Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

3 godziny temu, b-b napisał:

Na zdjęciach sama słodycz z niej :))

A jak tam panienki zachowanie?

Panienka jeszcze 2 razy startowała do Arka z zębami. Do Anety sama słodycz. Wczoraj do gości też miła. Nadal totalny bunt przy zakładaniu smyczy. Tu trzeba spokoju i cierpliwości. Na pewno dom musi znać się na psich zachowaniach. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam do małej złośnicy choć wiem ,że na zmianę potrzebny jest czas.

Dobrze,że mała ma go gdzie spędzić i do tego pod bacznym okiem trenerów :))

Aneta mówi, że ona jest wielką przytulanką, która ma chwilami odbicia. No i straszny z niej szczekacz, a szczek ma piskliwy. Potrzebuje domu, który ma pojęcie o wychowaniu psa i potrafi poza miłością pokazać też gdzie są granice.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Ewa Marta napisał:

Poginęły posty:( Zdjęcia wgrane przez Elę:(

Opłaciłam pobyt Meli w styczniu w hoteliku.

Niestety pokasowali wszystko od momentu kiedy nie było można wejść na dogo.

Szkoda bo były pisane na wątkach ważne informacje.

Zastowie miziaki dla małej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, b-b napisał:

Niestety pokasowali wszystko od momentu kiedy nie było można wejść na dogo.

Szkoda bo były pisane na wątkach ważne informacje.

Zastowie miziaki dla małej.

Najtrudniej będzie odzyskać treść osobom prowadzącym bazarki. No, ale dobrze, że w ogóle naprawili. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam do maleńkiej :))

Trzymam kciuki za jej "edukację" ;)

Bardzo się przydadzą, dziękujemy:)

4 godziny temu, agat21 napisał:

Mela po prostu ma swój charakter - jak każde stworzenie :) Jeśli trafi na normalnych mądrych ludzi nie będzie z nią żadnego problemu. Ułożą sobie z nią relację na pewno. Trochę cierpliwości, trochę stanowczości i będzie miód malina :)

To prawda. Niestety nadal jest wielki problem z przypięciem smyczy. Chyba nawet większy niż przed nieudaną adopcją. Wstrzymamy się jeszcze z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo się przydadzą, dziękujemy:)

To prawda. Niestety nadal jest wielki problem z przypięciem smyczy. Chyba nawet większy niż przed nieudaną adopcją. Wstrzymamy się jeszcze z ogłoszeniami.

Śliczna ta Mela :) 

A ta czekoladowa sunia na zdjęciach z Mela to. Kto?? 

Ewą Marta przepraszam, że się tak wtrace ale ja bym jednak szukała domu. Jednak ogłoszenie musi być bard o konkretnie napisane, fom musi być z ogrodem. Jeśli trafi na dobrych, świadomych ludzi to jej postępy będą znacznie szybsze gdy będzie jedynym psem w domu ( lub w małej grupie). W takim domu będzie też znacznie mniej bodźców niż w hoteliku, co prxy jej temperamencie bardzo wyjdzie na plus

Ja bym naprawdę szukala. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Śliczna ta Mela :) 

A ta czekoladowa sunia na zdjęciach z Mela to. Kto?? 

Ewą Marta przepraszam, że się tak wtrace ale ja bym jednak szukała domu. Jednak ogłoszenie musi być bard o konkretnie napisane, fom musi być z ogrodem. Jeśli trafi na dobrych, świadomych ludzi to jej postępy będą znacznie szybsze gdy będzie jedynym psem w domu ( lub w małej grupie). W takim domu będzie też znacznie mniej bodźców niż w hoteliku, co prxy jej temperamencie bardzo wyjdzie na plus

Ja bym naprawdę szukala. 

Dojrzewamy do tej myśli i niestety dom z ogrodem będzie chyba konieczny. W lutym zaczniemy ją ogłaszać, ale przyznam, że boję się tego:(

 

Tymczasem serdeczne podziękowania dla Dorcia01 za wpłatę 20 zł stałej deklaracji dla Meli:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dojrzewamy do tej myśli i niestety dom z ogrodem będzie chyba konieczny. W lutym zaczniemy ją ogłaszać, ale przyznam, że boję się 

Nie ma się co bać. Nie musicie jej wydawać byle komu. Celujcie w dom który spełni 90 % oczekiwań minimum, zróbcie konkretną listę co powinien mieć dom i jaki powinien być opiekun. I w miarę się tego trzymajcie. Trzymam kciuki z całych sił :)))) 

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kiyoshi napisał:

Nie ma się co bać. Nie musicie jej wydawać byle komu. Celujcie w dom który spełni 90 % oczekiwań minimum, zróbcie konkretną listę co powinien mieć dom i jaki powinien być opiekun. I w miarę się tego trzymajcie. Trzymam kciuki z całych sił :)))) 

Nigdy nie wydajemy byle komu:) Staramy się zawsze prześwietlić domy, ale jak widać czasami się nie udaje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nigdy nie wydajemy byle komu:) Staramy się zawsze prześwietlić domy, ale jak widać czasami się nie udaje.

żle mnie zrozumiałaś, przepraszam...WIEM że nie wydajecie byle gdzie :) wiem, że są wizyty, rozmowy itd. chodziło mi tylko o to, że w przypadku takich bardziej wymagających psów trzeba celować w bardzo konkretny dom i na taki dom czekać...

Życze suni powodzenia, trzymam za nią mocno kciuki i naprawde wierze całym sercem, że znajdzie dom jakiego szuka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mela nie ma szczęście do domku stałego, ale ma za to dobrych Ludzi wokół siebie:) Bardzo dziękujemy za wpłaty dla niej:
Nesiowata - 10 zł
Syn b-b - 20 zł

Rzadka to sytuacja, kiedy na początku miesiąca wiemy, że mamy już całą kwotę do opłacenia pobytu w hoteliku:) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...