Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

image.png.c8a632d1732033c39e5680d55b841dfd.png

Jak zaczęłam prowadzić wątek Poli to myślalam, że już nic więcej szalonego na Dogo nie zrobię, ale się pomyliłam. 

Jak zobaczyłm wpis Toli na wątku Zamojskich Psiaków i zdjęcie to popelniłam szaleństwo nr 2, czyli założyłam wątek  psiaczkowi.

Dałam mu  na imię Bobik.  Bobik został wczoraj adoptowany.  Na jego miejsce miałam zabrać innego psiaka. Ja mówiąc psiak mały podpalany miałam na myśli tę psinkę ze zdjęcia powyżej, ale okazało się że to jest sunia, a nie piesek i wyszło totalne nieprozumienie bo Tola w schronisku wskazała, że będzie zabrany piesek ten, którego zdjęcie wkleiła poniżej.  Teraz pytanie,  którego  zabieramy sunie, czy pieska?

Zestawienie ogłoszeń Savi:

https://www.olx.pl/oferta/savi-malutka-7-kg-sunia-lagodna-kochajaca-ludzi-psy-koty-CID103-IDGTjrm.html#df70b27c33

https://www.olx.pl/oferta/jestem-savi-mam-wspanialy-charakter-i-czekam-na-nowy-dom-CID103-IDGU0eo.html#eeedf2cd7b

https://www.olx.pl/oferta/savi-malutka-sliczna-i-grzeczna-suczka-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDGTcKR.html#070e00837dBez tytułu.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Deklaracje jednorazowe:

agat21 - 30 zł wpł

Livka - 30 zł wpł

Sowa - 100 zł  - wpł(Bobiś)

Poker - 150zł  - wpł

Anula - 50 zl wpł

Bogusik - 30 zł wpł

Havanka 30 zl wpł

Deklaracje stałe:

Nesiowata - 10 zł - za 10 wpł.

konfirm31 - 30 zł wpł

elik(Agnieszka) - 30 zł wpł.

kiyoshi - 10 zł - za 10 wpł

Jo37 - 10 zł - wpłacone 20 zł

Stan finansów na dzień 15.10.2020 =  520 zł 

Stan konta Savi na dzień 27.10.2020 = 520- 446,81 = 73, 19  zł + 68 zł (bazarek Nadziejki) = 141,19

Stan konta na  12.11.2020= 141, 19 zł + 95 zł bazarek b-b = 236,19 zł.

Link to comment
Share on other sites

Bazarki:

Nadziejka bazarek - wpłata 68 zł (29.10.2020)

b-b bazarek - wpłata 95 zł (12.11.2020)

Wydatki:

wyróznienie ogłoszenia na Kraków 17,81 zł

Rozliczenie suni:

-153 zł hotelowanie 6-23.10 (zniżka ze względu na karmę)

-112 zł transport z Zamościa do hotelu i weta

-4 zł odrobaczenie II

-160 zł transport do Rzeszowa

Pozostałość po hotelowaniu Savi wynosi -429 zł.

Razem wydatki: 446, 81 zł 

Do wydatków doszła jeszcze faktura za wizytę u weta - w całości opłacona przez ZEA

 

image.png.1d9960dffa420a3916c9f9ab7679012e.png

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Sowa napisał:

Potwierdzam deklarację 100 zl jednorazowo, ale mogę wysłać pieniądze dopiero 13 października, bo dziś już nie pójdę do banku, a od jutra znikam.  Proszę o numer konta na priv, wpłacę natychmiast po powrocie.

 

 

2 godziny temu, Livka napisał:

Tylko młodszy ;)

Jednorazowo 30 zł dam Bobisiowi :)

Proszę o nr konta :)

Bardzo dziękuję  za wsparcie. Na priv wysylam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Ten psiak także i mnie ujął i bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałaś się wziąć go pod swoją opiekę. Dam stałą 30,00 zł od mojej znajomej Agnieszki, dopóki będzie mogła przekazywać mi pewną kwotę.

Czy konto jest to, na które wpłacam dla Poli?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ten psiak także i mnie ujął i bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałaś się wziąć go pod swoją opiekę. Dam stałą 30,00 zł od mojej znajomej Agnieszki, dopóki będzie mogła przekazywać mi pewną kwotę.

Czy konto jest to, na które wpłacam dla Poli?

Mam dobre a jednocześnie zle wiadomości.  Tola jest właśnie w schronisku i zadzwonila do mnie że tego pieska już nie ma w schronisku.  Wczoraj zostal wydany. I teraz mam pytanie czy zabrać tą drugą małą podpalana bide ok 4 kg czy zamknąć wątek? :( czy moze wybrać jeszcze innego psiaka z w wątku Zamojskich, tylko którego?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, jankamałpa napisał:

Mam dobre a jednocześnie zle wiadomości.  Tola jest właśnie w schronisku i zadzwonila do mnie że tego pieska już nie ma w schronisku.  Wczoraj zostal wydany. I teraz mam pytanie czy zabrać tą drugą małą podpalana bide ok 4 kg czy zamknąć wątek? :( czy moze wybrać jeszcze innego psiaka z w wątku Zamojskich, tylko którego?

Ratuj jakiegoś innego! Koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...