Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dopiero co podziwiałam zdjęcia koleżanek słodkiej Meli, a tu niespodzianka i Melunia załapałam się na sesję. Piękne są te zdjęcia na tle zieleni, sunia przeurocza choć na niektórych zdjęciach widać jeszcze jej niepewność. Bardzo mocno kibicuję całej trójce, niech długo nie czekają na domki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, seramarias napisał:

Dopiero co podziwiałam zdjęcia koleżanek słodkiej Meli, a tu niespodzianka i Melunia załapałam się na sesję. Piękne są te zdjęcia na tle zieleni, sunia przeurocza choć na niektórych zdjęciach widać jeszcze jej niepewność. Bardzo mocno kibicuję całej trójce, niech długo nie czekają na domki.

To prawda, sunia jest urocza, ale nadal są chwile, gdzie reaguje panicznym strachem.

 

Dzisiaj była u weta na szczepieniu. Doktor obejrzał też szwy i podjął decyzję, że muszą jeszcze zostać 2-3 dni, dopiero będą zdejmować. Anecik pięknie zaopiekowała się brzydką raną, ale nadal trzeba potrzymać szwy. Przy okazji zdjęcia szwów maleńka zostanie też zaczipowana. Dzisiaj miała tylko szczepienie.

Dzisiaj dzień rozliczeń dotychczasowych wydatków. Pomyślałam, jakie to szczęście, że mamy Was, którzy nam pomagacie:) Bez tego byłoby słabo, a tak wspólnymi siłami damy radę utrzymać te wszystkie psiule aż do szczęśliwego znalezienia im domów:)

30,00 zł - Transport ze schroniska do hotelu
18,00 zł - 2 x odrobaczanie
13,00 zł - Preparat na kleszcze i pchły
72,00 zł - Szczepienie (wścieklizna i zakaźne)
10,00 zł - Transport do weta na szczepienie

Dzisiaj robię przelew na kwotę 143 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Pomyślałam, jakie to szczęście, że mamy Was, którzy nam pomagacie:) Bez tego byłoby słabo, a tak wspólnymi siłami damy radę utrzymać te wszystkie psiule aż do szczęśliwego znalezienia im domów:)

Musimy sobie wzajemnie pomagać i wspierać się. Bez tego pomoc bezdomniakom nie byłaby możliwa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mela, to jednak szczęściara. Tyle dobrych Ludzi wokół niej... Znalazł się sponsor, który do każdego dnia spędzonego w hoteliku dorzuci 5 zł:) Tym samym za pobyt zamiast 15 zł za dzień, Mela będzie płacić 10 zł:) Darczyńca chce pozostać anonimowy i będzie bezpośrednio rozliczał się z Anecik, która nam zresztą tego sponsora załatwiła:) Nie wiem, czy ta osoba to przeczyta, ale z całego serca dziękujemy za ten gest! Przy 5 psiakach na utrzymaniu liczy się dla nas każda złotówka:)

 

Dzisiaj robię przelew 170 zł za pobyt Meli w hotelu w dniach 14-30.09. To o całe 85 zł mniej dzięki wsparciu Anonimowego Duszka:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2020 o 22:21, b-b napisał:

Ewo Kacperek nie znalazł jeszcze swojego domku ale proszę od października wpisać mi stałą dla małej 20zł

Pojawiła się szansa, że w tym miesiącu Kacperek pojedzie do DS. Gdyby tak się stało, to i moja deklaracja dla niego przejdzie na Melunię, ale od listopada, bo październik jeszcze zapłacę deklarację Kacperkowi, bo brakuje  do zapłaty za PDT.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Pojawiła się szansa, że w tym miesiącu Kacperek pojedzie do DS. Gdyby tak się stało, to i moja deklaracja dla niego przejdzie na Melunię, ale od listopada, bo październik jeszcze zapłacę deklarację Kacperkowi, bo brakuje  do zapłaty za PDT.

Jasne Elu, bardzo dziękujemy za chęci:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mgog napisał:

Przelew dla malutkiej zrobiony :)

Bardzo dziekujemy:)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Mela02.jpg

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać! Takie cudowne jest to zdjęcie :DD

Ewa, czy jakiś grosik dla gwiazdy portretu to na Twoje konto?

Cudna jest,prawda? Grosik na moje konto,  bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękujemy dwóm deklarowiczkom za ich wpłaty dla Meli. Sunia dostała dzisiaj 20 zł od mgog i 20 zł od Dorci01:)

 

Jakbyście nie wiedziały, wspieracie takie lenistwo maluszka:)

stadko.jpg.996a980912af7f415353b2b2fea4b32d.jpg

Wrzucam też fakturę za Figę i Melę od weta. Meli część, to 33 zł plus 10 zł jazda do weta. Maleńka miała zdjęte szwy i została zaczipowana.

Faktura.jpg.ae96d827b98103b2147906623c5e410c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...