Jump to content
Dogomania

koniec ! Zimowe cegiełki dla 300 podopiecznych schroniska AZYL, prosimy o wsparcie !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Chochlik

 

Numer ewidencyjny 183 H W schronisku od 22.10.2014 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 7 m-cy Stosunek do: psy akceptuje suczki akceptuje koty – dzieci  akceptuje  . Chochliczek chcialby miec wspaniale warunki w schronisku, ale bez pieniedzy nic sie nie da zrobic. Moze Ty kupisz cegielke

 

 
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

Powiem szczerze, że poprzednia, taka nasza stara dogomania była fajna i mi się podobała, ale może to przezwyczajenie? Posty teraz pisane ciężko mi wchodzą :(

 

U mnie nie ma żadnej różnicy. Tylko ja działam na komputerze stacjonarnym.  Jeśli chodzi o stara dogomanię to bardziej pasowały mi wiadomości. Wprawdzie była mniejsza pojemność ale było  łatwiej kasować. Co było najlepsze to lista użytkowników. Byli wszyscy pod poszczególnymi literami alfabetu, od razu było widać ile kto ma postów na stanie i to bardzo ułatwiało wysyłanie zaproszeń.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nokaut

 

Numer ewidencyjny 215 N W schronisku od .2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki nie akceptuje koty nie akceptuje dzieci(starsze) akceptuje. Oto jeszcze jeden potrzebujacy ze schroniska, one potrzebuja zabezpieczenia przed zimnem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...