Jump to content
Dogomania

Figa - dzielna maleńka mamusia dwóch szczeniaczków.


Ewa Marta

Recommended Posts

15 godzin temu, ewu napisał:

Tak się cieszę, że Figunia już po zabiegu i wszystko jest w porządku. 

też mi ulżyło, bo trochę się bałam o nią.

1 godzinę temu, auraa napisał:

Tak się cieszę że kolejna Figa jest bezpieczna. W gospodarstwie skąd jest nasza Figunia źle się dzieje i nie chodzi tylko o psa. Alkohol rządzi, nie wiem co robić :(

Myślałam ostatnio o nich. Czyli jest kolejny pies? Jak patrzę na moją Figuszkę wtuloną w  któreś z nas albo śpiącą smacznie na kanapie z podusia pod łebkiem, to nie umiem sobie wyobrazić jej zamkniętej w jakiejś komórce, samotnej:(

Link to comment
Share on other sites

Muszę się zebrać i przygotować ogłoszenie dla Figi, bo sunia jest gotowa do adopcji. Anecik opowiada o niej w samych superlatywach. 

Tymczasem robię przelew za jej pobyt w hoteliku. Maleńka była już na minusie, ale nasze stałe dobre Anioły i tym razem nas wsparły wielką kwotą 350 zł dla Figusi. Bardzo dziękuję Małgosi i Rafałowi za ich wielkie serca i tak wielką pomoc!

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Mogę i ja ją ogłaszać tylko ukradnę i trochę zmienię Twój tekst ;)

Jeszcze nie przygotowałam, bo mam spiętrzenie prac zawodowych. Ale bardzo dziękuję za propozycję:)

 

Figuszka została zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Koszt szczepienia i dojazdu do weta 35 zł.

Dzisiaj doszła stała od Dorci 20 zł dla suni. Bardzo Ci kochana dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam fakturę za szczepienie Figi i zdjęcie szwów i czipowanie Meli. Za Figę 25 zl, za Melę 33 zł. Do tego w rozliczeniach doliczam każdej suni po 10 zł za transport do weta i powrót do hoteliku.

Faktura.jpg.04540a286fa318b20c1c591897129105.jpg

 

Mam tez zdjęcia wszystkich moich suniek i Toczki Poker:) To jest niesamowity widok. Jeszcze niedawno cała czwórka przerażona siedziała w kojcach w schronisku, a teraz takie nam sie kanapowe panny zrobiły:)

stadko.jpg.04a4006622805dd88c44ece9b387fe80.jpg

i jeszcze Figunia z Toczką:)

FiT.jpg.db6501a2537816be41a6b73696532def.jpg

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Było kilka telefonów. Jeden bardzo obiecujący, dzisiaj miało dojść do spotkania Pani z Figą. Niestety już wsiadała z synem do samochodu, kiedy dowiedziała się, że synowa ma covid…  Prosiła, żeby szukać suni dalej domu, a ona odezwie się za jakiś czas i jak sunia nadal będzie do adopcji, to wrócimy do tematu.

Figuszka nieświadoma niczego tak sobie dzisiaj spacerowała z Toczką:

Figa01.jpg.0b6d08b37a3cc29b77ded591ca858ada.jpg

 

A potem słodko odsypiała:

Figa02.jpg.e39bc188204211617405b6823516d9a8.jpg Figa03.jpg.cb1a78c510701a85f6e28ca289e2e1ef.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałyśmy wczoraj niespodziewanie wpłatę od Pani Magdy, która adoptowała od nas niedawno Lawi:)

Jak się okazało Lawi mimo odrobaczania w hoteliku nadal była zarobaczona pasożytami, na które nie zadziałała standardowa tabletka, Pani Magda postanowiła wesprzeć badanie w tym kierunku naszych dwóch suniek. W związku z tym 75 zł dostała od niej Mela i 75 zł Figa:) 

Jesteśmy bardzo wdzięczne, bardzo dziękujemy! 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...