Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

A jak jej zachowanie do pana?

Cały czas zaciskam kciuki!!!

Wczoraj Pani Monika napisała, że Mela (obecnie Maja) wybrała sobie ja i że jest cudowna. To pewnie oznacza, że jak są razem, to sunia tuli się do niej. Z Kolei zdjęcia wysyła głównie Pan i nie skarzy się na nią, a na pytanie, czy jest grzeczna odpowiada ze tak. Mam nadzieję, że nie usiłuje to gryżć 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Widzę na fotce, że w misce jest zostawione jedzenie. Lepiej zdecydowanie, aby miskę stopniowo ustawiać bliżej człowieka, dawać jedzenie i po jedzeniu zabierać. Tylko miska z woda powinna być cały czas dostępna.

Jeśli w misce jedzenie jest cały czas, niejeden pies zaczyna pilnować miski przed wszystkimi. Traci się argument w kontakcie z psem  - wtedy miska karmi psa, nie człowiek. A poza tym - jeśli pies nie zje wszystkiego któregoś dnia, to nie wiadomo, czy kaprysi, czy chory. No i trudniej kontrolować fizjologię - chyba tych argumentów starczy?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Widzę na fotce, że w misce jest zostawione jedzenie. Lepiej zdecydowanie, aby miskę stopniowo ustawiać bliżej człowieka, dawać jedzenie i po jedzeniu zabierać. Tylko miska z woda powinna być cały czas dostępna.

Jeśli w misce jedzenie jest cały czas, niejeden pies zaczyna pilnować miski przed wszystkimi. Traci się argument w kontakcie z psem  - wtedy miska karmi psa, nie człowiek. A poza tym - jeśli pies nie zje wszystkiego któregoś dnia, to nie wiadomo, czy kaprysi, czy chory. No i trudniej kontrolować fizjologię - chyba tych argumentów starczy?

Tego Państwu niestety nie da się wytłumaczyć.  Prosiłam, argumentowalam i nic nie wskóralam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy synowi b-b za wpłatę  deklaracji dla Meli mimo, że jest już w ds. Kwota zgodnie z decyzją b-b zostanie przekazana innemu naszemu podopiecznemu lub podopiecznej. 

Poproszę o chwilę cierpliwości, jeszcze nie wiemy jak rozdzielić pozostałe po Meli fundusze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klaruje się sprawa nowego podopiecznego. Wszystko wskazuje na to, że przyjedzie do mnie w niedzielę. 

Znaleziony 2 tygodnie temu na wsi czekał, że może ktoś odpowie na ogłoszenia, ale nikt się po niego nie zgłosił. Jesteśmy w trakcie rozmów na temat nowego DT w Warszawie, ale dopóki sprawa nie zostanie do końca przedyskutowana, psiak musi zostać u mnie. Ma niecałe 3 lata, waży 6,10 kg. Jak już będę pewna, że do mnie jedzie, założę mu wątek. Dzisiaj został zaszczepiony i zaczipowany. Zamówiłam mu już karmę i czekam:)

Odziedziczyłby fundusze po Meli.

Tak wygląda Lolek:

 

Lolek01.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Słodki maluszek. Chciałam napisać "biedaczek", ale przecież już nie biedaczek, skoro na niego czekasz  :)

Przekażę jakąś kwotę od mojej Agnieszki jak chłopaczek przyjedzie do Ciebie, tylko bardzo proszę przypomnij mi na PW.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, elik napisał:

Słodki maluszek. Chciałam napisać "biedaczek", ale przecież już nie biedaczek, skoro na niego czekasz  :)

Przekażę jakąś kwotę od mojej Agnieszki jak chłopaczek przyjedzie do Ciebie, tylko bardzo proszę przypomnij mi na PW.

Bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Słodki maluszek. Chciałam napisać "biedaczek", ale przecież już nie biedaczek, skoro na niego czekasz  :)

Przekażę jakąś kwotę od mojej Agnieszki jak chłopaczek przyjedzie do Ciebie, tylko bardzo proszę przypomnij mi na PW.

Podpiszę się pod tym, bom tak dzisiaj upłakana, że ledwie klawiaturę widzę, ale wesprę chłopczyka na pewno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...