Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

wsparłyście sunię bazarkami, bo bez nich byłoby bardzo kiepsko, a tak to jest tylko kiepsko:(

Dzisiaj zrobiłam wspólny przelew na 200,00 zł - po 100 dla Meluni i Figuni. Bardzo proszę Ewuniu o potwierdzenie na bazarku jak kasiorka wpłynie na Twoje konto.

Bazarek

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj zrobiłam wspólny przelew na 200,00 zł - po 100 dla Meluni i Figuni. Bardzo proszę Ewuniu o potwierdzenie na bazarku jak kasiorka wpłynie na Twoje konto.

Bazarek

Eli, to wspaniała wiadomość!! Bardzo dziękuję, jak tylko kaska dotrze, dam znać. Z całego serca dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opłaciłam pobyt Meli w hoteliku. Nie sądziłam, że ten miesiąc zakończy się minusem u wszystkich naszych podopiecznych:( Chyba tylko Gucio zostanie z plusem, ale co to za plus +6 zł:(

Jakie to szczęście, że wspieracie nas , bo minus bez Waszej pomocy załamałby mnie mocno:(

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Opłaciłam pobyt Meli w hoteliku. Nie sądziłam, że ten miesiąc zakończy się minusem u wszystkich naszych podopiecznych:( Chyba tylko Gucio zostanie z plusem, ale co to za plus +6 zł:(

Jakie to szczęście, że wspieracie nas , bo minus bez Waszej pomocy załamałby mnie mocno:(

 

Ewuniu, robię mały bazarek, będzie dla Melusi

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ewuniu, robię mały bazarek, będzie dla Melusi

Bardzo Ci dziękuję kochana! Ja od jakiegoś czasu klecę bazarek ciuszkowy dla naszych 6 psiaków, ale ciągle mnie coś od tego odsuwa. Wbrew pozorom praca zdalna z domu zajmuje znacznie więcej czasu niż ta w biurze. Rozmywają się godziny pracy i nawet dzisiaj siedzę i kończę coś, co muszę mieć gotowe na poniedziałek:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękuję kochana! Ja od jakiegoś czasu klecę bazarek ciuszkowy dla naszych 6 psiaków, ale ciągle mnie coś od tego odsuwa. Wbrew pozorom praca zdalna z domu zajmuje znacznie więcej czasu niż ta w biurze. Rozmywają się godziny pracy i nawet dzisiaj siedzę i kończę coś, co muszę mieć gotowe na poniedziałek:(

Niestety tak właśnie jest. Bardzo nie lubię pracować w domu :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Urządziłam trochę samowolki i ogłosiłam Melcię.

Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/po-jamnicze-cudo-drobinka-melcia-CID103-IDHcdxQ.html
Katowice: https://www.olx.pl/oferta/mini-jamniczek-kochana-delikatna-melcia-do-adopcji-CID103-IDHcehl.html

Ile Melcia waży i w jakim jest wieku? Czy już radzi sobie z chodzeniem na smyczy? Zachowuje czystość?
Dodałabym te informacje do ogłoszeń.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tyśka) napisał:

Urządziłam trochę samowolki i ogłosiłam Melcię.

Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/po-jamnicze-cudo-drobinka-melcia-CID103-IDHcdxQ.html
Katowice: https://www.olx.pl/oferta/mini-jamniczek-kochana-delikatna-melcia-do-adopcji-CID103-IDHcehl.html

Ile Melcia waży i w jakim jest wieku? Czy już radzi sobie z chodzeniem na smyczy? Zachowuje czystość?
Dodałabym te informacje do ogłoszeń.

 

Ale zaskoczenie:) Nie ogłaszałyśmy jej jeszcze, bo cały czas duży z niej strachulec i chciałyśmy chwilę zaczekać. No, ale może trafi się ktoś, kto będzie potrafił zając się takim strachliwym piesusiem. Ona nawet zdjęć nie ma za dużo, bo ucieka przed nimi:)

Bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia, zobaczymy co z nich wyniknie. Tekst piękny:) Dopytam o wszystko Anetę, żebym nie pomyliła suniek. Moim zdaniem waży 7 kg i ma 2 lata, ale wstrzymajmy się z podaniem tego. Musze potwierdzić to u Anety:)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Wiem, że strachulec, ale może ktoś będzie zdeterminowany :) ewentualnie zawsze mogę na razie wrzucić do archiwum, a odnowić jak Melcia będzie bardziej ucywilizowana. Tak czy siak trzymam kciuki, aby ktoś odpowiedni dla niej się znalazł.

Może to właśnie Ty masz rację, a nie my:) Już napisałam do Anetki, czekam na jej odpowiedź:) 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...