Jump to content
Dogomania

Czarny kolor i uśmiech na pysiu szansą na wyjście ze schronu, kociaki - wszyscy w nowych domach :)


Jaaga

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

MOJE OGŁOSZENIE NA BIELSKO

https://www.olx.pl/oferta/piekny-aktywny-mix-labrador-solar-pokochaj-podaruj-dom-CID103-IDGYEfY.html

Na fb pojawiła się też jakaś Pani która mocno o Solara dopytuje, niby jest zainteresowana i ma się z Tobą jagna kontaktować.

Trzymam kciuki

Dziekuję bardzo,pani napisała do mnie na priv, poprosiłam o telefon, bo ma sporo pytan i na pewno sprawniej bedzie porozmawiac, niz tak w kółko pisać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Fajnie, że coś się dzieje.

Telefon o niego dzwoni jak o srebrną koteczkę. Na brak zainteresowania nie mozna narzekać. Wszyscy dzwonią tylko z Krakowa. Bardzo miło i nad wyraz rozsądnie brzmiałam ta pani, o której pisała kiyoshi. Do tego ma doświadczenie z duzym, aktywnym psem, bo miała goldena.  Wysyłam ankietę i filmiki, jestesmy w kontakcie. 

Dla koteczki Delfiny tez szykuje się naprawdę dobry dom w Katowicach.  Umówieni jestesmy na wizytę w poniedziałek. Jak bedzie dobrze, to bedzie miała kocia przyjacióke prawie roczną buraskę.

Dzis bedzie wizyta dla kocurka. On jest taki słodziutki, ale na ludziach nie zrobił wrażenia, jak siostrzyczka i nie było tylu osób do wyboru. Jesli cos byłoby nie tak na wizycie, to lepiej zrobic kolejne zdjecia i poczekać. 

Solar waży 31 kg, ale ludzie nieszczególnie nawet pytają, bo jest info, że labrador mix, więc wiekszość wie, czego mniej więcej może się spodziewać. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Solar waży 31 kg, ale ludzie nieszczególnie nawet pytają, bo jest info, że labrador mix, więc wiekszość wie, czego mniej więcej może się spodziewać. 

ta Pani o której pisałam PYTAŁA ;) pozwoliłam sobie na samowolke i napisałam jej, że waży między 30 a 35 kg--- ufff--- trafiłam :D napisałam jej tez, że to młodziak tak do 2 lat. Nie wiem czy dobrze? ale pisałaś też tutaj że to dzieciak

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

ta Pani o której pisałam PYTAŁA ;) pozwoliłam sobie na samowolke i napisałam jej, że waży między 30 a 35 kg--- ufff--- trafiłam :D napisałam jej tez, że to młodziak tak do 2 lat. Nie wiem czy dobrze? ale pisałaś też tutaj że to dzieciak

Wiem, własnie dotąd tylko ta pani, bo zalezy jej na większym psie, takie się Jej podobają  i taka waga odpowiada. Idealnie trafiłaś z wagą, bo na razie Solar jest z żebrami na wierzchu, więc jeszcze i tak nabierze masy. Wysyłam ankietę też innej pani.

Co ciekawe, po udostępnianiu go na FB na grupach, nie ma żadnego odzewu, z innych miast to samo, tylko w Krakowie sie tak robi takie wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jaaga napisał:

Wiem, własnie dotąd tylko ta pani, bo zalezy jej na większym psie, takie się Jej podobają  i taka waga odpowiada. Idealnie trafiłaś z wagą, bo na razie Solar jest z żebrami na wierzchu, więc jeszcze i tak nabierze masy. Wysyłam ankietę też innej pani.

Co ciekawe, po udostępnianiu go na FB na grupach, nie ma żadnego odzewu, z innych miast to samo, tylko w Krakowie sie tak robi takie wrażenie.

ja udostępniłam go na taka grupę : Psy rasowe i niczyje do adopcji.  Stamtąd napisała ta Pani, generalnie z tej grupy często jest odzew- warto tam wstawiac psy w typie ras.

Trzymam z całych sił kciuki, że by Solar jak najszybciej znalazł swoje miejsce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo cieszy,że jest taki odzew w sprawie adopcji więc trzymam mocno kciuki aby to był Ten domek dla Solarka.

