Jump to content
Dogomania

Czarny kolor i uśmiech na pysiu szansą na wyjście ze schronu, kociaki - wszyscy w nowych domach :)


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 2.11.2020 o 08:13, Tyśka) napisał:

Zaglądam do Solara, wierzę że wkrótce znajdzie swój dom (chyba, że już przez weekend znalazł?)

Negro jest w nowym domu. Dom został sprawdzony, dojechał tam w poniedziałek pod wieczór.  Dziś będe dzwonic do jego nowego pana, bo są rózne problemy i problemiki, których u nas nie było, np tendecncje do dominacji, nietolerowanie innych psów. Sa to kweste, których wczesniej absolutnie nie przejawiał. jestesmy w stałym kontakcie. Mają się umówić z behawiorystą na spotkanie. Nie wiem, co się podziało, że z psa, który tu wszystkich ludzi i psy kochał i akceptował, zmienił się w nietolerującego innych psów. 

 

Dnia 2.11.2020 o 10:29, Nadziejka napisał:

 Psinuniu sciskam tulam za wszystko 

 Niechaj sie spelni doemk najnajlepszy

Jagu wpisz prosze w rozliczonko bazarkowe pieniazki

Pozdrawiam serdecznie

Już wpisuję, przepraszam, że wczesniej dałam tylko info tu, w tekscie. Jednak mam tak malo mozliwości zaglądania na dogo, że nie ogarnęłam wszystkiego. Już uzupełniam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Negro jest w nowym domu. Dom został sprawdzony, dojechał tam w poniedziałek pod wieczór.  Dziś będe dzwonic do jego nowego pana, bo są rózne problemy i problemiki, których u nas nie było, np tendecncje do dominacji, nietolerowanie innych psów. Sa to kweste, których wczesniej absolutnie nie przejawiał. jestesmy w stałym kontakcie. Mają się umówić z behawiorystą na spotkanie. Nie wiem, co się podziało, że z psa, który tu wszystkich ludzi i psy kochał i akceptował, zmienił się w nietolerującego innych psów.

Jasny gwint :( nie za dobre wieści. Przykro mi bardzo :( baba go zepsuła :( zmiany przerosły- za dużo zmian w tak krótkim czasie....Trzymam kciuki, żeby tym razem się ułożyło na dobre i złe..

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mi Negro. Zapowiadał się na wspaniałego psa. Faktycznie, pobyt u tej poprzedniej rodziny, miał fatalny wpływ na jego zachowanie. Teraz znowu trzeba czasu i sporo pracy, zeby to naprawić. Mam nadzieję, ze obecny opiekun poradzi sobie z tym i nie odda znowu psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2020 o 20:29, Havanka napisał:

Szkoda mi Negro. Zapowiadał się na wspaniałego psa. Faktycznie, pobyt u tej poprzedniej rodziny, miał fatalny wpływ na jego zachowanie. Teraz znowu trzeba czasu i sporo pracy, zeby to naprawić. Mam nadzieję, ze obecny opiekun poradzi sobie z tym i nie odda znowu psa.

Też mam taką nadzieje, są te nowe problemy, ale widzę że chłopak sobie jakoś z Negro radzi. Powiedział, że jest bardzo inteligentny. Mam nadzieję, że Negro tam juz znajdzie swój dom. Bardzo długo rozmawialismy, przekonywał mnie, że nie jest najgorzej, ale w tle w ciągu rozmowy iles razy słyszałam " nie wolno", skierowane do Negro. Mam nadzieje, że chęci i zapał dadzą rade problemom.

Mam stale zapytania o niego, proszę wiec osoby, które robiły ogłoszenia, żeby wstawiły za niego inne psiaki w potrzebie, o których wiecie. Najpierw myslałam o Barytonie, ale w jego obecnej sytuacji raczej szybko nie zapowiada się na szukanie domu. Szkoda więc czekać i marnowac wyróznienia.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Też mam taką nadzieje, są te nowe problemy, ale widzę że chłopak sobie jakoś z Negro radzi. Powiedział, że jest bardzo inteligentny. Mam nadzieję, że Negro tam juz znajdzie swój dom. Bardzo długo rozmawialismy, przekonywał mnie, że nie jest najgorzej, ale w tle w ciągu rozmowy iles razy słyszałam " nie wolno", skierowane do Negro. Mam nadzieje, że chęci i zapał dadzą rade problemom.

