Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY. Serduszka pełne miłości i miseczki pełne jedzenia ! Do 17.10.20, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Ja również zaglądam i zapraszam do pomocy, dziś przyjeżdża piesio :) Siedzę już jak na szpilkach na wieści ze schroniska.

Trzymamy kciuki za szczęśliwą podróż !

2 godziny temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Witaj Livko !  Miłej niedzieli !

Wciąż sprzedajemy miski z karmą i wielkie serca !  Czekamy na sponsorów !!!

Link to comment
Share on other sites

Muszę wpłacić coś dla państwa o imionach na S. Dla Solara miska za 20 zł i  dla Savity duże serducho za 20 zł proszę.

 

Ojej ! Pokerku, ale niespodzianka !!! CUDNIE !!!!!!!  Już myślałam, ze będziemy tylko podrzucać bazarek do samego końca.

Bardzo Ci dziękuję za przyjście i pomoc ! Pozdrawiam serdecznie !

 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Livka napisał:

Wieczorkiem też zaglądnę :)

Dzięki, że zajrzałaś. Buziaki !

11 minut temu, Tola napisał:

Ja też zapisuje się na wątek i poproszę miseczke za 10 zł dla Solara i serduszko w tej samej cenie dla Savi.

Havanka - w imieniu zamojskich psiaków bardzo dziękuję za bazarek:)serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

Witaj Tolu ! Nie wiem, ile uda się zebrać kasy, ale w przypadku Solara i Savi, każda sumka się przyda. Dzięki za zakupy !

Pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MikAga napisał:

Dziękuję Eluniu za zaproszenie,

wpłacę 25zł na karmę i 25zł na serduszka.

Pozdrawiam cieplutko i zostawiam miziaczki dla Twojego Misia.

Dzień dobry Aguś ! Piękna niespodzianka w poniedziałkowy ranek ! Może zapoczątkuje lepszą passę na dzisiejszy dzień? Te psiaczki bardzo zapadły mi w serce, bo mają długi staż w "tym" schronie i najwyższy czas, by poznały inne życie.

Bardzo Ci dziękuję za przyjście, pomoc, pozdrowienia i miziaki dla Misiaczka. Ja również pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego !

Link to comment
Share on other sites

Nasza pięknota, co prawda otoczona "pajęczyną plujów", ale pokazuje się karmiącym go darczyńcom. Ze względu na problemy z trawieniem pewnie bedzie potrzebował, jesli nie specjalistycznej, to na pewno dobrej karmy. Zapraszamy więc oboje do pomocy.

DSC064134.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy Solarka na bazarku ! Oczka wciąż te same, proszące i oczekujące. Dobrze, ze dostał szansę. Podobno jest nieokrzesany, z dużym temperamentem. Miejmy nadzieję jednak, ze uda się Jaadze z pomocą innych czworonogów - głównie Ciapciaka wpoić mu kilka podstawowych zasad dobrego zachowania.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, kasiasekret napisał:

Poproszę za 6 dyszek i nr konta.

 

Kasiu pięknie Cię witam na bazarku i bardzo dziękuję, ze skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś z pomocą. Nawet nie wiesz, jak się cieszę !!! Mimo deszczu za oknem i zimna, dzień na bazarku zaczął się fantastycznie !

Pozwól, że całą kwotę przeznaczę dla Solara. Prawdopodobnie będzie potrzebował specjalistycznej, drogiej karmy.

Jeszcze raz dziękuję z całego serca i pozdrawiam serdecznie. Numerek zaraz podeślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...