Jump to content
Dogomania

Rozliczony!89 zlGrzesiowi!Dziekuje! Ksiazki ,naszyjnik,swieczniki i jajkownik za 1 zll Z Calego Serca Grzesiowi Olenki84.do 30.09


Nadziejka

Recommended Posts

Dostałam paczkę już kilka dni temu, tylko nie miałam czasu napisać. Imbryk dotarł w całości - cóż, był tak starannie zapakowany że nie mogło być inaczej. Zaczęłam czytać "Zaklinacz lwów" - nie żałuję że kupiłam. Moje dziecko w kolejce;)

Za sprezentowaną pomadkę bardzo dziękuję, moje dziecko (12 lat) już się do niej dobrało. No a kufer - bo to kufer a nie kuferek - ogromny! Kupowałam go z przeznaczeniem na biżuterię - ale mogę teraz nakupić tego. Nadziejka - dziękuję bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zahra as-Sahra napisał:

Dostałam paczkę już kilka dni temu, tylko nie miałam czasu napisać. Imbryk dotarł w całości - cóż, był tak starannie zapakowany że nie mogło być inaczej. Zaczęłam czytać "Zaklinacz lwów" - nie żałuję że kupiłam. Moje dziecko w kolejce;)

Za sprezentowaną pomadkę bardzo dziękuję, moje dziecko (12 lat) już się do niej dobrało. No a kufer - bo to kufer a nie kuferek - ogromny! Kupowałam go z przeznaczeniem na biżuterię - ale mogę teraz nakupić tego. Nadziejka - dziękuję bardzo:)

                   Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)

             Dziekuje cudnie dziekuje i sciskam mocno ogromnie za wszytkie lapenki

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Zahra as-Sahra napisał:

Dostałam paczkę już kilka dni temu, tylko nie miałam czasu napisać. Imbryk dotarł w całości - cóż, był tak starannie zapakowany że nie mogło być inaczej. Zaczęłam czytać "Zaklinacz lwów" - nie żałuję że kupiłam. Moje dziecko w kolejce;)

Za sprezentowaną pomadkę bardzo dziękuję, moje dziecko (12 lat) już się do niej dobrało. No a kufer - bo to kufer a nie kuferek - ogromny! Kupowałam go z przeznaczeniem na biżuterię - ale mogę teraz nakupić tego. Nadziejka - dziękuję bardzo:)

Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

 

Axuni Ayli Ferriemu Swiatecznie,Prezentowo Nadziejkowo Zaprasza Dobreduszki 6,11  

 

Nadziejkowo Sercem Dla Psiaczkow z Punktu Przetrzyman w Orońsku Zajrzyj Dobraduszko do 10.11

 

Slodyczkowo Swiateczkowo Nadziejkowo dla Kocika Rubika I Arii Oneczki malagosiowej Zajrzyj Dobraduszko do 15 .11.

 

Nadziejkowo Z Calej Duszy Dla Animalii Na Pomoc Wszystkim Istotkom.Zajrzyj Dobraduszko do 15 .11.

 

              zapraszam w odwiedzinka serdenko

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 18.09.2020 o 22:15, Marudzia napisał:

Witam się po kilku latach :) Ewunia, nr 6 tą piszczącą sztangę proszę za 5zł.

 

                                        Marudziu dziekujue pieknie

                              A Jak tylko posle paczusze ogromne

to zaraz wszystko napisze i podam num przesylek na wszystkich bazarkach    ❤

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2020 o 22:15, Marudzia napisał:

Witam się po kilku latach :) Ewunia, nr 6 tą piszczącą sztangę proszę za 5zł.

 

Marudzia  z baz dla Animalii

Num 12 podusia biala jasiek nowy 5 zl

Num 33 pasta colgate white 5 zl bedzie do wysylki!!!

Num 39 poducha wielka ikea nowa Marudzia daje sercem 25 zl!

 

z kolejnego beda do wysylki jeno 2 mydelka i zegar

a tak toc jusz masz wszuystko serce

 

podaje num paczka ekonomiczna 00 3 5900773 3 35769062 5

 

wstawie wszystkie linki ze wszytkich bazarkow zaraz

z tego baz wielka ssztanga wyslana

Rozliczony!dziekuje! Calego Serca Grzesiowi Oleny84 Roznosci Zajrzyj Dobraduszko do 30.09.

 

Marudzia licytuje mam na koncie 10 zl dziekuje!

Num 6 wielka sztanga zabawka psiaczkowa  za 6 zl

 

Rozliczony! Nadziejkowo Sercem Dla Psiaczkow z Punktu Przetrzyman w Orońsku Zajrzyj Dobraduszko do 10.11

z tego wyslane 

 Marudzia za wywol

num 1 a dezodorant damski ciut uzyty Fa  3 zl

num 2 b scierenka duza do naczyn 4 zl

num 4 a zegar napis home you 10 zl zegar do wysylki!!

num 5 ksiazka nowa ,,Kto chce ich smierci..,, 9 zl

num 14 krowki mleczne pychotki 4 zl do wysylki!

 

 z tego  baz wyslane

Rozliczony! bedzie ok 100 zl! Czarnuszkowi zamosciaczkowi ktory ma szanse na zycie nowe u Jaagusiow Zapraszam Dobreduszki do 23,10.

Marudzia 

num 6 i num 7 pileczki male psiaczkowe kotelkowe  2 x po 2 zl mam na koncie dziekuje cudnie 15 zl!

num 17 ksiazka thiller ,,Zanim mnie pocalujesz,, za wywol 11 zl

 

z tago baz wyslane

Rozliczony! 68 zl Savuni ktora zaczela Nowe Zycie! Calem Sercem firany szyfon na kolkach nowe! ksiazki na prezenty,roznosci.Zajrzyj Dobraduszko do 22.10

Num 5 ksiaka ,,Poszukiwany poszukiwana ,, licytuje Marudka 8 zl mam na koncie 13 zl dziekuje pieknie

Num 7 zestaw mydelka dwa dove licytuje Marudka  5 zl

 

Do wysylki kolejna paczunka bedzie

 dwa mydelko dove

zegar home you

krowki pysznotki

pasta colgate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...