Jump to content
Dogomania

Rozliczony 68 zl Dziekuje Pieknie!Trzymamy mocno kciuki! Calem Sercem dla Savuni do 22.10


Nadziejka

Recommended Posts

                                  Rozliczony 68 zl wyslalam do janeczki

Cegielka Zycia Besia11  10 zl Dziekuje pieknie mam na koncie juz!

Cegielka Zycia Ciocia Nesowata 10 zl Dziekuje cudnie mam na koncie!

 

Num 1 ksiega Lato Z Radiem kupila Ciocia konfirm31  12 zl Ciocia przyslala 17 zl dziekuje

wyslane paczka ekonomiczna koszt paczki 13 zl ! Mam na koncie juz 30 zl! Dziekuje cuuudnie za nadplate dla Savuni ! 17 zl

 

Num 5 ksiaka ,,Poszukiwany poszukiwana ,, licytuje Marudka 8 zl mam na koncie 13 zl dziekuje pieknie

Num 7 zestaw mydelka dwa dove licytuje Marudka  5 zl

 

Num 21 maseczki niebieskie 4 szt kupila Ciocia Nesiowata 2 zl Mam na koncie 10 zl dziekuje cudnie

Num 26 sciereczka do naczyn kupila Ciocia Nesiowata 2 zl

 

Num 15 maseczki nebieskie 7 sztuk licytuje  jankamalpa 3 zl mam na koncie 8 zl dziekuje

Num 18 duzy notes  5 zl

 

                                          

                           Diamond Painting Teddy Bear Tatty Teddy Cross Stitch Diy Diamond Embroidery  Painting Wall Picture Cartoon Full Mosaic Kit|Diamond Painting Cross  Stitch| - AliExpress

 

                !.Szalenstwo 2 ..Jestem ..Savunia czekam pomocy .to ja malunia sunia ;..

 

                                                     Nadziejkowo serdecznie ogromnie zapraszamy

                               dla malenkiej wyrwanej z  koszmaru zycia...ku Nowemu Zyciu!

                                            Malenka juz dzis u Mureczkow

                                                   kramik potrwa do 22 pazdziernika godz 22

 

Wiesci wiesci od Mureczki juz dzis malenka bezpieczna!

,,Pierwsze co zrobiła sunia po wyjściu z domu to oczywiście jedzenie trawy, której tyle czasu nie mogła nawet powąchać...

6208d33b814d9d9dgen.jpg

Na smyczy chodzi jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie.

a4aeaf4c548f2775gen.jpg

73cac7468f84a438gen.jpg

263ba18df8cacac6gen.jpg

7dea9f0056bb509cgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dar dla biedunia bieduni od Mojej Serdecznej Kolezanki Malgoni

 

Num 1 ksiazka ,,Kochane Lato z Radiem,,

 ! cos fantastycznego 

 moze byc na prezenta 

wspomnienia wspomnienia...

 dla calej rodzinki stan idealny

stron 384

mnostwo zdjec polecam serdecznie

cena wywol 8 zl

kup teraz 12 zl kupila Ciocia konfirm31 dziekuje cudnie!

