Jump to content
Dogomania

TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.


Poker

Recommended Posts

Wczoraj były 2 sensowne telefony o Toczką. Jeden spod Wadowic i państwo planują dziś pojechać całą rodziną i z psem na zapoznanie z sunią.

Drugi telefon dzięki ogłoszeniu Toli na Warszawę, z Płocka. Pani z 15. letnim synem , chcą Toczkę na dopsienie do suni bardzo podobnej do niej. Później wkleję zdjęcie.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, elik napisał:

Trzymam kciuki za to, żeby któryś z domków, okazał się być TYM DOMKIEM  :)

Dobrze trzymałaś kciuki

7 minut temu, Havanka napisał:

Znów światełko w tunelu ! Oby tym razem się udało.

I udało się. Toczka pojechała ze swoją 5. osobową rodzinką i psim kolegą.  Będę dzwonić  do Anecik i dopytam o szczegóły. Ale musi być dobrze, jeżeli wydała Toczką.

Ciesze się , ale i serce mi ścisnęło. Jakoś wyjątkowo , mimo że na odległość, związałam się z Toczką.

Wyobrażam sobie co przeżywa Anecik.

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anecik. Opowiadała , że rodzina bardzo sympatyczna, zarówno rodzice  jak i 3 córy. Toczka pokazała się z właściwej strony. Z pieskiem trochę poburczeli na siebie, ale państwo nie zrazili się.

Myślimy z Anecik ,że to dom szyty na miarę dla Toczki. Rodzina mieszka w domku z dużym ogrodem. Sprawdzałam na Google Maps ogrodzenie.  Sunia będzie miała się z kim bawić , a poza tym rodzina co tydzień jeździ na wycieczki w pobliskie góry.

Piesio zadbany, też z odzysku.

Kuzyn pani ma szkołę dla psów. Może Sowa coś o niej wie, nazywa się Psiego. W razie potrzeby pomoże.

Druga pani z Płocka już powiadomiona , że nie dostanie Toczki i prosiła o pomoc w znalezieniu spokojnego psa lub suni, do 4. lat, do 13 kg, sylwetka obojętna ,  CZARNEGO, chętnie z długą sierścią , bo pani przez 10 lat miała zakład groomerski i lubi czesać.  Pani mieszka z 15. letnim synem w bloku ,ale w pobliże mieszkają rodzice w domku z ogrodem i 3 psami , więc byłby teren i towarzystwo do wybiegania się. I jest kot.

Może macie jakiegoś kandydata?

Bardzo dziękuję za towarzyszenie nam na wątku i ogłoszenia.

Odczekam parę dni i wezmę do Anecik kolejną bidę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pokerku, wprawdzie ominęły mnie Twoje wirtualne uściski, ale i tak cieszę się, bo domek pojawił się w ekspresowym tempie, po " tym" niewypale i zapowiada sie naprawdę nieźle . Ogród, duża rodzina, kumpel do zabawy, no i częste wypady w góry. Mam nadzieję, ze będą wieści z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

To aż nieprawdopodobne :) Ja się nadziwić nie mogłam, że Toczka tak długo czekała niezauważona... ale już wiem czemu: czekała na TAKĄ Rodzinę! Bądź szczęśliwa, malutka.

A Pani z Płocka może spodoba się Shadow vel Ludwik? ewu pisała, że jest bardzo spokojny i łagodny, tak mocno spragniony kontaktów, że na spacerze najchętniej spędza czas na kolanach wolontariusza. Tutaj jego ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/misio-najlepszy-kumpel-i-cudowny-duszek-nieduzy-psiak-marzy-o-domu-CID103-IDHsgku.html

Link to comment
Share on other sites

Super, że Toczunia jest już u siebie i to w dobrym domu  :)

Ja też, podobnie jak Tysia chciałam podpowiedzieć psiaka z Miedar

cb9aa349051a1791gen.jpg

Basia pisze o nim tak:

Ludwik ma około 4-5 lat, jest cudownym, wesołym, otwartym psiakiem. Ludwik jest średniej wielkości, jest wykastrowany i zaszczepiony.Taki pies "kumpel"

Link to comment
Share on other sites

Havanko i tak Cię ściskam, bo robiłaś ogłoszenia.

Podeślę go pani tylko co to znaczy średni? Wiem, że jestem upierdliwa co do wysokości psa ,ale chcę unikać niespodzianek. I czy jest  spokojny? Bo sunia pani jest bardzo spokojna i łagodna. Przydałoby się więcej zdjęć chociaż wiem , że nie jest o nie w schronie łatwo.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Havanko i tak Cię ściskam, bo robiłaś ogłoszenia.

Podeślę go pani tylko co to znaczy średni? Wiem, że jestem upierdliwa co do wysokości psa ,ale chcę unikać niespodzianek. I czy jest  spokojny? Bo sunia pani jest bardzo spokojna i łagodna. Przydałoby się więcej zdjęć chociaż wiem , że nie jest o nie w schronie łatwo.

Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm

Link to comment
Share on other sites

Piesio niestety jest za duży.

Rozmawiałam z DS Toczki. Są nią zachwyceni. Całą noc przespała spokojnie w pokoju córki. Trochę próbuje dominować Lakusia i wskakuje na niego .  Za to wieczorem wyprowadziła go na ostatnie siusiu na ogródek, bo on nie chciał dotychczas sam wychodzić. Pobiegł za nią i wrócił pędem też za nią. Miski z papu muszą być rozstawione, bo Toczka to żarłoczek, a Lakuś je powoli.

Poprosiłam , żeby ze 2 tygodnie nie zmieniać jej imienia i pani od razu załapała o co chodzi. Ma mieć na imię Hollly.

Mogę dzwonić kiedy będę chciała.

Jak się worek rozsypał to dziś miałam kolejne zapytanie o Toczkę , wczoraj też.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...