Jump to content
Dogomania

TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.


Poker

Recommended Posts

Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm

4 godziny temu, elik napisał:

To państwo chcą pewnie mikropsa  :) No cóż, ich wola.

Wiadomości z domu bardzo fajne  :)

Pani nie chce mikro psa , ale Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm , a więc ma co najmniej 40/45 cm w kłębie .  Dla mnie to już jest spory pies , a dla Ciebie mikro pies?

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że Toczusia już ma dom! Śliczna sunia, bardzo jej kibicowałam. Powodzenia maleńka :)

Ja też się cieszę.

1 godzinę temu, Tola napisał:

Ja też bardzo się cieszę, sunia taka w moim typie;)

Powodzenia śliczna:)

Mam nadzieję ,że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Pani nie chce mikro psa , ale Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm , a więc ma co najmniej 40/45 cm w kłębie .  Dla mnie to już jest spory pies , a dla Ciebie mikro pies?

Nie mikro, tylko właśnie średni. Ale chyba my między sobą na dogo nie będziemy się sprzeczać o to, co  pani uważa za średniego psa, bo ta pani i tak ma zapewne zupełnie inne priorytety.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2020 o 08:50, elik napisał:

Nie mikro, tylko właśnie średni. Ale chyba my między sobą na dogo nie będziemy się sprzeczać o to, co  pani uważa za średniego psa, bo ta pani i tak ma zapewne zupełnie inne priorytety.

Ocena wielkości jest względna dlatego zawsze proszę o podanie wagi i wysokości psa. Nie ma wtedy nieporozumień.

Sama doświadczyłam kilka razy sytuacji kiedy sunie przywiezione do mnie do DT w moim pojęciu miały być małe , a okazały się być spore i byłam wręcz wściekła.

Kiedyś pani szukała małej suni i podesłałam jej Nanę , która ważyła ok. 9 kg i miała z 35 cm , a pani z oburzeniem stwierdziła , że jest duża.  A ona właśnie szukała mikro psa czyli do 5/6 kg.

 

Zmieniam temat.

Właśnie doznałam szoku , gdy na koncie zobaczyłam przelew na 524 zł z tytułem, że na Toczkę. Jeszcze nigdy i nikt nie wpłacił takiej kwoty na moją podopieczną.  Bardzo dziękuję anonimowemu darczyńcy za tak wielkie wsparcie.

1922360592_rowereGIFFF.gif.fef49c2f47084f33aac42d0469cd3316.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Właśnie doznałam szoku , gdy na koncie zobaczyłam przelew na 524 zł z tytułem, że na Toczkę. Jeszcze nigdy i nikt nie wpłacił takiej kwoty na moją podopieczną.  Bardzo dziękuję anonimowemu darczyńcy za tak wielkie wsparcie.

Oby jak najwięcej TAKICH DARCZYŃCÓW  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Zmieniam temat.

Właśnie doznałam szoku , gdy na koncie zobaczyłam przelew na 524 zł z tytułem, że na Toczkę. Jeszcze nigdy i nikt nie wpłacił takiej kwoty na moją podopieczną.  Bardzo dziękuję anonimowemu darczyńcy za tak wielkie wsparcie.

1922360592_rowereGIFFF.gif.fef49c2f47084f33aac42d0469cd3316.gif

Dobro przyciąga dobro:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z pańcią Toczki.

Cała rodzina jest w niej zakochana. Okazuje się, że jest bardzo spokojna, posłuszna, garnie się do nich, a wczoraj nawet pokazała brzusio. Z Lakusiem zaczęli się bawić. zabawkami nie bawi się.

Pani powiedziała, że obserwowała Toczkę od dawna i 3 razy wyrzucała ją z zapisanych , bo przerażała ją tusza suni. W końcu postanowiła zadzwonić do mnie . A potem rozmawiała z Anecik i stwierdziła, że obie nadajemy się do handlu , że świetnie zarekomendowałyśmy sunię i już była pewna, że Toczka to jest ten pies , którego chcą mieć.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z pańcią Toczki.

Cała rodzina jest w niej zakochana. Okazuje się, że jest bardzo spokojna, posłuszna, garnie się do nich, a wczoraj nawet pokazała brzusio. Z Lakusiem zaczęli się bawić. zabawkami nie bawi się.

Pani powiedziała, że obserwowała Toczkę od dawna i 3 razy wyrzucała ją z zapisanych , bo przerażała ją tusza suni. W końcu postanowiła zadzwonić do mnie . A potem rozmawiała z Anecik i stwierdziła, że obie nadajemy się do handlu , że świetnie zarekomendowałyśmy sunię i już była pewna, że Toczka to jest ten pies , którego chcą mieć.

He he! Handlowczynie nasze wspaniałe :))

Super wieści. Każdy psiulek okazuje się taki fajny jak okaże mu się trochę normalnych uczuć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam  z pańcią Toczki. Jest wszystko dobrze. Sunia miała być psem średniej córki ,a okazało się , że chce być wszystkich. Wybrała miejsce do spania tak, by widzieć wszystkie drzwi do pokojów. W nocy często sprawdza czy mamusia jest w łóżku, trzeba ją pogłaskać i dalej idzie lulu. Rano nie budzi rodziców tylko idzie właśnie do średniej córki i czeka na spacer.

Jest bardzo zazdrosna o Lakusia i przepędza go z posłanka. Jak jej ustąpi , to z drugiego też go przegania. Pilnują ,żeby piesio nie miał krzywdy.

Do Holli, zmienionego imienia,  już się przyzwyczaiła.

Państwo są bardzo z niej zadowoleni i jest w 100% członkiem ich rodziny.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...