Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Mnie też dzisiaj emocje trzymalyborzy klawiaturze. Bardzo dziękujemy za chęć pomocy.

Mnie jeszcze trzymają, mam straszny ból w klatce piersiowej, ale ja raczej "nerkowa", niż "sercowa", to może zawału nie mam....

od wetki ze złymi wieściami wróciłam na dodatek :( ale poproszę o nr konta, jak tylko można będzie wpłacać :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2021 o 17:56, mari23 napisał:

Mnie jeszcze trzymają, mam straszny ból w klatce piersiowej, ale ja raczej "nerkowa", niż "sercowa", to może zawału nie mam....

od wetki ze złymi wieściami wróciłam na dodatek :( ale poproszę o nr konta, jak tylko można będzie wpłacać :)

Marysiu, takie trudne czasy teraz...trzymajcie się zdrowo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Kiedy zmiana tytułu ? Mało zawału nie dostałam , że znowu wróciła.

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Ja też za każdym razem, jak widzę tytuł prawie schodzę na zawał 

Dziekuję, oczywiscie musimy zmienić tytuł 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Mała Mela/Małgorzatka, wyciągnięta ze schroniska ma domek w Katowicach.
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Mela wraca z adopcji.... jestem załamana. Trzeba ja odebrać dzisiaj, bo debile wyjeżdżają jutro 0 4 rano za granicę😞 Nie wiem za co ja utrzymamy, nie wiem co ona będzie czuła... porzucona...

Babsko twierdzi, że rzuca się na dzieci, na jej partnera. Nie zrobili z jej wychowaniem nic, tylko pogłębili problemy. Ja się chyba wycofam z pomagania, bo już kompletnie nie wierzę ludziom:( POMOCY!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Mała Mela/Małgorzatka wraca z adopcji:( Nagle wiadomość, że trzeba ją zabrać natychmiast, bo o 4 rano wyjeżdżają. Błagam o deklaracje, nie mamy jej za co utrzymać:((
32 minuty temu, Poker napisał:

A niech to cholera. Co za debile. Nagle dowiedzieli się , że jutro rano  wyjeżdżają?

Biedna sunia, będzie miała kołomyję w łebku.

Masz gdzie ją umieścić? Spróbuj wymusić na nich , by zapłacili chociaż za miesiąc pobytu w hoteliku.

Wiozą ją właśnie taksówką do Anety do domu. Aneta zgodziła się ją przyjąć, ale też jest wściekła na nich. Ja im powiedziałam, że nie mam pieniędzy na jej utrzymanie, a hotel za darmo nie przyjmie, więc jak nie zostawią pieniędzy chociaż na pierwszy miesiąc, to odwiozę ją do schroniska i pokażę umowę na nich, a wtedy będzie to porzucenie psa. Nie wierzę, że wpłacą za cały miesiąc. Powiedziałam, że doba kosztuje 15 zł. Aneta zgodziła się przyjąć ją za 300 zł. Tyle płaciliśmy poprzednio, a 150 dopłacała jakaś jej znajoma. Teraz znajoma nie dopłaci, ale Aneta rozumiejąc sytuację weźmie Melę za 10 zl za dobę. jestem jej bardzo wdzięczna. 

Cała się trzęsę z wściekłości. Jak można być takim beznadziejnym dupkiem. Miesiąc temu wydzwaniali do mnie, że się rozstali i że partner jedzie za granicę. Ona błagała, słała smsy, że kocha Melę bardzo, że nie odda jej, żebym koniecznie na nią przepisała umowę. Rozmawiałam z facetem i prosiłam, żeby mi odesłał swoją umowę i zrzeczenie się Meli, a wtedy podpisze umowę z tą babą. Nie odzywali się, a dzisiaj taka wiadomość. Głos mi się trząsł z wściekłości jak z nią rozmawiałam. Tyle moje, że jej nagadałam, że jest nieodpowiedzialna, ale co to da:( Biedna sunia:(

Ja zadeklaruję ponownie 30 zł na nią, chociaż w tej chwili mam sporo deklaracji, ale przecież nie mogę oddać jej do schronu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...