Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 12.11.2020 o 10:56, Ewa Marta napisał:

Mamy kolejny chętny domek. Pani przeszła przez nasze sito pytań i w sobotę ma jechać na spotkanie z Melą i Figą. Nadal nie wiadomo, która sunia chwyci Panią za serce.

Jeśli to nie będzie Mela, to będę prosiła Cię Tyśka o zmianę tytułu ogłoszenia. Ludzie nie czytają ze zrozumieniem i mam dużo pytań o jamniczkę i jedną awanturę, że chcę "zwykłego kundla sprzedać jako jamnika" Masakra:(

 

Czy coś już wiadomo?                  EDYCJA: chyba już wiem, ludzie wybrali Figunię. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czy coś już wiadomo?                  EDYCJA: chyba już wiem, ludzie wybrali Figunię. 

No właśnie. Ja dzisiaj w rozjazdach, dlatego dopiero teraz mogę napisać, że z ogłoszenia Meli dom znalazła Figa. Tak czasami bywa, że człowiek widzi innego psiaka i wpada po uszy. My zresztą same proponowałyśmy Pani Figę, bo wydawało nam się, że zdecydowanie bardziej do siebie pasują. 

Mela na widok nowych Ludzi, a przede wszystkim mężczyzny zareagowała tak sobie. Wydawała z siebie przedziwne dźwięki, piski. Łapała smaczek i uciekała dalej, żeby nikt go jej nie zabrał. Obawiam się, że troszkę potrwa szukanie jej domku:(

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Z bazarku mam dla Meli tylko 36 zł . Na które konto mam wpłacić?

Zajrzałam na wątek Toczki i widzę, że ona ma wielki minus. Pomyślałam, że może zostawisz całą kwotę z bazarku dla niej? U nas lekka ulga po adopcji Figi, teraz kroi się domek dla Meli... Do tego Gabi rozlicza już bazarek dla Meli i uzbieramy na jej utrzymanie w listopadzie.  Myślę, że Toczka potrzebuje jednak więcej kasy teraz. Bardzo Ci jesteśmy wdzięczne za chęć pomocy, ale Toczka jest teraz w większej potrzebie. Co o tym myślisz Poker?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Ewa Marta napisał:

Zajrzałam na wątek Toczki i widzę, że ona ma wielki minus. Pomyślałam, że może zostawisz całą kwotę z bazarku dla niej? U nas lekka ulga po adopcji Figi, teraz kroi się domek dla Meli... Do tego Gabi rozlicza już bazarek dla Meli i uzbieramy na jej utrzymanie w listopadzie.  Myślę, że Toczka potrzebuje jednak więcej kasy teraz. Bardzo Ci jesteśmy wdzięczne za chęć pomocy, ale Toczka jest teraz w większej potrzebie. Co o tym myślisz Poker?

Jeżeli Melcia pójdzie do DS , to chętnie zatrzymam kasę.  A jeżeli nie , to przeznaczę ją dla suńci , tak jak obiecałam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Zajrzałam na wątek Toczki i widzę, że ona ma wielki minus. Pomyślałam, że może zostawisz całą kwotę z bazarku dla niej? U nas lekka ulga po adopcji Figi, teraz kroi się domek dla Meli... Do tego Gabi rozlicza już bazarek dla Meli i uzbieramy na jej utrzymanie w listopadzie.  Myślę, że Toczka potrzebuje jednak więcej kasy teraz. Bardzo Ci jesteśmy wdzięczne za chęć pomocy, ale Toczka jest teraz w większej potrzebie. Co o tym myślisz Poker?

Tak, ja rozliczam. Dzisiaj wysłałam ostatnią przesyłkę 

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest rozwojowa:) Państwo poznali Melę, bardzo  im się spodobała. Ona zaskoczyła Anetę bardzo, bo nie szczekała i podeszła do Pana przywitać się. Była zestresowana i Państwo podjęli decyzję, że przyjadą jeszcze raz w sobotę, żeby ją troszkę oswoić. Dopóki nie ma ostatecznej decyzji, nie cieszę się, ale coś nam podpowiada, że Państwo się zdecydują na przyjęcie jej do rodziny. Ale jak wiecie Ludzie potrafią zrezygnować w ostatniej chwili, więc póki co czekamy...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...