Mam stale zapytania o niego, proszę wiec osoby, które robiły ogłoszenia, żeby wstawiły za niego inne psiaki w potrzebie, o których wiecie. Najpierw myslałam o Barytonie, ale w jego obecnej sytuacji raczej szybko nie zapowiada się na szukanie domu. Szkoda więc czekać i marnowac wyróznienia.

właśnie miałam pytać co robić z wyróżnieniem....Jesli bym mogła to wyróznienie u siebie przerobie na psaode mnie z przytuliska który trafił do nas po śmierci właściciela, to pilna adopcja.

Brzmi dobrze to co piszesz o tym Panu. Jakieś problemy są zawsze po adopcji, trzeba się dopasować/ poznać, grunt to się nie poddawać...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Sowa napisał:

A powiedział psu, co ma zrobić, kiedy już usłyszał "nie wolno"? Mają jakiegoś sensownego trenera w okolicy?

Ma swojego szkoleniowca, bo proponowałam mu pomoc z szukaniem, ale powiedział, że spróbują z tym swoim. Miał wczesniej owczarka niemieckiego i trudnego beagla. Oba psiaki juz odeszły, jednak doświadczenie z trudnymi psami pewnie pozostało. Ponoć nowa pani dobrze sobie radzi z Negro, bo jest bardziej zdecydowana, konsekwentna i nie zwraca uwagi na maślane spojrzenie psa.

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

właśnie miałam pytać co robić z wyróżnieniem....Jesli bym mogła to wyróznienie u siebie przerobie na psaode mnie z przytuliska który trafił do nas po śmierci właściciela, to pilna adopcja.

Brzmi dobrze to co piszesz o tym Panu. Jakieś problemy są zawsze po adopcji, trzeba się dopasować/ poznać, grunt to się nie poddawać...

Rób proszę wedle potrzeby. Mi Tola wysłała link do ogłoszenia suczek z Zamościa, ale nie miałam kiedy stąd skopiować fotek z wątku, więc zamieniłam ogłoszenie na pilnie potrzebującą domu chociaz tymczasowego sunię od Ewu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Czarny kolor i uśmiech na pysiu szansą na wyjście ze schronu, kociaki - wszyscy w nowych domach :)
  • 2 weeks later...

Chciałam wstawić faktury i rozliczyć  watek, ale nie wchodzą mi tu, więc muszę czekac na pomoc Toli. Wysłałam do Zea wszystkie faktury. 

Tolu proszę jeszcze o potwierdzenie wpłaty na ZEA 200 zł, jakie przelałam na fundacyjne konto od Helli i 30 zł które wpłaciła Isiak.

Do rozliczenia z mojej strony jest bazarek Nadziejki 105 zł :z tych pieniędzy wydałam 12,70 zł na wyróznienie miesieczne ogłoszenia Solara, potem zamieniłam je na potrzebującą pilnie domu sunię od Evu ( info na wątku "maleństw"). Zostało więc 92,30 zł. które w uzgodnieniu z Nadziejką sa przeznaczone na Amely. 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam potwierdzić zwrot od ZEA za fakturę na jedzenie, obrożę i szelki, dziękuję. Na 1 stronie jest cale rozliczenie. Wszystko jest już rozliczone. U mnie zostały nadziejkowe 92,30 zł z bazarku, które przejdą mam nadzieję, ze juz wkrótce, na niewidomą Amely.

Bardzo wszystkim dziekuję za pomoc, obecność na wątku. Dzieki temu udało się wspólnie pomoc kolejnym trzem istnieniom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2020 o 10:50, Jaaga napisał:

Chciałam wstawić faktury i rozliczyć  watek, ale nie wchodzą mi tu, więc muszę czekac na pomoc Toli. Wysłałam do Zea wszystkie faktury. 

Tolu proszę jeszcze o potwierdzenie wpłaty na ZEA 200 zł, jakie przelałam na fundacyjne konto od Helli i 30 zł które wpłaciła Isiak.

Do rozliczenia z mojej strony jest bazarek Nadziejki 105 zł :z tych pieniędzy wydałam 12,70 zł na wyróznienie miesieczne ogłoszenia Solara, potem zamieniłam je na potrzebującą pilnie domu sunię od Evu ( info na wątku "maleństw"). Zostało więc 92,30 zł. które w uzgodnieniu z Nadziejką sa przeznaczone na Amely. 

Potwierdzam wpłaty:

200 zł od helli (30.10)

Isiak - 30zł (13.10) (czy to Aldona?)

Faktura opłacona

solar.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dzieki Tolu za wstawienie fotek. Jest rewelacyjny. Bardzo dlugo walczyli z lambliami, ale teraz jest już zdrowy, super błyszczący i nie ma sensacji pokarmowych. Trafiła mu sie ekstra rodzina. Pani nie mogła się go nachwalić.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...