Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Ale dom zadzwonił po Melę!!! Jakby skrojony dla niej. Boję się cokolwiek pisać, bo jeszcze rozmawiamy, ale już czuję, że podam Pani numer Anecik i będą się umawiać  na spotkanie.  Bardzo proszę, potrzymajcie kciuki, żeby zaiskrzyło między nimi:)

Oby!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

Ale dom zadzwonił po Melę!!! Jakby skrojony dla niej. Boję się cokolwiek pisać, bo jeszcze rozmawiamy, ale już czuję, że podam Pani numer Anecik i będą się umawiać  na spotkanie.  Bardzo proszę, potrzymajcie kciuki, żeby zaiskrzyło między nimi:)

 

Z całych sił zaciskam!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ale dom zadzwonił po Melę!!! Jakby skrojony dla niej. Boję się cokolwiek pisać, bo jeszcze rozmawiamy, ale już czuję, że podam Pani numer Anecik i będą się umawiać  na spotkanie.  Bardzo proszę, potrzymajcie kciuki, żeby zaiskrzyło między nimi:)

 

No to trzymamy  :)   665502982_kciuki1.jpg.db248d16813142c4c0f6aaaf54c8d5e4.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ech.... Partner Pani nie bardzo chce sunię i Pani ma dylemat:( Nie sądzę, żeby się zdecydowała:( Tak bardzo się nastawiłam, tak mi się podobała, ale nic z tego nie wyjdzie:(

Kolejne 2 telefony nie dla Meli niestety:(

To szkoda, ale jak jedno nie chce, to lepiej niech tak zostanie. Przekonanie niczego dobrego nie da. Sunia będzie czuła, że w panu nie ma oparcia i będzie od niego stroniła. Niechęć będzie się tylko pogłębiała. Niech pani lepiej nie przekonuje pana.

Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje, atu troje, chciało na raz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

To szkoda, ale jak jedno nie chce, to lepiej niech tak zostanie. Przekonanie niczego dobrego nie da. Sunia będzie czuła, że w panu nie ma oparcia i będzie od niego stroniła. Niechęć będzie się tylko pogłębiała. Niech pani lepiej nie przekonuje pana.

Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje, tu troje, chciało na raz.

Pan nie mieszka na stałe, jest na "dochodne". Myślę, że nic z tego nie będzie:(

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Ewa Marta napisał:

Czy Ty wiesz coś, czego nie wiem ja Eluiniu? Ten ekstra domek właśnie zrezygnowal z powodu tego Pana:(

Jeśli zrezygnował, o znaczy, że wcale nie był taki extra.  A wiem, że zazwyczaj, gdy piesek długo czeka, to dostaje mu się super domek  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...