Jump to content
Dogomania

105 zl Rozliczony! Dla Solarka Pieknie Dziekuje!Jagaa trzymamy mocno za czarnulka! Maska drewno Majenkuu do 23 .10


Nadziejka

Recommended Posts

                            Razem 105 zl poslalam na konto Jaaga 29 pazdziernika

zakonczony rozliczony pieknie dziekuje!

 

Cegielenka Zycia Ciocia Nesiowata 10 zl  Mam na koncie dziekuje!

Cegielka Zycia Ciocia koja 20 zl Mam na koncie dziekuje!

Cegielka Zycia Jo37 10 zl Mam na koncie dziekuje!

Cegielka Zycia Rubik 10 zl Mam na koncie dziekuje!

 

fantuski licytuja 

                      Kamila Proc 

num 16 maska drewniana wiszaca mejankuu  za wywol 28 zl plus koszt paczki ekonomicznej 13 zl razem 41 zlockow

           

                     Marudzia 

num 6 i num 7 pileczki male psiaczkowe kotelkowe  2 x po 2 zl mam na koncie dziekuje cudnie 15 zl!

num 17 ksiazka thiller ,,Zanim mnie pocalujesz,, za wywol 11 zl

 

              Malgoska  mam na koncie dziekuje!

num 11 kremik nivea za wywol 3 zl

 

             Olena84 mam na koncie dzieki

num 15 wielka kawunia tchibo 450 gram za wywol 9 zl

 

 

                         Duzutki czarniutki uroczy piesio 

                              zaprasza na swoj pierwszy kramik

                 Z nadzieja jak zawsze z nadzieja na lepsze

            Czarnulinek pojedzie po zycie nowe do jaagi

                                a wyglada jako bracisio Bostonka

                 Nadziejkowo z calej duszy zaprasza na kramik maluszy

                         do 23 pazdiernika godz 22.00

 

IMGP1890.JPG.0003bec7a8c26b171b7fa81c1d1226a7.jpgimage.jpeg.530178ba0b08a83cdfa3905002731bad.jpeg

IMGP1947.JPG.cd03d67a587d3ac74b582d67bb523c91.jpg        

IMGP1896.JPG.883feaf7e1179acd0248e748d563fd0d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 1 4 czesc Millenium po Stiegu Larsonie .. 

                  David Lagercrantz   ,,Co nas nie zabije,,

thiller swietny  okldka miekka

stan nowa   str 608

cena wywol 15 zl

 

illustration

,,Kontynuacja „Millennium” - książka, na którą czekał cały świat!

„Co nas nie zabije” to kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona, napisana przez Davida Lagercrantza.

Mikael Blomkvist przechodzi kryzys. Rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander, podejmując duże ryzyko, bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Kiedy profesor Balder – ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją prosi Mikaela o pomoc, drogi byłych kochanków znów się krzyżują.

Profesor wszedł w posiadanie szokujących informacji na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael bez wahania leci do Doliny Krzemowej zbierać materiały do sensacyjnego tekstu, który może nie tylko uratować karierę Baldera, ale też wpłynąć na losy całego świata...,,

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 4 skarpetunki mlodziezowe damskie

 stopki kolor jasniutenki fiolecik

rozmiar 39-42

a cena wywol 2 zl

b cena wywol 2 zl

 

Stopki damska gładka art.070 ROZMIAR: 38-40, KOLOR: ecru, , VE14070C  (Steven) - sklep SkladBlawatny.pl

 

 

Num  5  serduszko filcowe szare z koronka

 z zawieszeczka

tutaj zdj z google , podobne

 leciutenkie ,plaskie dosc spore

cena wywol  3 zl

image.jpeg.46ca24830ac26137111734da3e102d12.jpeg

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 6 pileczka mala seledynowa

miekka gumowa,lekka

bez piszczalek, bez dziurek

cena wywol 1 zl Marudzia za 2 zl dziekuje pieknie

 Piłeczka kauczukowa 35mm piłeczki kauczukowe mocne - 6884272824 - oficjalne  archiwum Allegro

 

Num 7  pileczka psiaczkowa seledynowa ciut wieksza 

niz na poprzednim zdjeciu 

cena wywol 1 zl 50 gr Marudzia za 2 zl dziekuje pieknie

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ..czaruje ..ozdoby home you , slodkosci ,roznosci ....

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 9  skarpetunki mlodziezowe damskie

 kolorwe rozowe dlugie 1 para

 z metka ,rozmiar 39 

cena wywol 2 zl

 

 

Num 10 zestaw klamerki spinacze ozdobione 

 sliczne ! rozne rodzaje zapinek , drewienko

    3 szt ptaszki

  2 szt drzewka 

cena wywol 4 zl  

zdj podobne z google

 

inny - DIABOLO

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ..czaruje ..CD Millenium ksiega czwarta! roznosci dla czarnuska ktory ma szanse na nowe zycie u Jagusiow

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num  16 maska moja ukochana bialo szara malowane Majenkuu

 

drewienko,wiszaca ozdoba

nie jest straszaca,  szczesliwa raczej

 dosc leciutenka i dosc spora

tu zdj ciut podobnej z google

cena wywol  28 zl Kamila Proc za wywol dziekuje cudnie!

MASKA AFRYKAŃSKA SPIĄCA KOBIETA 52 CM PIĘKNA - 7544989274 - oficjalne  archiwum Allegro

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Num 17 ksiazka,,Najpierw Mnie Pocaluj,,

             thiller wstarzasajacy ..

nowiutenka str 336

okladka ze skrzydelkami

cena wywol 11 zl Marudzia za wywol dziekuje cudnie!

Najpierw mnie pocałuj - Moggach Lottie

Przeczytaj, zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie.

Kto czai się po drugiej stronie ekranu?

Niepokojący thriller psychologiczny

Leila czuje, że jej życie nareszcie nabrało barw, kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie, którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego, założyciel serwisu, charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian, ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta, Tess, która od dawna pragnie rozstać się z życiem, ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki, że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu, dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć, że ona wciąż żyje, tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…

Znakomita, wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak często okłamujemy siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek.

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to 4 ksiega Millenium! roznosci calem sercem czarnuszkowi zamosciaczkowi.,ktory ma szanse na nowe zycie u Jagusiow Zajrzyj Dobraduszko do 23 .10
28 minut temu, jankamałpa napisał:

Też zaglądam.

 

31 minut temu, konfirm31 napisał:

Jestem z zaproszenia. Pozdrawiam serdecznie i podrzucam bazarek :) 

                  Witam pieknie iskierki

                               Dziekuje za odwiedziny

Cukiereczki i scierenke duza nowa podarowala moja kolezncia                                                             kotunkowa Malgonia

                       Dziekuje Serce Dziekuje Sciskam

                Fotomontaż MEE TO YOU - Pixiz

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Kamila Proc napisał:

witam z radoscia

Serdenko nasza 

 mam mam mam ja jeszcze maske cuuudna

 szaro biala malowana drewienko

piekniosci ..ale nijak zdj nie wjdzie z mego telefonu

wiszaca olsniewajaca i nie straszaca nic a nic

 ukochana maska moja...moze sprobowac wyszykac gdzie w google?podobnej zdj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...