Jump to content
Dogomania

Czarny kolor i uśmiech na pysiu szansą na wyjście ze schronu, kociaki - wszyscy w nowych domach :)


Jaaga

Recommended Posts

Jaaga, ani Ty nie zawiodłaś, ani Solar nie zawinił. Dla mnie tłumaczenie pani jest po prostu głupie, to pretekst, aby oddać psa. Niestety z doświadczenia wiem, że tłumaczenie ludziom pewnych rzeczy i tak nic nie da, gdy już ktoś jest na Nie. Poprzedniego psiaka już nie ma, nikt go nie wskrzesi, a przygarnięcie kolejnego jest czymś fantastycznym. Niestety, jak widać nie dla wszystkich. 

Link to comment
Share on other sites

A niech to . Bardzo niedojrzała emocjonalnie kobieta.

Ja miałam podobną sytuację. Ludzie adoptowali też bardzo żywiołowego psa, o czym wiedzieli bardzo dokładnie. Po 3. dniach pani chciała go zwrócić , bo nie podołała psychicznie jego temperamentowi. Nawróciła u niej depresja, itd, itp.

Ja byłam u tych ludzi tylko na wizycie przed adopcyjnej , ale czułam się odpowiedzialna. Zobowiązałam ludzi do pokrycia kosztów hotelowania co zrobili bez problemu. Sami zawieźli go do hotelu, a potem byli przy adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Czarny kolor i uśmiech na pysiu szansą na wyjście ze schronu oraz kocięta, Solar, teraz Negro ZNOWU SZUKA DOMU :(

ja na szczęście mojego olx nie usunęłam, więc już odświeżam, zaraz wyróżnie, przerzuce może na Kraków.

Wieści totalnie rozwalające....brakuje nawet słów by komentować...MOże jeszcze zmienią zdanie, może to tylko chwile słabości- i tak bywa. Dajmy im czas, bez oceniania, skreślania.....

 

https://www.olx.pl/oferta/piekny-aktywny-mix-labrador-solar-pokochaj-podaruj-dom-CID103-IDGYEfY.html

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, kiyoshi napisał:

ja na szczęście mojego olx nie usunęłam, więc już odświeżam, zaraz wyróżnie, przerzuce może na Kraków.

https://www.olx.pl/oferta/piekny-aktywny-mix-labrador-solar-pokochaj-podaruj-dom-CID103-IDGYEfY.html

Fajnie, że masz to ogłoszenie. ja zamieniłam na białą sunie pod opieką Toli, więc nawet treści nie mam. Nie oceniam pani absolutnie, tym bardziej, że zaproponowała mu pozostanie na razie u siebie na DT. Jednak było tylu dzwoniących na początku, miał sporą szansę na dom, ja juz póxniej mówiłam że nieaktualne. Wiadomo, że róznie była z tymi chętnymi, raz są, a potem nagle nikt nie nie zgłasza.

Tez pisałam tu przeciez, że na początku miałam trudno z nim. Nie chciałam, zeby on odczuł brak akceptacji. Przed samym jego wyjazdem ze schroniska dowiedziałam się, że mój ojciec ma nowotwór, praktycznie w ostatnim stadium. siedziałam, płakałam, miałam ochtę zadzwonić do Toli, żeby go nie zabierała jednak ze schroniska. Tylko skoro podjęłam decyzje, to nie miałam sumienia psu tego zrobić i w ostatnim momencie pozostawić w schronisku, krok od wyjscia. Musiałam wziąć się sama w garść. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Fajnie, że masz to ogłoszenie. ja zamieniłam na białą sunie pod opieką Toli, więc nawet treści nie mam. Nie oceniam pani absolutnie, tym bardziej, że zaproponowała mu pozostanie na razie u siebie na DT. Jednak było tylu dzwoniących na początku, miał sporą szansę na dom, ja juz póxniej mówiłam że nieaktualne. Wiadomo, że róznie była z tymi chętnymi, raz są, a potem nagle nikt nie nie zgłasza.

