Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Super zdjęcia Meluni! Wesoła, normalna. Ufff .. 🙂

Lajki mi wyszły 😞

 

36 minut temu, Ewa Marta napisał:

Po wielu moich smsach napisali do mnie gdzie mają wysłać poleconym książeczkę Meli:( Napisałam tylko adres hotelu i dopisałam "i posłanie bo było od nas".

 

 

33 minuty temu, Tyśka) napisał:

Wygląda na to, że Melcia wróciła do siebie. To dobrze:)

Uwielbiam jak robi te słupki tak jak zajac 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejne dwie wpłaty. jesteście niesamowite:) Bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie! 
Ewu wpłaciła 20 zł:)
Tianku wpłaciła 15 zł:)

Nie wiemy, czy oni zaszczepili małą przeciw wściekliźnie. Stawiam, że nie, bo poprzednie miała robione 24.09.2020. Zaczekamy chwilę, bo może przyślą książeczkę. Nie pisaliby smsa prosząc o adres, gdyby nie mieli takiego zamiaru. Przynajmniej mam taką nadzieję. Czeka nas prawie na pewno zaszczepienie maluszka.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dwbem napisał:

Mela jest słodka. Konto dostałam, po pierwszym postaram się przesłać co nieco. Gdybym nie miała swoijej parki to chętnie bym ją wzięła ale niestety w moim wieku trzy to już za dużo.

Ona powinna mieć kogoś na wyłączność i możliwość wyganiania się, bo to wulkan energii.

2 godziny temu, elik napisał:

Telefonu pewnie nie odbiorą, ale zapytaj SMS-em czy była zaszczepiona i jeśli tak, to kiedy. Ale to i tak nie wystarczy, powinnaś mieć zaświadczenie, albo przynajmniej wpis w książeczce,

Nie będę o nic pytać, bo olewali każdy mój sms. Ponieważ napisałam, że bez książeczki nie mogę jej wyciągnąć ze schroniska napisali mi smsa, żeby podać adres, na który wyślą ją poleconym. Czy to zrobią, zobaczymy. Wtedy okaże się, czy jest zaszczepiona, ale na 99,9% nie zrobili tego, bo i tak mieli w planach oddanie jej i wyjazd. Skoro szkoda im było dołożyć do taksówki jeszcze 50 zł, żeby dojechać do hotelu, to szkoda im też było kasy na szczepienie. Ja Elu bardzo emocjonalnie przeżywam każdy sms do nich. Staram się ochronić siebie i nie pisać już.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ja Elu bardzo emocjonalnie przeżywam każdy sms do nich. Staram się ochronić siebie i nie pisać już.

Masz rację to wyjątkowe szuje. Za to co zgotowali Meluni i Wam powinna spotkać ich dotkliwa kara i pewnie tak będzie. My się o tym nie dowiemy, ale los nie lubi być dłużny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Wysyłam stałą już na ten miesiąc.

Ewo  nic już się nie zmieni. Ważne ,że mała bezpieczna.

Ona jest urocza! :D)))

242638995_576541636829050_5800012828642052489_n.jpg

Bardzo pięknie dziękujemy! Pewnie w poniedziałek będzie na koncie. Od razu dam znać:) Oczywiście, że nic się już nie zmieni, powinnam ich olać, ale gniew w środku nadal aż kipi:(

Mela cały czas stara się być blisko Anety. Trzeba ją szybko zacząć ogłaszać. Może nawet w nadchodzącym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła na konto wpłata stałej deklaracji od b-b. Najpiękniej dziękujemy:)

 

Mela zachowuje się tak, jakby wróciła do domu. Roześmiana, cały czas pilnuje Anecik. Niestety usiłowała już raz capnąć Arka. Niczego jej nie uczyli w tym domu. Prawdopodobnie wybrała sobie babę i nie dopuszczała faceta do niej. Podobno (ale tego nie wiem, bo babsko mówiło mi to w dniu jej porzucenia) rzuca się na dzieci. 

Ona powinna mieszkać z jedną kobietą i mieć ja na wyłączność. Albo z kimś, kto ma pojęcie jak wyznaczać psu granice. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

                                Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

                  Sama radosci kruszynka 

to prawda:)

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No tak, ona już chyba wszystko, co złe, zapomniała 🙂 I dobrze :))

Całe szczęście. Musimy zmienić troszkę treść ogłoszenia i w tym tygodniu ruszamy. Kochana Alaskan bierze na siebie rozmowy z domami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...