Kochane lato z radiem - Czejarek Roman

Od ponad czterdziestu lat w czasie wakacji kilka milionów ludzi słucha Programu Pierwszego Polskiego Radia i Lato z Radiem! Audycja bije rekordy radiowej popularności. Na koncertach w plenerze gromadzi kilkaset tysięcy widzów. Rok w rok.
Od dwudziestu pięciu lat jej kierownikiem i prawdziwą gwiazdą jest popularny dziennikarz a zarazem doskonały szef Roman Czejarek, który teraz, nie po raz pierwszy, przeistoczył się w autora książki.
W 1991 roku, gdy ówczesny Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia Krzysztof Michalski zaproponował mu kierowanie Latem z Radiem, miał tylko dwadzieścia pięć lat i byłem młodym dziennikarzem, który z lokalnej rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie przeniósł się do centrali w Warszawie, a Lato z Radiem znał głównie z opowiadań swojej mamy... Jak przebiegała tamta rozmowa? I dlaczego padły wtedy pamiętne słowa: „Albo coś pan z tym zrobi, panie Romku, dobrego, albo trzeba będzie to jakoś po cichu… zlikwidować”?
„Wszystko czego dotykałem w Lecie z Radiem było symbolem. Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia. Ale jak zrobić zmiany, nie przeprowadzając zmian?! Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że zwiążę się z Latem z Radiem na ćwierć wieku z pewnością bym nie uwierzył!” – wspomina Roman Czejarek.
To dwadzieścia pięć lat z Latem z radiem to pół życia Romana Czejarka, który swoim lekkim piórem, genialną pamięcią, umiejętnością opowiadania anegdot i wielkim archiwum fotograficznym postanowił podzielić się z Czytelnikami. I spróbować odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi tajemnica tego sukcesu? Co tak magicznego jest w Lecie z Radiem, że poświęcono mu wiele prac magisterskich. Dlaczego wiosną każdego roku polskie gwiazdy i ich menedżerowie stają na głowie, by wystąpić na koncertach Lata z Radiem?
„W tym czasie dzięki pracy w Radiowej Jedynce poznałem wszystkie gwiazdy polskiej estrady. Z jednej strony Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Seweryn Krajewski, Budka Suflera, Perfect, Czerwone Gitary, Urszula, Kora, Lady Pank czy Andrzej Krzywy i De Mono, z drugiej Jacek Stachursky, Afromental, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Bracia albo Myslovitz. A do tego (wiem, że teraz niektórzy się skrzywią) Bayer Ful.

Link to comment
Share on other sites

Ksiazka ,,Poszukiwani Poszukiwany,,swietna komedia

Książka Poszukiwani poszukiwany - Małgorzata Falkowska - zdjęcie 1

Num 5

cena wywol 8 zl Marudka za wywol dziekuje cudnie

 

w dodoatku do tej ksiazki inna w prezencie

,Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki,,

stan dobry  kupilam na bazarku nniedawno

przekazuje dalej

Książka Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki - zdjęcie 1

Link to comment
Share on other sites

Platki kukurydziane pysznota

bez zadnych dodatkow,super tez jako przekaska dla naszych piesiow

  polecam,moze byc i z jogurciem zero procent wymieszane,

jako podwieczorek,czy drugie sniadanko

dla nas i dla naszych ukochanych lapeczek 

 a opakowanie  250 gram 

Num 13

cena wywol 2 zl

kup teraz 3 zl

image.jpeg.caf3f22d4da8c973e31b11f751310623.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to . czaruje .Zapraszam Sercem od jutra ! Z calej Duszy Dla Malenkiej Niuni Ktora Wyruszy Po Nowe Zycie

Wszystkie fantuski po 2 zlociszki kt

Num 19 sciereczka gruba do kurzu nowa zolta zapakowana fabrycznie 

 

Num 20 mydelko Luksja jabluszko

 

Num 21 zestaw 4 maseczki niebieskie kupila Ciocia Nesiowata dziekuje

 

Num 22 woreczki male w opakowaniu 100 sztuk ,na roznosci przezroczyste

 

Num 23 papier sniadaniowy

 

Num 24 serduszko ratanowe szare male

 

Num 25 dwa kisielki expresowe pysznotki truskawkowe

 

Num 26  sciereczka do naczyn duza w krateczke kupila Ciocia Nesiowata dziekuje

 

Num 27 mydelko Luksja bawelna

 

Num 28 skarpetunki damskie mlodziezowe b ladne nowe kolorowe rozmiar 39

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Calem Sercem Dla Savuni Ktora Rozpoczela Nowe Zycie! Firany szyfonowe na kolkach nowe! ksiazki na prezenty,roznosci Zajrzyj Dobraduszko do 22.10

                     Wszystkie fantuski po 5 zl  kt

 Num 29 poszeweczka nowa na jaska kolor brazowy delikatny, malowana w wielblady 40 cm na 40 cm

 

Num 30 dwie pary skarpetek damskie mlodziezowe rozmiar 39-40

kolorowe dlugie Kupila Ciocia Nesiowata dziekuje

 

Num 31 podkladka duza okragla elegancka ratanowa kolor szary

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

Poproszę nr 15 za CW.

                             Me you GIF - Find on GIFER                                            

                    Dziekuje Serce z calej duszy Dziekuje 

 Sciskam stokrosci za malenka Savunie

                    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...