Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

9 godzin temu, uxmal napisał:

Dogo może w każdej chwili zostać wyłączonone. Trzeba mieć plan B . Tak na wszelki wypadek.

To prawda, trzeba pozbierać kontakty, mieć możliwość kontaktowania się poza dogo. 

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jestem i ja. 

Bardzo fajnie! 

Bardzo serdecznie dziękuję za wpłatę dla suniek. Figa i Mela dostały po 10 zł od Cioci Nesiowatej:) 

2 godziny temu, seramarias napisał:

I ja zaglądam na wątek pięknej Melci. 

Popieram

Bardzo Ci dziękuję za wczorajszy kontakt. To pokazuje, że warto mieć zapisane swoje numery:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ewa Marta napisał:

Zniknęła opcja edytowania na dole przy poście. Żeby edytować, trzeba na górze postu kliknąć 3 kropki i tam wybrać edycję. Chciałam wpisać wpłatę Nesiowatej i automatycznie nacisnęłam "cytuj", które jest w miejscy starego "edytuj".

 

A czy wiesz gdzie mogę znaleźć kto mnie cytuje. To bylo bardzo praktyczne rozwiązanie 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, uxmal napisał:

A czy wiesz gdzie mogę znaleźć kto mnie cytuje. To bylo bardzo praktyczne rozwiązanie 

Tej opcji nie znałam nawet wcześniej. Nie mam pojęcia. Może ktoś wie?

Dogo ruszyło i stan konta Meli się powiększa:) Bardzo pięknie dziękujemy za wpłatę 150 zł Seramarias:) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

A czy wiesz gdzie mogę znaleźć kto mnie cytuje. To bylo bardzo praktyczne rozwiązanie 

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Tej opcji nie znałam nawet wcześniej. Nie mam pojęcia. Może ktoś wie?

 

To jest tam gdzie było, czyli w "dzwonku" na górze, po prawej stronie koło piktogramu wiadomości. Tam jest też kto nas lajkuje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

To prawda, trzeba pozbierać kontakty, mieć możliwość kontaktowania się poza dogo. 

Też tak uważam. Ale to trzeba byłoby już zrobić, bo nie wiadomo kiedy znowu dogo walnie i nie będzie jak zebrać tych kontaktów.

Tylko jak to zrobić?  Dobrze byłoby, gdyby ktoś zaufany zechciał zebrać numery telefonów i adresy e-mail tych, którzy będą chcieli je podać. Musi to być jedna osoba, żeby było wiadomo do kogo potem uderzać o dane kontaktowe.
Oczywiście te dane trzeba będzie zgromadzić poza dogo, na własnym dysku.

Trzeba to zrobić jak najprędzej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję się u Melci i mocno zaciskam za szybkie przekonanie się, że ludzie są dobrzy :) Wspaniale, że jest już na wolności.

O zebraniu kontaktów też pomyślałam, bo Dogomania jest jednym z nielicznych psiarskich Forum, które się zachowało do "dzisiejszych" czasów. Inne, na których byłam już dawno umarły i to z dnia na dzień...

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tyśka) napisał:

Melduję się u Melci i mocno zaciskam za szybkie przekonanie się, że ludzie są dobrzy :) Wspaniale, że jest już na wolności.

O zebraniu kontaktów też pomyślałam, bo Dogomania jest jednym z nielicznych psiarskich Forum, które się zachowało do "dzisiejszych" czasów. Inne, na których byłam już dawno umarły i to z dnia na dzień...

Tutaj też Cię przywitam:)

 

Mela robi niewielkie postępy:) Została wyniesiona na dwór i powoli uczy się chodzić na smyczy. Jak już skończy lamentować na widok człowieka i odważy się dopuścić go bliżej, daje brzusio do głaskania. Jest cudowna:) Szew posterylkowy wygląda tak sobie. Dzisiaj będzie go oglądał na zdjęciach wet, a Aneta przemywa go octeniseptem. 

