Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 20.10.2021 o 14:58, Poker napisał:

Czy pan mieszka sam czy z rodziną? A jeżeli z nie sam, to co inne osoby na Melę?

Pan mieszka sam, ale nie jest samotny. Niedaleko mieszka siostra pana z rodziną, w swoim prywatnym domu i rodzice pana, również we własnym domku. Rodzina bardzo psiolubna i prozwierzęca. Siostra p. Adama ma prawie identyczną sunieczkę, która ma już 11 lat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 13:21, Alaskan malamutte napisał:

Najświeższe info od p. Adama:

"Imię Melcia zostaje. Z Venonem pelna zgoda. Venon to będzie opiekun i obrońca malej siostrzyczki" 

Ja pewnie dopiero po kilku dniach odetchnę. 

Asiu, nie wiem jak dziękować Ci za pomoc w tej adopcji. Mam jakiś spokój w sobie i wierzę, że to będzie ten domek. A to, że Pan pisze, że dopiero za kilka dni odetchnie świadczy o jego odpowiedzialności. 

Tu zapowiada się piękna psia przyjaźń,. W końcu Mela znalazła partnera, który nie wystraszy się jej energii,. Nawet jak wpadnie na Venona z impetem, to on tego nie zauważy:)

Anetka płakała dzisiaj przy pożegnaniu z Melą. To wielki pieszczoch jest i mimo, że jest absorbująca, zapada w serce:)

Mela u tych poprzednich ludzi miała na imię Majka, ale chyba nadal reaguje na Melę, bo Anetka nie miała z przywołaniem jej żadnego problemu:)

Zaczekajmy jeszcze kilka dni, tak na wszelki wypadek, tak jak Pan odetchnie za kilka dni, tak i my odetchniemy. Wtedy będę pisała do darczyńców podziękowania i prośbę, żeby już nie wpłacali na dziewczynkę pieniędzy.

Pan zwrócił koszt transportu Meli:) Nam pozostanie opłacenie szczepienia i hotelu do dzisiaj:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...