisko :)

Pani Ola mi napisała,że  po uzgodnieniu z Kasią jadą na zapoznanie w niedzielę.Teraz tylko odliczać czas, a w niedzielę mocno trzymać kciuki, aby między psiakami pozytywnie zaiskrzyło! :)

Kasi oczywiście też jestem bardzo wdzięczna, bo to 3 psiaki znalazły  przystań  i jak szybko wybywają do nowych domów!

Jutro wielki dzień Axy i Ayli - szerokiej drogi - powodzenia słodkie dziewczynki!!!.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Anula jest chora i nie wiadomo kiedy będzie miała siły aby pisać na wątkach :( Przekazuję od niej również kciuki na jutro i niedzielę,za wszystkie psiaczki!

Anulko, wracaj kochana siostrzyczko do zdrowia!  serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Anula, zdrowiej jak najszybciej !!!

10 godzin temu, Murka napisał:

Będzie wesoło, bo razem z suńkami jadą też dwa szczeniaczki do domów (Kraków i Wadowice):)

No to będzie wesolutko. 

Chyba już jadą od kilku godzin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...