Tak wyglądała na dzisiejszym spacerze na smyczy:

Mela01.jpg

Mela02.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Też tak uważam. Ale to trzeba byłoby już zrobić, bo nie wiadomo kiedy znowu dogo walnie i nie będzie jak zebrać tych kontaktów.

Tylko jak to zrobić?  Dobrze byłoby, gdyby ktoś zaufany zechciał zebrać numery telefonów i adresy e-mail tych, którzy będą chcieli je podać. Musi to być jedna osoba, żeby było wiadomo do kogo potem uderzać o dane kontaktowe.
Oczywiście te dane trzeba będzie zgromadzić poza dogo, na własnym dysku.

Trzeba to zrobić jak najprędzej.

A może umówimy się tak że jakby coś  uderzyło to lecimy na grupę dogomania.pl na Fb. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, uxmal napisał:

A może umówimy się tak że jakby coś  uderzyło to lecimy na grupę dogomania.pl na Fb. 

Dla mnie fb jest beznadziejne do takiego działania, jakie tu uprawiamy. Każdy psiak powinien mieć swoją działkę, a to mało realne na fb.   A co z osobami, które nie maja profilu na fb?  
fb z czasów, gdy zaczynałam tam bywać było zupełnie inne. W dużej mierze można było działać intuicyjnie. Po wielu zmianach, jakie tam wprowadzono, a każda na gorsze, zupełnie nie potrafię się tam poruszać, że o utworzeniu wydarzenia, co kie3dyś było prostą czynnością, nawet nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

 Szew posterylkowy wygląda tak sobie. Dzisiaj będzie go oglądał na zdjęciach wet, a Aneta przemywa go octeniseptem. 

Tak wyglądała na dzisiejszym spacerze na smyczy:

Mela01.jpg    Mela02.jpg

Blizna po sterylce, jak większość z tego schronu, mocno zaczerwieniona  :(

Ale ząbeczki prześliczne, bielutkie perełki.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

To jest tam gdzie było, czyli w "dzwonku" na górze, po prawej stronie koło piktogramu wiadomości. Tam jest też kto nas lajkuje.

Nie mam dzwonka. :( byl przed aktualizacją. Może jest widoczny na kompie a niedostepny na tablecie I tel.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, uxmal napisał:

Nie mam dzwonka. :( byl przed aktualizacją. Może jest widoczny na kompie a niedostepny na tablecie I tel.

Myślę, że nie powinno być w tym różnicy pomiędzy kompem a tabletem, ale wszystko jest możliwe  :)

Cytat

Po ostatnich zmianach na dogo nie widzę aktywności forum.

A gdzie można było zobaczyć tą aktywność?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Isiak napisał:

Miałam wpłacić w poniedziałek, przepraszam za zwłokę - ale za to poleciało "z odsetkami" :)))

Dotarła już wpłata od Isiak! Daj nam losie takie odsetki za zwłokę 1 dnia:) Sunie dostały zamiast obiecanych 25 zl dla każdej aż 40 zl dla każdej:) Pięknie dziękujemy!!!!

 

Dziękujemy też baaaardzo mocno Dorci 01 za wpłatę 20 zł stałej dla Figi i 20 zł stałej dla Meli:)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, uxmal napisał:

Nie mam dzwonka. :( byl przed aktualizacją. Może jest widoczny na kompie a niedostepny na tablecie I tel.

Aktualnie nie ma panelu logowania w wersji mobilnej. Jeśli ktoś był stale zalogowany na Forum na telefonie/tablecie to jest szczęściarzem i ma dostęp do Dogomanii z pozycji usera. Jeśli jednak nie jest zalogowany to nie może tego zrobić :( Ale nawet jeśli jest zalogowany na telefonie to nie ma PW, dzwonków itd. (na komputerze wszystko działa jak należy) - może dodadzą tę opcję w wersji mobilnej, może im to umknęło.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...