Jump to content
Dogomania

koniec ! Zimowe cegiełki dla 300 podopiecznych schroniska AZYL, prosimy o wsparcie !


kinga_kinga7

Recommended Posts

kochani, wspaniali dogomaiacy, zawsze pomocni, z ogromnymi serduchami ! Ten, już kolejny bazarek na nasze, bialskie bezdomiaki, tworzę z myślą oczywiście o nich, na ich potrzeby, które są nie małe... Bo samych podopiecznych mamy 300

 

Nadchodzi zima, okres ciężki i bardzo trudy, nie możemy zapomnieć też czasu pandemi, który dotknął nasze futrzaki, wiele firm wycofało się z dawania nam, na potrzeby Azylu, darowizn (jedzenia i innych, również niezbędnych nam rzeczy). Ale jesteście Wy, zawsze, ale to zawsze, ta Wasza, jak niektórzy wspominają, bardzo skromna cegiełka/grosik – ale jakże bardzo pomocna ! Bo jak to mówią grosz do grosza... :)

 

Więc kochani, bardzo, ale to bardzo rosimy Was o tą skromną cegiełkę. Naszymi cegiełkami są (zdjęcia poniżej, niestety mam z wklejeniem jakiś problem) ceny proszę sobie wybrać, za ile nam kupicie, za tyle będzie, można także kupić cały pakiet :) Bazarek potrwa do końca października do godz. 22:00

 

 

Briantos-Junior-mlody-pies-sucha-karma-drob-14kg.jpg

large_arion-original-medium-senior.jpg

Brit-Sausage-Chicken-Kurczak-Baton-dla-psa-800g.jpg

51243_pla_animonda_grancarno_senior_rindulamm_400g_4.jpg

drewno.jpg

węgiel.png

pobrane.jpg

Soma.jpg

Link to comment
Share on other sites

P. IRENKA cegiełka za 50,- wpłacone!

KOKI-99 puszka dla seniora za 10,- wpłacone!

MIRYCA cegiełka za 100,- + 1,00 wpłacone!!

JO37 cegiełka za 15,- wpłacone!

AGAT21 słoma za 30,-  wpłacone!

ALDRUMKA słoma za 20,- wpłacone!

NESIOWATA cegiełka za 15,- wpłacone!

BAKUSIOWA słoma za 30,- wpłacone!

+ cegiełka za 20,- wpłacone!

RUTA93 cegiełka za 20,- wpłacone!

RADEK cegiełka za 10,- wpłacone!

+ cegiełka za 10,- wpłacone!

TERESAA118 cegiełka za 150,- wpłacone!!

BORYSBOXER puszka za 10,- wpłacone!

BEATACZL cegiełka za 10,- wpłacone!

LIPSIK cegiełka za 30,- wpłacone!

JAGUSKA cegiełka za 30,- wpłacone!

Z zimowych cegiełek mamy 561,- !!!!!!!!!! Jesteście niesamowici, wspaniali i kochani !!!!!!!! Taką kwotę przelewam na AZYL :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, bakusiowa napisał:

Dlaczego ja nic nie wiem o bazarku? Oraz dlaczego są tak wielkie litery w pierwszym poście? Źle się czyta.

Dogomania się tak zmieniła, wygląd itp, że nie umiem się teraz poruszać :( Chciałam zmienić rozmiar na mniejszy, ale zaznaczam i nic mi się nie zmienia :( 

A dlaczego nie wiesz o bazarku? Jeszcze chyba nie doszłam do Ciebie z zaproszeniem, ale świetnie, że sama dotarłaś !

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

Dogomania się tak zmieniła, wygląd itp, że nie umiem się teraz poruszać :( Chciałam zmienić rozmiar na mniejszy, ale zaznaczam i nic mi się nie zmienia :( 

A dlaczego nie wiesz o bazarku? Jeszcze chyba nie doszłam do Ciebie z zaproszeniem, ale świetnie, że sama dotarłaś !

Dotarłam przypadkowo. Teraz raczej nic się nie zmieniło.  Wygląd  jest bardziej wyrazisty i edytowanie w miejscu trzech kropek jak na fb. Trochę miałam kłopot na swoim bazarku bo przez jakiś czas zamiast edytuj to klikałam w cytuj.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bakusiowa napisał:

Dotarłam przypadkowo. Teraz raczej nic się nie zmieniło.  Wygląd  jest bardziej wyrazisty i edytowanie w miejscu trzech kropek jak na fb. Trochę miałam kłopot na swoim bazarku bo przez jakiś czas zamiast edytuj to klikałam w cytuj.

Wyrazisty jest, to trzeba przyznać. Ja też teraz w rozliczeniu klikam cytuj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...