Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Bazar różności już gotowy i serdecznie zapraszam. 20.09.-4.10. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, AlfaLS napisał:

Bardzo proszę, jak możesz to zmierz :-). Moje psiaki / oba / maja szyjkę 30 cm i za przednimi łapkami 50 cm. Chciałabym żeby te szelki były dobre :-) bo Fuks ma chorą tchawicę i nie może mieć nic bezpośrednio na szyjce...

Przy maksymalnym rozszerzeniu za przednimi łapkami jest około 52 cm, a wokół szyi przy minimalnym rozszerzeniu jest 30 cm, czyli jeśli będzie potrzeba, to można rozszerzyć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za przybycie  :)

2. Sukienka z lekko elastycznego materiału na podszewce. Z tyłu zamek i krótkie rozcięcie.
    Rozmiar 42.

    ramiona   39 cm      p.p.  52 cm      długość 95 cm

    C.W.  -   10,00 zł  

 

4. Czarna sukienka.Na przodzie kieszeń typu kangurka zapinana na 2 zamki.
    Głęboka czerń, miękki materiał, miły w dotyku.
    Rozmiar 36.

    krótki rękawek typu raglan     p.p.  42 cm      długość 84,5 cm

    C.W.  -   10,00 zł  

Dziekuję, niestety żadna nie bedzie pasować, potrzebuję 38.

Link to comment
Share on other sites

Kochani za chwilę wyjeżdżam więc niektóre wymiary będę mogła podać dopiero po powrocie, czyli we czwartek.

Będę na dogo cały czas więc bardzo proszę licytujcie, kupujcie, by kasa suniek wzbogaciła się o wielką górę pieniędzy  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :) Nr 32 i 33 - plastikowe koczyki - jakie są duże te zwierzaczki? Myślę, czy nie wykorzystać ich jako ozdobnych zawieszek na kartkach scrapowych dla zwierzolubów :)

Witam serdecznie  1811709302_kwiatki8.jpg.a23b36d2e6b1da02996a42fa0696c0b6.jpg  Kolczyki zostały na działce więc tak dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale kotki są większe i mają około 3  3,5 cm, a pieski około 2,5 cm. Dokładne wymiary będę mogła podać we czwartek.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Witam serdecznie  1811709302_kwiatki8.jpg.a23b36d2e6b1da02996a42fa0696c0b6.jpg  Kolczyki zostały na działce więc tak dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale kotki są większe i mają około 3  3,5 cm, a pieski około 2,5 cm. Dokładne wymiary będę mogła podać we czwartek.

Ok, mogą być, to poproszę obie pary  - nr 32 i 33 - za CW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...