Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 1.11.2020 o 14:15, teresaa118 napisał:

Moja Mileczka po dlugich latach znalazla swoj domek, daje stala 50 zl ale dopiero od 1 grudnia

Jak mi mogła umknąć taka wiadomość:) niestety czytanie w telefonie ma minusy. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Zapraszam na mały bazarek na potrzeby Melusi:

 

 Bardzo dziękujemy za pomoc!  Zaraz lecę podrzucic:)

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Grudzień to już niedługo, to jest super wiadomość.

Aldrumko, dziękuję, że zacytowalas te wiadomość. Bez tego nie zauwazylabym jej:)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyśka) napisał:

Urządziłam trochę samowolki i ogłosiłam Melcię.

Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/po-jamnicze-cudo-drobinka-melcia-CID103-IDHcdxQ.html
Katowice: https://www.olx.pl/oferta/mini-jamniczek-kochana-delikatna-melcia-do-adopcji-CID103-IDHcehl.html

Ile Melcia waży i w jakim jest wieku? Czy już radzi sobie z chodzeniem na smyczy? Zachowuje czystość?
Dodałabym te informacje do ogłoszeń.

 

Tyśka, Melcia ma 2 latka i waży 6 kg. To słodycz niesamowita:) Elunia wrzuci jej aktualne zdjęcia, może któreś warto dodać do ogłoszeń.

Prosiłabym też o wykasowanie tego opisu "na jego widok Mela robi wielkie oczy i cała się trzęsie". Mela nie reaguje już tak na ludzi. Jest płochliwa, ale nie przerażona.

No i niestety jest szczekliwa, może warto to jakoś delikatnie wpleśc w tekst:(

Jak już wszystko będzie dodane, wyróżnię jedno z nich (to na Katowice).

Bardzo dziękuję za ogłoszenia:)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Tyśka, Melcia ma 2 latka i waży 6 kg. To słodycz niesamowita:) Elunia wrzuci jej aktualne zdjęcia, może któreś warto dodać do ogłoszeń. Jak już wszystko będzie dodane, wyróżnię jedno z nich (to na Katowice).

Bardzo dziękuję za ogłoszenia:)

 

123651757_791155648334779_616210075366579285_n.jpg

123609523_2037371126399177_4618429538827000022_n.jpg

123617914_374388333613887_8457221493255138613_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam małej ogłoszenie na Katowice. Dzisiaj 30 dni promowania kosztuje 12,72. Niedawno płaciłam 17,81. 

Był o nią jeden telefon. Pani zadała dwa pytania. Czy Mela na coś choruje i czy szczeka. Powiedziałam, że jest zdrowa, ale kończymy proces odrobaczania i że szczeka. Pani podziękowała:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Wyróżniłam małej ogłoszenie na Katowice. Dzisiaj 30 dni promowania kosztuje 12,72. Niedawno płaciłam 17,81.

Tym razem jest taniej, bo swoje ogłoszenia wrzuciłam w kategorię "Psy ze schronisk", która jest tańsza od tej standardowej ("Psy bez rodowodu").

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Tym razem jest taniej, bo swoje ogłoszenia wrzuciłam w kategorię "Psy ze schronisk", która jest tańsza od tej standardowej ("Psy bez rodowodu").

O, nawet nie wiedziałam, że taka kategoria jest. Ciekawe czy ludzi zachęca czy wręcz przeciwnie..

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejny chętny domek. Pani przeszła przez nasze sito pytań i w sobotę ma jechać na spotkanie z Melą i Figą. Nadal nie wiadomo, która sunia chwyci Panią za serce.

Jeśli to nie będzie Mela, to będę prosiła Cię Tyśka o zmianę tytułu ogłoszenia. Ludzie nie czytają ze zrozumieniem i mam dużo pytań o jamniczkę i jedną awanturę, że chcę "zwykłego kundla sprzedać jako jamnika" Masakra:(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki za wizytę. Oby zaiskrzyło i Pani wybrała którąś z suczek.

Eh, ludzie faktycznie kompletnie stracili umiejętność czytania ze zrozumieniem...
[Edit:] Naniosłam mini poprawkę do tytułu ogłoszenia katowickiego.

Bardzo dziękuję:) Ludzie nie przestają mnie zadziwiać, ale trzeba pogodzić się z tym, że czytają po łebkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...