Jump to content
Dogomania

Bokser vs. sucha karma


WiktorBoxer

Recommended Posts

Jestem posiadaczka cudownego pieska rasy bokser. Wiktor za dwa tygodnie skończy rok. Zamieszkał z nami w wieku 2 miesięcy i od tamtej pory karmiliśmy go 'Royal Canin Breed Boxer Puppy". Pies uwielbiał ta karmę, z wielką radością zawsze witał kuriera i nie mógł się doczekać posiłku. Ostatnio ostrzelona negatywnymi opiniami o karmie Royal Canin zaczełam szukać mu czegoś z większą ilością białka. Padło na "Purizon Large Puppy dla psa, kurczak z rybą, bez zbóż"- bardzo chwalona karma(!) . Wiktor bardzo źle zareagował, na początku wgl nie chciał jeść. Karmimy go już 2 tygodnie wyłącznie tą karmą i ciągle występują biegunki (nawet jeśli nie ma biegunki to stolec jest bardzo luźny), gazy (i to takie że trzeba od razu wietrzyć całe mieszkanie) i pomimo stosowania większej niż zalecanej dawki pies schudł i wydaje mi się że po prostu chodzi głodny. Na RC nic takiego nie występowało.

W związku z powyższym mam pytanie: czym karmicie swoje boksery??? Chodzi mi o karmę w zakresie cenowej RC i Purizone. Nie chce eksperymentować i męczyć go kilkoma zmianami. Niestety nie przestawie go na BARF bo bardzo często jestesmy w podróży i świeże mięso jest nieosiągalne. Moze lepiej wrócić na RC?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...