Tez pisałam tu przeciez, że na początku miałam trudno z nim. Nie chciałam, zeby on odczuł brak akceptacji. Przed samym jego wyjazdem ze schroniska dowiedziałam się, że mój ojciec ma nowotwór, praktycznie w ostatnim stadium. siedziałam, płakałam, miałam ochtę zadzwonić do Toli, żeby go nie zabierała jednak ze schroniska. Tylko skoro podjęłam decyzje, to nie miałam sumienia psu tego zrobić i w ostatnim momencie pozostawić w schronisku, krok od wyjscia. Musiałam wziąć się sama w garść. 

nie załamuj się, utrzymuj z ludźmi dobry kontakt i tyle...Musimy już umieć nasze emocje trzymać na wodzy dla dobra psów.

Nie wiemy co przyniosą kolejne dni, ale moim zdaniem prędzej Pani zostawi go jednak u siebie niż odwiezie do Ciebie....

Daj znać jak będa te nowe zdjęcia to zrobie wiecej ogłoszeń.

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjecia, jest ich sporo, ale robione telefonem z bliska i Solar na nich wyszedł dziwnie. zatraciły sie proporcje.  Wybrałam takie, gdzie wygląda najbardziej naturalnie. U mnie ma jedynie pare zdjeć, bo  czekaliśmy na wizytę, więc nie było sensu robić kolejnych. Te zdjecia moga wprowadzać w błąd, bo wygląda na nich na drobniejszego, szczupłej budowy, z długa kufa, a w rzeczywistości to masywnej budowy ponad 30 kg pies.

122593955_352006545871550_5816304482211328958_n.jpg

122571372_718492535542113_669296913585639026_n.jpg

122530121_806374583496436_8756553043812135903_n.jpg

122684882_388142485900699_6531412667212954754_n.jpg

122679882_1286298555068583_604838194404964662_n.jpg

122604466_723187398295607_5387823026277094712_n.jpg

122551388_650829502490552_6043989865081514747_n.jpg

122506342_1992012417607598_4885998201744384871_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Zaraz wyróżnię Twoje ogłoszenie. Zostaw je proszę na Kraków.

Ja zrobię na Bielsko-Białą tak, żebyśmy w razie czego mogli sprawdzić dom w okolicy.

Jak wiecie najwiekszym problemem w ogłaszaniu na dziś jest brak osób, które mogłyby pojechac na wizytę PA. Czy ktoś tutaj zadeklarowałby mozliwość przeprowadzenia wizyty w swoim miescie.Tam wtedy mozna ogłosić.

Trzeba zrobić zmasowaną akcję ogłoszeniową, ale w sposób zorganizowany własnie, czyli tak, zeby udało się sprawdzić dom.

Mam podobna sytuację z małym kocurkiem. jest nadal u nas, bo Tola nie ma osób do wizyt oprócz Krakowa i warszawy, a jak zrobiłam ogłoszenie na Katowice, to sa dwa domy chętne, ale z Jaworzna. Nie mam jak jechać je sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Solar/Negro jest bardzo proludzki. To pies wpatrzony w człowieka i na nim skupiony , co widac nawet na zdjęciach. Mysle ze warto to zaznaczyć w ogłoszeniu, bo może to być atutem dla jednych, ale dla innych męczące. To na pewno pies z potencjałem, jesli chodzi o mozliwości współpracy. Ma rewelacyjny węch, jest inteligentny, zawsze chętny do wspólnego działania z człowiekiem. Jesli ktoś chce psa nie tylko do wylegiwania się na kanapie, to powinien być zadowolony.

Do tego to pies energiczny. W Krakowie chodzi tylko na smyczy na spacerach i pani mówi, że widać, że to mu nie wystarcza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Jaaga napisał:

Solar/Negro jest bardzo proludzki. To pies wpatrzony w człowieka i na nim skupiony , co widac nawet na zdjęciach. Mysle ze warto to zaznaczyć w ogłoszeniu, bo może to być atutem dla jednych, ale dla innych męczące. To na pewno pies z potencjałem, jesli chodzi o mozliwości współpracy. Ma rewelacyjny węch, jest inteligentny, zawsze chętny do wspólnego działania z człowiekiem. Jesli ktoś chce psa nie tylko do wylegiwania się na kanapie, to powinien być zadowolony.

Do tego to pies energiczny. W Krakowie chodzi tylko na smyczy na spacerach i pani mówi, że widać, że to mu nie wystarcza.

