Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

16 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo Was przepraszam, ale trzeba działać w sprawie zwierząt: petycja do Senatu

Podpiszcie, proszę i roześlijcie znajomym! Dzięki!!

Chętnie podpiszę, ale jestem nie angielskojęzyczna i nie wiem co tu pisze, a nie będę klikać w ciemno.

Please share my name and email address with Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem, so that I can receive updates on this campaign and others.
Do not display my name and comment on this petition
 
Please share my name and email address with Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem, so that I can receive updates on this campaign and others.
Do not display my name and comment on this petition

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Chętnie podpiszę, ale jestem nie angielskojęzyczna i nie wiem co tu pisze, a nie będę klikać w ciemno.

Please share my name and email address with Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem, so that I can receive updates on this campaign and others.
Do not display my name and comment on this petition

 

Elu:

Proszę udostępnić mojego imię, nazwisko i adres e-mail firmie Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem, żebym mogła otrzymywać aktualne informacje o tej i innych kampaniach.

A druga część:

Nie pokazuj mojego nazwiska i komentarza do  tej petycji.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ewa Marta napisał:

Elu:

Proszę udostępnić mojego imię, nazwisko i adres e-mail firmie Edukacja w Działaniu oraz Protest z Wykrzyknikiem, żebym mogła otrzymywać aktualne informacje o tej i innych kampaniach.

A druga część:

Nie pokazuj mojego nazwiska i komentarza do  tej petycji.

Dziękuję Ewuniu  :)    Oczywiście podpisałam.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo dziekujemy. Na moje poproszę. Przepraszam, że nie ma mnie tu. Od piątku czekamy na wyniki testu na covid mojego syna. On zamknięty u siebie w domu, ja w nerwach z mężem u nas. Jesli syn jest chory, to i mnie czeka test, bo widzieliśmy się dzień przed tym, jak dowiedział się, że kolega, z którym spedzil kilka godzin w samochodzie bez maseczki jest chory...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziekujemy. Na moje poproszę. Przepraszam, że nie ma mnie tu. Od piątku czekamy na wyniki testu na covid mojego syna. On zamknięty u siebie w domu, ja w nerwach z mężem u nas. Jesli syn jest chory, to i mnie czeka test, bo widzieliśmy się dzień przed tym, jak dowiedział się, że kolega, z którym spedzil kilka godzin w samochodzie bez maseczki jest chory...

Oj tak szybko testu to nie robią trzeba mieć trzy objawy łączne teraz żeby lekarz POZ dał skierowane na test, a od poniedziałku podobno wystarczy jeden objaw aby uzyzskać skierowanie. Nie będziesz miała objawów, to raczej testu też nie. Nie ma co się martwić na zapas.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, jankamałpa napisał:

Oj tak szybko testu to nie robią trzeba mieć trzy objawy łączne teraz żeby lekarz POZ dał skierowane na test, a od poniedziałku podobno wystarczy jeden objaw aby uzyzskać skierowanie. Nie będziesz miała objawów, to raczej testu też nie. Nie ma co się martwić na zapas.

Ponieważ mój syn ma kontakt z wieloma ludźmi w swojej pracy, nie czekaliśmy na decyzję lekarza, tylko od razu pojechał na płatne testy. Na szczęście wczoraj późnym wieczorem okazało się, że wynik jego testu jest negatywny. Od zrobienia testu w piątek do wczoraj cały czas siedział zamknięty w mieszkaniu. 

Ja bałam się bardzo o niego, ale też zamartwiałam się, co zrobię z moimi trzema suniami, jak będę musiała być na kwarantannie. One bardzo by za mną tęskniły, gdyby musiały gdzieś jechać, a ja chyba oszalałabym bez nich:( 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

Ja też nie wyobrażam sobie rozstania z moimi psiakami.

Mój mąż poczuł się nawet urażony, bo o nim zupełnie nie myślałam, tylko o tym, jak sunie i ja zniesiemy rozstanie:) Tłumaczyłam mu, że on będzie rozumiał, co się dzieje, a one poczują się porzucone... Ech, gorzej niż z dziećmi:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Ewa Marta napisał:

Mój mąż poczuł się nawet urażony, bo o nim zupełnie nie myślałam, tylko o tym, jak sunie i ja zniesiemy rozstanie:) Tłumaczyłam mu, że on będzie rozumiał, co się dzieje, a one poczują się porzucone... Ech, gorzej niż z dziećmi:)

Ja też tylko o psiakach myślę, bo nie będą wiedziały co się dzieje i będą myślały, że je porzuciłam  :(

Link to comment
Share on other sites

Dostałyśmy wczoraj niespodziewanie wpłatę od Pani Magdy, która adoptowała od nas niedawno Lawi:)

Jak się okazało Lawi mimo odrobaczania w hoteliku nadal była zarobaczona pasożytami, na które nie zadziałała standardowa tabletka, Pani Magda postanowiła wesprzeć badanie w tym kierunku naszych dwóch suniek. W związku z tym 75 zł dostała od niej Mela i 75 zł Figa:) 

Jesteśmy bardzo wdzięczne, bardzo dziękujemy! Już dzisiaj udało się zawieźć próbki z 3 dni Meli, a od dzisiaj zbierane są próbki Figi. Z całego serca dziękujemy za wsparcie!

Wrzucam fakturę za dzisiejsze badanie Meli. Nie wpisuję jeszcze w rozliczenie, bo zapłacę za oba badania naraz. Wtedy wpiszę w wydatki. 

 

Faktura.jpg

Link to comment
Share on other sites

No niestety mamy lamblię. Prawdopodobnie jutro przyjdą wyniki Figi, ale i tak trzeba przeleczyć wszystkie psiaki mieszkające razem. 

Ta faktura na 142 zł, to 70 zł za tabletki Meli i 72 za badanie Figi. Nie wpisuję jeszcze nic w rozliczenie, bo prawdopodobnie jutro, pojutrze będę płacić Anecie za całość i wtedy powpisuję. Niemniej te dodatkowe koszty u 3 suniek są dołujące:(  Cieszę się bardzo, że wsparłyście sunię bazarkami, bo bez nich byłoby bardzo kiepsko, a tak to jest tylko kiepsko:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...