Jump to content
Dogomania

Jest cała kwota na klatkę!!! Bazarek cegiełkowy na klatkę-łapkę dla szczebrzerzyńskich kotów - bazarek czynny do 04.11. do godz. 22:00


jola&tina

Recommended Posts

A dlaczego taka kosmiczna cena klatki-łapki? Na miau.pl też łapią koty wolnożyjące (dzikie dziki) i zwykle na klatki za ok.200zł

https://www.garneczki.pl/produkt/pulapka-na-kuny-i-koty-metalowa-pastka-zielona,83893?gclid=Cj0KCQjwiYL3BRDVARIsAF9E4GdTFPy7nzvh5ylk68MiNe63JWQMW9THs6mEPNHvFpBe_VVZQdTsYpkaAgbPEALw_wcB

 

Owszem są też tzw.mercedesy wśród klatek-łapek,ale mało kto takie posiada,a na prostsze modele koty też się łapią.

Tutaj wątek,można poczytać i podpatrzeć:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=201111&hilit=klatka+łapka

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo w linku poniżej klatki robione przez broka z miau,na zamówienie. Duże i obszerne. Przeklejam z wątku dot.klatek-łapek,post zeszłoroczny. Nie wydaje mi się,by cena wzrosła dwukrotnie,w ogłoszeniu za 570zł.

https://www.olx.pl/oferta/klatka-lapka-zywolapka-CID103-IDpZgUT.html?action=show&id=384011439

Wątek o klatkach-łapkach:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=64830&hilit=opadająca+klatka+łapka

Nie dajcie się komuś naciągać na 1110zł!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, gosia7 napisał:

A dlaczego taka kosmiczna cena klatki-łapki? Na miau.pl też łapią koty wolnożyjące (dzikie dziki) i zwykle na klatki za ok.200zł

https://www.garneczki.pl/produkt/pulapka-na-kuny-i-koty-metalowa-pastka-zielona,83893?gclid=Cj0KCQjwiYL3BRDVARIsAF9E4GdTFPy7nzvh5ylk68MiNe63JWQMW9THs6mEPNHvFpBe_VVZQdTsYpkaAgbPEALw_wcB

 

Owszem są też tzw.mercedesy wśród klatek-łapek,ale mało kto takie posiada,a na prostsze modele koty też się łapią.

Tutaj wątek,można poczytać i podpatrzeć:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=201111&hilit=klatka+łapka

Od razu się przyznam, że na klatkach-łapkach dla kotów się nie znam, bo nigdy kotów nie łapałam - jestem raczej psia :)
Ale dziękuję bardzo za podpowiedzi i linki - osoby z kociego wątku przeglądną i się ustosunkują.
Każda złotówka się liczy i przepłacać nie możemy.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, gosia7 napisał:

A dlaczego taka kosmiczna cena klatki-łapki? Na miau.pl też łapią koty wolnożyjące (dzikie dziki) i zwykle na klatki za ok.200zł

https://www.garneczki.pl/produkt/pulapka-na-kuny-i-koty-metalowa-pastka-zielona,83893?gclid=Cj0KCQjwiYL3BRDVARIsAF9E4GdTFPy7nzvh5ylk68MiNe63JWQMW9THs6mEPNHvFpBe_VVZQdTsYpkaAgbPEALw_wcB

 

Owszem są też tzw.mercedesy wśród klatek-łapek,ale mało kto takie posiada,a na prostsze modele koty też się łapią.

Tutaj wątek,można poczytać i podpatrzeć:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=201111&hilit=klatka+łapka

W Szczebrzeszynie koty wyłapuje się od wielu lat więc klatka-łapka zawsze była i jest teraz.Jednak bywają koty tak cwane, że do klatki nigdy nie wejdą. Dlatego też zbieramy na klatkę specjalną do wyłapywania takich właśnie kotów. Nie jest to mercedes wśród klatek bo taki mercedes kosztuje 2500 tys. a to dlatego, że ma w komplecie specjalny transporterek i zdalne sterowanie. My z owego mercedesa potrzebujemy jedną rzecz a mianowicie tylko klatkę-łapkę. Będzie bez zdalnego sterowania a zamiast niego używany będzie porządny sznur.

Jeżeli w całej swojej działalności na rzecz kotów nie zdarzyło się aby jakaś kotka nie dała się złapać to nie wiem co powiedzieć. U mnie w Skierniewicach w Fundacji Roka kobieta od kotów miała takie przypadki nie raz. Co wtedy zrobić?  Nawet dwa lata temu chciałyśmy złapać kotkę u mnie na osiedlu i za nic nie weszła do środka.