Jagna, ja spróbuję zrobić na Warszawę, można też na Wrocław. Będziemy szukały rodziny, która zadeklaruje przyjazd po psa..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czarnuniu niechaj pokochaja na zawsze cudny psiaku 

 cudny cudny jak pragnie byc kochany

Jagu jak bede miec wszystkie pieniazki to dopiero posle Tobie 

narazie mam polowe z rozliczanego bazareczku dla czarnusia

trzymam mocno kciuki ...moze Panstwo pokochaja jak nigdy , tylko trzeba czasu ...

Przecudny psinunio

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Zaraz wyróżnię Twoje ogłoszenie. Zostaw je proszę na Kraków.

Ja zrobię na Bielsko-Białą tak, żebyśmy w razie czego mogli sprawdzić dom w okolicy.

Jak wiecie najwiekszym problemem w ogłaszaniu na dziś jest brak osób, które mogłyby pojechac na wizytę PA. Czy ktoś tutaj zadeklarowałby mozliwość przeprowadzenia wizyty w swoim miescie.Tam wtedy mozna ogłosić.

Trzeba zrobić zmasowaną akcję ogłoszeniową, ale w sposób zorganizowany własnie, czyli tak, zeby udało się sprawdzić dom.

Mam podobna sytuację z małym kocurkiem. jest nadal u nas, bo Tola nie ma osób do wizyt oprócz Krakowa i warszawy, a jak zrobiłam ogłoszenie na Katowice, to sa dwa domy chętne, ale z Jaworzna. Nie mam jak jechać je sprawdzić.

W Jaworznie jest fundacja Koty z Kociej, wiem że robią wizyty dla swoich kotów. Może pomogą? 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Dostałam zdjecia, jest ich sporo, ale robione telefonem z bliska i Solar na nich wyszedł dziwnie. zatraciły sie proporcje.  Wybrałam takie, gdzie wygląda najbardziej naturalnie. U mnie ma jedynie pare zdjeć, bo  czekaliśmy na wizytę, więc nie było sensu robić kolejnych. Te zdjecia moga wprowadzać w błąd, bo wygląda na nich na drobniejszego, szczupłej budowy, z długa kufa, a w rzeczywistości to masywnej budowy ponad 30 kg pies.

A mi się bardzo podobają te zdjęcia.....widać na nich że Solar jest szczęśliwy i mimo sytuacji nie dzieje mu sie krzywda.

 

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia bardzo fajne. na pewno szybko znajdzie dom, bo to fantastyczny pies. Aktywny, zapatrzony w człowieka, pozytywny, entuzjastyczny.

Po prostu głoopia ta kobieta, ze rezygnuje  z takiego fajnego psa-jej strata. Pewnie jest dla niego za ociężała, w sensie za mało aktywna i fizycznie i umysłowo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

JA JUŻ WYRÓZNIŁAM TEN MÓJ OLX NA MIESIĄC :))))

Jejku, była informacja, że do wyróznienia, więc od razu wyrózniłam. Czyli kasa poszła na marne. Nie widziałam info, że jest wyróznione, tylko było aktywne miejsce "wyróznij".

Bardzo dziękuję Wam za pomoc. Szwankuje mi zapchany komputer, córka ma od dziś zdalne nauczanie, więc znowu musze pół dnia uczestniczyć w nauce i nie mam dostepu do komputera. Przynajmniej do środy, kiedy przyjdzie zamowiony dla niej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Myślę, że gdyby państwo mieli możliwość pomieszkać u Jaagi choćby jeden dzień, to nie zdecydowaliby się na adopcję Solara. Nie każdy potrafi sobie wyobrazić, jak natrętny może być pies.

ale chyba każdy słyszał, ze labrador to pies demolka

 

jak ktos chce spokojnego, zrównoważonego psa to nie bierze labradora

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jaaga napisał:

Jejku, była informacja, że do wyróznienia, więc od razu wyrózniłam. Czyli kasa poszła na marne. Nie widziałam info, że jest wyróznione, tylko było aktywne miejsce "wyróznij".

Bardzo dziękuję Wam za pomoc. Szwankuje mi zapchany komputer, córka ma od dziś zdalne nauczanie, więc znowu musze pół dnia uczestniczyć w nauce i nie mam dostepu do komputera. Przynajmniej do środy, kiedy przyjdzie zamowiony dla niej.

nie poszło na marne- po prostu jest wyróznione AŻ do 24 grudnia :D nie martw się- jak Negro znajdzie dom to podmienie na innego Twojego psa i nic nie stracisz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...