Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY. Serduszka pełne miłości i miseczki pełne jedzenia ! Do 17.10.20, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

6 godzin temu, Havanka napisał:

Dostałam informację od naszej Lipsik, że wspomoże Solara i Savi kwotą 40 zł ! Lilu kochana, dziękuję za pomoc !!!

Na koncie pojawiły się pieniążki od Beaty Marii J. - 25 zł. Nie było nicku. Czyja to wpłata?

Mam już obiecane pieniążki od Lipsik - 40 zł !  Lilu mocno ściskam !!!

Przyszły też wpłaty od Grażki123 i Livki. Dziękuję Kochane z całego serca !

Livko, buziaczki za nadwyżkę !!!

Wszystkim Darczyńcom stokrotnie dziękuję !!!!

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy.....

Witaj Joasiu !

Mimo deszczowej i smętnej pogody, na koncie Savi i Solara, za sprawą Shirayuki, zaświeciło gorące słońce ! Shirayuki podarowała naszym podopiecznym po 20 zł !   Z całego serca dziękuję i pozdrawiam serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dobry wieczór :)

Po robocie zmęczeni opadamy na fotel – Demotywatory.pl

Kolejny, spracowany kotek !

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Podsyłam 10 zł dla Solara i 10 zł dla Savi :)

Mazowszanko, bardzo Ci dziękuję za pomoc i za przyjście ! Cieszę się, że wciąż rosnąca zawartość skarbonki Savi i Solara, zaspokoi w dużej mierze potrzeby tych psich bidul. Jeszcze raz stokrotnie dziękuję i serdecznie pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2020 o 09:56, Havanka napisał:

Dostałam informację od naszej Lipsik, że wspomoże Solara i Savi kwotą 40 zł ! Lilu kochana, dziękuję za pomoc !!!

Na koncie pojawiły się pieniążki od Beaty Marii J. - 25 zł. Nie było nicku. Czyja to wpłata?

Betko, czy to jest Twoja wpłata? 15 października wpłynęło na konto 25 zł, ale bez nicku.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, betka napisał:

Tak Havanko, nie podałam nicku, przepraszam,

 

No to "jesteśmy w domu". Dziękuję za info. Zaraz uzupełnię wpłatę. Przesyłam buziaczki i bardzo dziękuję !

Edytuję, bo właśnie zobaczyłam, że przysłałaś pieniążki z "nawiązką" ! Beciu kochana, dziękuję serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie :) Poproszę miseczkę karmy za 10 zł i serduszko za 10 zł.

Kojeczko, witaj ! Dziękuję, że przyszłaś i zrobiłaś zakupy. Ostatnie godziny trwania bazarku, kończą się Twoją wpłatą. Dzisiejszy dzień , jak i cały bazarek, można zaliczyć do udanych. Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...