Jump to content
Dogomania

Dwie suczki Axa;Ayla oraz piesek dredzik Ferri dostały szansę na normalne życie.Jadą do Hoteliku u Murki.28.11.20-Axa i Ayla mają wspólny dom we Wrocławiu.05.12.20-Ferri także w swoim domku we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

12 godzin temu, Tola napisał:

Sunie cudne, zdjęcia tez, zwłaszcza te w domu:)

Axa z tymi czarnymi cętkami przy oczach wygląda, jakby miała wielki kłopot;)

Tak Martuniu,obie cudne i w sumie bardzo do siebie podobne.Przyjrzałam się zdjęciom jak obie siedzą i patrzą w obiektyw i gdyby nie jaśniejszy kolor i dłuższa sierść  Ayli,to byłyby identyczne.Oczy Axa ma przepiękne, choć  czasami i Ayla robi też takie wielkie, jak dwie dorodne czarne perły :) Myślę,że warto zrobić im też wspólne ogłoszenie, tak jak sugeruje Kasia.Byłabym najszczęśliwszą osobą pod słońcem gdyby  się udało i sunie trafiły do jednego domku.Kiedyś tak poszczęściło się Kice i Mice a później Saruni i Majeczce, więc czasami cuda się zdarzają....:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Sunie cudne, zdjęcia tez, zwłaszcza te w domu:)

Axa z tymi czarnymi cętkami przy oczach wygląda, jakby miała wielki kłopot;)

Moja sunia też ma takie co mój znajomy skomentował następująco: zobacz jakie ona ma zmartwione brwi!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

Ferri jak na razie jest super psiakiem. Na początku trochę wył i wydawał koszmarne dźwięki kiedy go zamykałam w boksie lub kiedy był zamknięty i mnie zobaczył (i np. wypuszczałam sąsiedniego psa). Ale z każdym dniem jest spokojniejszy, przyzwyczaja się do tego, że spacery są regularne i teraz już tylko popiskuje. 

Co istotne, Ferri owszem lubi spacery, ale przede wszystkim chce do człowieka. Uwielbia po prostu siedzieć, kłaść się przy mnie. Bez problemu usunęłam mu wszystkie dredy i dziś już wyczesałam z grubsza. 

Czystość zachowuje super.

Zdjęcia zrobię po kąpieli, na razie trzeba dużo samozaparcia, żeby go przytulać:)

Tak właśnie oceniałam Ferri w myślach.I to się sprawdziło.On potrzebuje człowieka bardzo,tyle lat cierpiał bez niego.Masakra.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Ayla na tym zdjęciu wygląda na bardzo chudą.Czy ona ma apetyt,czy je?Może podkarmić ją mokrą karmą?

90dac814105602b8gen.jpg

Ayla nie jest chuda. Jest szczupła i może na zdjęciu wydaje się, że ma wcięty brzuch, ale to dlatego, że ma sierść wygoloną na brzuchu i jest takie wrażenie. Jest lżejszej budowy niż Axa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Murka wystawiła Axie i Ayli bardzo pozytywne opinie, zrobiła świetne zdjecia i aż mnie korci, zeby zrobić im już wspólne ogłoszenie...

 

40 minut temu, jankamałpa napisał:

Jak korci to robić, nie pytać :).

Też tak myślę i dziękuję nasza Havanko za poddanie myśli.Może zrobić dwa ogłoszenia razem i osobno suniom. Informacje są w poście informacyjnym a kontakt na Kasię bo zna sunieczki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Jak korci to robić, nie pytać :).

Wolałam jednak zapytać...

20 minut temu, Anula napisał:

 

Też tak myślę i dziękuję nasza Havanko za poddanie myśli.Może zrobić dwa ogłoszenia razem i osobno suniom. Informacje są w poście informacyjnym a kontakt na Kasię bo zna sunieczki.

No to zaczynam od wspólnego. Przed weekendem zrobię suczkom osobno. Aniu, jakie województwo proponujesz?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Wolałam jednak zapytać...

No to zaczynam od wspólnego. Przed weekendem zrobię suczkom osobno. Aniu, jakie województwo proponujesz?

Może najpierw na Warszawę następnie na Kraków i jeszcze coś pomyślimy.

Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Anula napisał:

Może najpierw na Warszawę następnie na Kraków i jeszcze coś pomyślimy.

Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.

Ok, zrobiłam na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/axa-i-ayla-przesympatyczny-duet-do-adopcji-CID103-IDH9EjY.html

Tak sobie teraz pomyślałam, ze moze przez "chwilę" nie robić ogłoszeń osobno. Dajmy im szansę na wspólny dom. Jeżeli jednak nie będzie zainteresowania duetem, to wtedy zrobimy ogłoszenia osobno.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Ok, zrobiłam na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/axa-i-ayla-przesympatyczny-duet-do-adopcji-CID103-IDH9EjY.html

Tak sobie teraz pomyślałam, ze moze przez "chwilę" nie robić ogłoszeń osobno. Dajmy im szansę na wspólny dom. Jeżeli jednak nie będzie zainteresowania duetem, to wtedy zrobimy ogłoszenia osobno.

Dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2020 o 19:06, Havanka napisał:

Wolałam jednak zapytać...

No to zaczynam od wspólnego. Przed weekendem zrobię suczkom osobno. Aniu, jakie województwo proponujesz?

 

Dnia 29.10.2020 o 19:09, Anula napisał:

Może najpierw na Warszawę następnie na Kraków i jeszcze coś pomyślimy.

Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.

Późnym wieczorem zrobię dziewczynom wspólne na Kraków, tez myślę, ze trzeba dać im szansę, prawdopodobnie te parę lat były razem, szkoda je rozdzielać. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Ferri okazał się bardzo fajnym psiakiem :) Czekamy na wiadomości i jego zdjęcia od Mureczki i też będzie trzeba chłopczyka ogłaszać .

Tak ja też czekam na zdjęcia i wiadomości i będziemy Ferri intensywnie ogłaszać aby jeszcze przed zimą mógł trafić do swojego domku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam pierwszy telefon o suńki z Warszawy, pani pytała czy jest możliwość adopcji jednej suni (Ayli). Ma już psiaka, więc dwóch nie może adoptować. Podesłałam kontakt Bogusik.

 

Ferri ma już zrywy do zabawy:) Ostatnio jak go wyprowadzałam to musiał na początku odtańczyć taniec radości (piruety dookoła siebie:)), a jak go wczoraj spuściłam ze smyczy to biegał dłuższy czas dookoła placu jak torpeda:) Zabawkami niestety nie umie się jeszcze bawić. Próba rzucenia piłki kojarzy mu się z zagrożeniem. Bardzo lubi być przy człowieku. Jak gdzieś siadam, to Ferri obok mnie siada, jak mu znikam  z oczu to pędzi i szuka:)

Sam już wraca do boksu, załapał, że spacerki są i będą:) 

Zaczyna też trochę szczekać.

Czystość nadal super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...