Ma szczęście, że jest w typie rasy, choc na zdjeciach ze schroniska tak nie wyglądał.

Przez covid trudniej o znalezienie kogos do wizyty, siedze jak na szpilkach. jesli tylko wzajemne spotkanie po wizycie przebiegnie dobrze, to wydaje mi się, że bedzie miec naprawdę dobry dom.

Druga pani, która juz go chciała rezerwować, tak była zdecydowana, do teraz nie odesłałam ankiety. Jak dla mnie ta fundacyjna ( ZEA) ankieta jest super napisana i czasem ludziom na spokojnie w trakcie jej czytania otwierają się oczy i zdają sobie sprawę z akspektów, których dotad nie brali pod uwagę.

Trzecia pani też niby powaznie zainteresowana rozłączyła się juz w trakcie rozmowy i nie oddzowniła nawet powiedziec, że rezygnuje. Bo nie doczytała w treści ogłoszenia gdzie jest pies i był foch, że wg zamieszczenia ogłoszenia miał byc w sasiedniej dzielnicy Krakowa i nie może od razu podjechać go sobie pooglądać.

Ogólnie ten weekend był dla mnie cięzki do przetrwania przez zainteresowanych adopcjami, zarówno Solarem jak i kociętami. Mnóstwo fochów, pretensji i co trzeci robi łaskę, ze chce adoptowac psa w typie labradora czy srebrną koteczkę, a my jestesmy niepoważni i wymyślamy jakies wymagania i oczekiwania. Niech sobie zadzwonią o szczenię lub kocię do hodowli, to otworzą się im oczy. 

Grafitowym kocurkiem nie ma zainteresowania, jedna osoba wysłała sms. Z opisanych powyżej powodów nie cierpię ogłaszać zwierzaków w typie rasy. O zwykłe kundelki i buraski rozmowy przebiegają inaczej i nastawienie ludzi też jest inne, nie zlatują się wszystkie oszołomy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Grafitowym kocurkiem nie ma zainteresowania, jedna osoba wysłała sms. Z opisanych powyżej powodów nie cierpię ogłaszać zwierzaków w typie rasy. O zwykłe kundelki i buraski rozmowy przebiegają inaczej i nastawienie ludzi też jest inne, nie zlatują się wszystkie oszołomy.

Jest na to sposób, po prostu nie ogłaszać ,że pies jest w typie i wykluczy się oszołomów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2020 o 14:56, Jaaga napisał:

On jest taki słodziutki, ale na ludziach nie zrobił wrażenia, jak siostrzyczka i nie było tylu osób do wyboru.

Nie rozumiem, dlaczego, przecież to grafitowe cudo! Na wspólnych zdjęciach siostrzyczka przyćmiła go nieco urodą, bo jest jaśniutka, srebrzysta, jak kociak z reklamy Whiskas. Zawsze jaśniejsze zwierzaki bardziej rzucają się w oczy. Ale na zdjęciach solo powinna się uwidocznić cała jego słodycz :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jest na to sposób, po prostu nie ogłaszać ,że pies jest w typie i wykluczy się oszołomów.

Akurat w jego przypadku mysle, że lepiej napisać, bo wykazuje typowe dla rasy cechy, więc ludzie juz mniej więcej wiedza, czego mają się spodziewać. Bardzej chodzi mi o kocięta. Ludzie zobaczyli kocię jak z reklamy Whiskasa i totalna głupawka. W ciągu ostatniej pól godz odbyłam 3 kolejne rozmowy telefoniczne. Do tego rozmowy dot. wizyty u chetnych na Solara i powoli wymiękam. Rozmawiam z kimś przez telefon,a w tym czasie pojawia się ileś nieodebranych kolejnych połączeń. Chciałabym miec już wybrane domy, bo to przekracza moje mozliwości czasowe.

Zgłosiła się dziewczyna zainteresowana kocurkiem, skierowałam ją na rozmowę do Toli. Poczekajmy, jak dziś nic się nie znajdzie, to zrobię mu kolejne zdjecia. Najgorsza teraz jest kwestia wizyt PA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...