KLATKA OPADAJĄCA DROP TRAP

A swoją drogą to nie ładnie tak wpaść na wątek i zarzucać komuś naciąganie i mając pojęcia o co chodzi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, bakusiowa napisał:

W Szczebrzeszynie koty wyłapuje się od wielu lat więc klatka-łapka zawsze była i jest teraz.Jednak bywają koty tak cwane, że do klatki nigdy nie wejdą. Dlatego też zbieramy na klatkę specjalną do wyłapywania takich właśnie kotów. Nie jest to mercedes wśród klatek bo taki mercedes kosztuje 2500 tys. a to dlatego, że ma w komplecie specjalny transporterek i zdalne sterowanie. My z owego mercedesa potrzebujemy jedną rzecz a mianowicie tylko klatkę-łapkę. Będzie bez zdalnego sterowania a zamiast niego używany będzie porządny sznur.

Jeżeli w całej swojej działalności na rzecz kotów nie zdarzyło się aby jakaś kotka nie dała się złapać to nie wiem co powiedzieć. U mnie w Skierniewicach w Fundacji Roka kobieta od kotów miała takie przypadki nie raz. Co wtedy zrobić?  Nawet dwa lata temu chciałyśmy złapać kotkę u mnie na osiedlu i za nic nie weszła do środka.

KLATKA OPADAJĄCA DROP TRAP

Dziękuję za wyjaśnienie.
A więc potrzebna jest taka klatka KLATKA OPADAJĄCA DROP TRAP
 

Uzupełnię informacje jeszcze na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, gosia7 napisał:

ok,jeśli to ma być klatka opadająca to cena jest inna. Zmyliła mnie nazwa w tytule: klatka-łapka,bo taka zwykle tania jest. To w gwarze kociarza ,wbrew pozorom, bardzo istotne jest:)

To wypadało by przeprosić za posądzenie o naciąganie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, gosia7 napisał:

ok,jeśli to ma być klatka opadająca to cena jest inna. Zmyliła mnie nazwa w tytule: klatka-łapka,bo taka zwykle tania jest. To w gwarze kociarza ,wbrew pozorom, bardzo istotne jest:)

A ja przy okazji, dzięki Wam, nauczyłam się czegoś nowego :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bakusiowa napisał:

To wypadało by przeprosić za posądzenie o naciąganie.

A kogo mam przepraszać wg Ciebie??? Nie chciałam,by to Was naciągnięto na 1100zł za zwykłą klatkę -łapkę.

Może to jednak Ty powinnaś podziękować za moją czujność,zamiast atakować.

Tak się składa, że też "robię" w kotach i rozróżniam rodzaje klatek.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, bakusiowa napisał:

=

A swoją drogą to nie ładnie tak wpaść na wątek i zarzucać komuś naciąganie i mając pojęcia o co chodzi.

i żeby była jasność nie wpadłam ot tak na wątęk, tylko dostałam zaproszenie na bazarek,więc tu weszłam

i może grzeczniej na przyszłość,takim podejściem nie pomożesz bezdomnym kotom

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, gosia7 napisał:

A kogo mam przepraszać wg Ciebie??? Nie chciałam,by to Was naciągnięto na 1100zł za zwykłą klatkę -łapkę.

Może to jednak Ty powinnaś podziękować za moją czujność,zamiast atakować.

Tak się składa, że też "robię" w kotach i rozróżniam rodzaje klatek.

Wiem, że robisz w kotach więc bardzo zadziwił mnie Twój wpis. 

Dora1020 też robi w kotach od bardzo wielu lat a zakup tej klatki jest bardzo przemyślany i stał się niezbędny.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, gosia7 napisał:

i żeby była jasność nie wpadłam ot tak na wątęk, tylko dostałam zaproszenie na bazarek,więc tu weszłam

i może grzeczniej na przyszłość,takim podejściem nie pomożesz bezdomnym kotom

 

Denerwują mnie takie wyskoki jak Filip z konopi. Wyraziłam swoje zdanie i tak grzecznie i delikatnie.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, gosia7 napisał:

i żeby była jasność nie wpadłam ot tak na wątęk, tylko dostałam zaproszenie na bazarek,więc tu weszłam

i może grzeczniej na przyszłość,takim podejściem nie pomożesz bezdomnym kotom

Pewnie, że Cię zaprosiłam i to nie pierwszy raz :)
A wina jest moja, bo w pierwszym poście powinnam napisać o jaką klatkę chodzi i nie byłoby problemu.
Proszę, nie gniewajcie się już na mnie i na siebie - co ja poradzę, że Was obydwie lubię. I szanuję za Waszą kocią wiedzę i doświadczenie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jola&tina napisał:

Pewnie, że Cię zaprosiłam i to nie pierwszy raz :)
A wina jest moja, bo w pierwszym poście powinnam napisać o jaką klatkę chodzi i nie byłoby problemu.
Proszę, nie gniewajcie się już na mnie i na siebie - co ja poradzę, że Was obydwie lubię. I szanuję za Waszą kocią wiedzę i doświadczenie.

 

Jola&tina jesteś cudowna osobą:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...