Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

No to Savi już jedzie do swojego nowgo domku ze swoimi ludźmi. Szczegóły przekaże Murka. Teraz trzeba trzymac kciuki za pierwsze kroki w nowym domku i szybką aklimtyzację.              

Hurra! No to kciuki zaciśnięte na maksa! Czekamy na wieści już z DOMU :))

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że u Savi wszystko dobrze.

Sunia była trochę zdezorientowana, ale nic poza tym, bez problemu pozwoliła się głaskać nowym opiekunom. Bardzo mili młodzi ludzie. Suni doczepiłam do obróżki tymczasową adresatkę z moim nr telefonu - to do czasu aż zamówiona nie przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Gabi79 napisał:

Czy będą wieści z DS? 

 

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że tak. Czekam na wieści od jankamałpa, ja pewnie bym nie wytrzymała i już zadzwoniła do Państwa ;)

Mnie też zżera ciekawość, ale trzeba chwilę wytrzymać. Napewno jest dobrze gdyby coś się działo złego to nowi Państwo Savi mają numery do kontaktu. Tylko, że to nie są numery telefonów do mnie. W przypadku Savi tak się wszystko szybko zadziało i tak się złożyło, że ja z tymi ludźmi nie rozmawiałam. Najpiew zadzwonili do Murki do hoteliku bo w ogłoszeniu był telefon bezpośrednio do hoteliku, później Tola z nimi rozmawiała i wysłała im ankiete PA, a na koniec przekazałam numer do kotaktu AniB. Może to trochę dziwnie wygląda, ale tak się potoczyły sprawy. Żeby już nie mieszać tym ludziom w głowie, że za każdym razem ktoś inny dzwoni to poprosiłam AnieB o kontakt z zapytanie jak Savi się odnajduje w swoim domku. Czekam na informacje.

Jeśli będę jeszcze prowadzić jakiś wątek to wtedy poproszę wszystkich o podawanie w ogłoszeniu kontaktu wyłącznie do mnie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Czekam na rozliczenie od Murki. 

A pamiętacie, który psiak był pierwszy zarezerwowany zamiast Savi: to jest piesek, ten najmniejszy w schronie, pinczerkowaty.

Jeśli on jest nadal w schronie to zaczynam sobie zadawać pytanie: Czy szaleństwo nr 3, czy do trzech razy sztuka?

Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym poczekała na pierwsze wieści od właścicieli... Ale jestem z tych ostrożnych i nieufnych, bo czekam około dwóch miesięcy na to, aby w pełni się cieszyć, że mój podopieczny ma dom - aklimatyzacja psa w nowym miejscu trwa minimum te 4tygodnie i po tym czasie może zacząć pokazywać różki. Jednak jeśli czujesz, że jesteś gotowna na nowego podopiecznego to oczywiście działaj :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

 

Mnie też zżera ciekawość, ale trzeba chwilę wytrzymać. Napewno jest dobrze gdyby coś się działo złego to nowi Państwo Savi mają numery do kontaktu. Tylko, że to nie są numery telefonów do mnie. W przypadku Savi tak się wszystko szybko zadziało i tak się złożyło, że ja z tymi ludźmi nie rozmawiałam. Najpiew zadzwonili do Murki do hoteliku bo w ogłoszeniu był telefon bezpośrednio do hoteliku, później Tola z nimi rozmawiała i wysłała im ankiete PA, a na koniec przekazałam numer do kotaktu AniB. Może to trochę dziwnie wygląda, ale tak się potoczyły sprawy. Żeby już nie mieszać tym ludziom w głowie, że za każdym razem ktoś inny dzwoni to poprosiłam AnieB o kontakt z zapytanie jak Savi się odnajduje w swoim domku. Czekam na informacje.

Jeśli będę jeszcze prowadzić jakiś wątek to wtedy poproszę wszystkich o podawanie w ogłoszeniu kontaktu wyłącznie do mnie. 

 

A kto w takim razie podpisał umowę adopcyjną? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...