Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

16 minut temu, jankamałpa napisał:

Po drugiej stronie Wisły po tej stronie co Kopiec Krakusa to chyba Kraków Plaszów. Napisałam na priv do elik z pytaniem, czy mogłaby zrobić wizyte.

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

Dzięki za odpowiedź. Zapytam AnieB.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jankamałpa napisał:

Dzięki za odpowiedź. Zapytam AnieB.

Jest mi na prawdę bardzo przykro. Gdy zdrowie nie szwankowało, to podejmowałam się wizyt nawet, gdy musiałam przyjechać do Krakowa z działki.  Jeśli okaże się, że nie jestem chora na koronowirusa, a nikt nie będzie mógł zrobić wizyty, to za kilka dni, gdy katar ucichnie podejmę sie tej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

elik, trzymam kciuki za ujemny wynik testu... podobno przy koronawirusie nie ma kataru, oby to się potwierdziło.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Murka napisał:

elik, trzymam kciuki za ujemny wynik testu... podobno przy koronawirusie nie ma kataru, oby to się potwierdziło.

Dzięki wielkie  1294767787_dzikuj2.jpg.d2d5dbf22ffdcae29359e5c4f8f7fa29.jpg

Oby tak było, ale z tym katarem to chyba nie tak, bo lekarka wie, że mam katar, a mimo to dała mi skierowanie.  Jutro się wyjaśni. Mam się zgłosić o godz. 7-mej.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dzięki wielkie  1294767787_dzikuj2.jpg.d2d5dbf22ffdcae29359e5c4f8f7fa29.jpg

Oby tak było, ale z tym katarem to chyba nie tak, bo lekarka wie, że mam katar, a mimo to dała mi skierowanie.  Jutro się wyjaśni. Mam się zgłosić o godz. 7-mej.

Eluniu kochana, oby wynik był negatywny. Trzymam kciuki 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dzięki Gabryniu   598650042_dzikujlicznie2.jpg.65c09c472429c78b7da36f060aec6de1.jpg

Ja już się ostatnio tak boję tego cholerstwa, że nie byłam w niedzielę u rodziców. U mnie w pracy 1 osoba zachorowała. Na szczęście nie tam gdzie ja pracuję, tylko w głównej siedzibie. Mimo kaszlu ten kolega nie dostał skierowania na test i zrobił go na swój koszt. Nt. kwarantanny itp. nie będę się wypowiadać, bo to wszystko pic na wodę. Koszmar. 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Jest mi na prawdę bardzo przykro. Gdy zdrowie nie szwankowało, to podejmowałam się wizyt nawet, gdy musiałam przyjechać do Krakowa z działki.  Jeśli okaże się, że nie jestem chora na koronowirusa, a nikt nie będzie mógł zrobić wizyty, to za kilka dni, gdy katar ucichnie podejmę sie tej wizyty.

Trzymaj się Elik rękoma i nogami!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

Ja też się przyłączam do tych wszytkich życzeń powrotu do zdrowia i to będzie poprostu zwykłe przeziębienie.

AniaB mi odpwiedziała, że może zrobić wizytę, ale najwcześniej w przyszły poniedziałek bo teraz wyjeżdża na weekend. Muszę doprecyzować jeszcze, czy ten przyszły poniedziałek to ma być 19 czy 26? 

Zapytałam także omi, czy mogłaby zrobć wizytę, ale czekam jeszcze na odpowiedź. 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja też się przyłączam do tych wszytkich życzeń powrotu do zdrowia i to będzie poprostu zwykłe przeziębienie.

AniaB mi odpwiedziała, że może zrobić wizytę, ale najwcześniej w przyszły poniedziałek bo teraz wyjeżdża na weekend. Muszę doprecyzować jeszcze, czy ten przyszły poniedziałek to ma być 19 czy 26? 

Zapytałam także omi, czy mogłaby zrobć wizytę, ale czekam jeszcze na odpowiedź. 

Myślę, ze rodzina poczeka, tylko dobrze byłoby, żeby osoba wizytująca zadzwoniła do nich teraz i powiedziała o tym nawet odległym terminie wizyty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Elu życze zdrowia- obyś szybko wyzdrowiała i z dala od wstrętnych wirusów

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Elik rękoma i nogami!

 

 

20 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja też się przyłączam do tych wszytkich życzeń powrotu do zdrowia i to będzie poprostu zwykłe przeziębienie.

 

Bardzo serdecznie Wam dziękuję. Ja też mam nadzieję, że to tylko mocne przeziębienie, ale skoro dostałam skierowanie to test zrobię.
Lajki jak zwykle, gdy potrzebne, wyszły!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

Eluś - trzymamy kciuki za Ciebie, będzie dobrze! Teraz paskudna pogoda, o katar i przeziębienie nie trudno. Trzymaj się kochana!

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Eluś - trzymamy kciuki za Ciebie, będzie dobrze! Teraz paskudna pogoda, o katar i przeziębienie nie trudno. Trzymaj się kochana!

Dziękuję Martusiu  :)  Czuję sie paskudnie fizycznie, i mam doła psychicznego. Boję się jutrzejszego wyniku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Odpisałam.
Bardzo mi przykro, ale jestem w złym stanie fizycznym, jutro idę na badanie pod kątem koronawirusa. Pisałam o tym 5 godzin temu na wątku Beni. Co będzie nie wiem. mam nadzieję, że to nie ten cholerny wirus, ale nawet jeśli nie, to w tym stanie zdrowia i z dużym katarem  nie mogę iść do kogokolwiek. Po pierwszym kichnięciu zostałabym wyproszona.

 

Elu, nawet nie dopuszczaj do siebie takich myśli. Zobacz, jak pogoda teraz nas "rozpieszcza". Nie jest trudno o przeziębienie. Po jutrzejszym badaniu zapakuj się do łóżka i nie wychodź na dwór. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia !

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dziękuję Martusiu  :)  Czuję sie paskudnie fizycznie, i mam doła psychicznego. Boję się jutrzejszego wyniku.

Wierzę, wszyscy boimy się tego paskudztwa, ale przecież teraz też , jak i przed koronawirusem, są przeziębienia, katary i trzeba wierzyć, ze to właśnie złapałaś!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Elu, nawet nie dopuszczaj do siebie takich myśli. Zobacz, jak pogoda teraz nas "rozpieszcza". Nie jest trudno o przeziębienie. Po jutrzejszym badaniu zapakuj się do łóżka i nie wychodź na dwór. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia !

Oczywiście odganiam od siebie te paskudy, ale one jak uparte muchy, wracają.  Dzięki za dobre słowa Eluniu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Wierzę, wszyscy boimy się tego paskudztwa, ale przecież teraz też , jak i przed koronawirusem, są przeziębienia, katary i trzeba wierzyć, ze to właśnie złapałaś!

Masz rację, to właśnie teraz jest ten okres największej zachorowalności na grypy, katary i przeziębienia. To będzie to!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...