Jump to content
Dogomania

koniec ! Zimowe cegiełki dla 300 podopiecznych schroniska AZYL, prosimy o wsparcie !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Lulu

 

Numer ewidencyjny 132 D W schronisku od 05.06.2013 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 6 m-cy Stosunek do: psy przyjazny suczki przyjazny koty – dzieci – Ta sunia tez czeka juz tyle lat na wlasny dom, ale w miedzyczasie musi zyc w zimnym boksie.... Wplac pare groszy na jej potrzeby !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, beataczl napisał:

swoja droga takie super psiaki w schronie i tak dlugo czekaja:(

kinga_kinga7 jak tamu u Was z oglaszaniem/promocja psiakow i adopcjami..czy zmniejsza sie ilosc psiokow czy stoi w miejscu od lat

 

Oj bardzo różnie z tym wszystkim, adopcję są, ale nie wszystkie przemyślane, podjęte pod wpływem chwili a cierpią potem tylko psiaki :( Wracają, czasami nawet po 2,3 latach... Ilość się zmniejsza, ale co z tego jak np idą do adopcji 3 psiaki, a przychodzi 4 w tym np mama z dziećmi. Nigdy chyba nie doczekam się, że schronisko będzie puste, bez bezdomniaków :( Ludzie są bezmyślni, nieodpowiedzialni, rozmnażają bo mają taki kaprys. A słyszeliście, że wczoraj w Lublinie, nie pamiętam ulicy, udostępniałam post na fb - policja wykopała z pod ziemi żywego psa :( Jakaś Pani przechodziła i zadzwoniła, ludzie są chorzy, mnie już chyba nic nie zdziwi, za dużo widziałam i słyszałam :( :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

. A słyszeliście, że wczoraj w Lublinie, nie pamiętam ulicy, udostępniałam post na fb - policja wykopała z pod ziemi żywego psa :( Jakaś Pani przechodziła i zadzwoniła, ludzie są chorzy, mnie już chyba nic nie zdziwi, za dużo widziałam i słyszałam :( :(

:( tak, czytalam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...